Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodošle😊
    Ovo za tablicu termina i sljedećih pregleda smo neš dogovarali i na početku ali nije zaživjelo. Možemo sad probati opet. Možda da svaka koja želi u raspored za početak napiše termin poroda i termin sljedećeg pregleda.
    Nay mislim da im prosjek zadnjih 6 plaća treba za izračun visine porodiljne naknade kada ti krenu to isplaćivati, a to je 45 dana prije termina pa sve do 6.mjeseca djetetovog života, i za određivanje visine isplate naknade od 6 mjeseca djetetova života do godine dana. Samo nisam sigurna kako tebi to ide ako nisi imala 6 mjeseci staža prije otvaranja komplikacija. Možda će netko drugi od cura znati.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    hej evo za tablicu 🤗 nas termin je 25.3. a sljedeći pregled imamo 9.9. 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja pregled imam sad u petak 30.8, a termin po mojoj racunici bi trebao biti 17.4 😊


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Nay  za komplikacije da bi imala punu naknadu od 565 eura moras imati neprekidno 9 mj, ili 12 mj u protekle 2 godine, gledaju se zadnjih 6 platnih lista. Ako to ne ispunjavas onda imas onu minimalnu od 110 eura. Ja sam u prosloj trudnoci mijenjala posao pa sam slala 3 platne liste s proslog radnog mjesta i 3 s novog, ali nisam imala prekid, pa nezz sad kako ce se tebi gledati,  najbolje da to jos jednom provjeris u Zavodu. Nama je termin 27.03., a idući pregled 03.09. 😀


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Pozdrav proljetne mame, ja sam trudna evo 7+3. Bas imam i ja pitanje vezano za komplikacije i porodiljni ako neko zna.
    Ugl do 4 mj ove godine samo bila na porodiljnom, nadalje do 1.10 sam na neplacenom. E sad kako se vracam 1.10. a ponovo sam trudna zanima me koliko moram raditi da bi imala puni iznos komplikacija, tih ca 500 eura a i poslije porodiljnog. Jer sam ja do sada radila na pola radnog vremena ali se 1.10 vracam na puno radno vrijeme. 
    Ako iko zna😄 

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav, moj termin je 31.03. a termin sljedećeg pregleda još nemam jer čekam da mi se ginekologica vrati sa godišnjeg.. 
    Meni ovih 565 eura zvuči tako tužno. Ja ću probati ako ide raditi što više jer od ovog ne znam tko može živjeti 

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    Curke, neznam odgovoriti na vaša pitanja vezano za komplikacije i porodiljni ali našla sam zgodan link, pa možda nekom pomogne. 
    https://lupilu.hr/kutak-za-roditelje/posao-i-financije-uz-djecu/porodiljna-naknada/

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pregled nam je 13.9. a termin je 2.3. na knap sam upala u ovu grupicu 😅

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Moj sljedeći pregled je 18.9., a termin 14.4 :)

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Sljedeći pregled 10.09., a termin početkom travnja :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.