Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lolita1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    mama_ana česttitam na smanjenim mučninama!  Ja i dalje tu i tamo pojedem tu tabletu za mučninu s đumbirom, ali i dalje tu i tamo imam mučnine... Ujutro prije dizanja iz kreveta i popodne mi je koma. Diže mi se želudac i proizvodim zvukove kao da ću povraćati, ali od povraćanja niti p.

  • Drugačija1234456

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Drugačija1234456

    Ćao, trudna sam 5+1.😊 Imam već dijete od 20 mjeseci. Zatrudnjela sam od jednog odnosa i uz Ella one, očito se poklopila ovulacija u minut. Situacija mi nimalo nije lagana, ali nadam se da će biti bolje.
    Čestitke na trudnoći! Dijete će se veseliti braci ili seki, a i vama će se sve posložiti s vremenom.

    Hvala puno 🤗 😁 😂 🤷 😂 🤷 

  • Drugačija1234456

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Yvone

    Drugačija1234456

    Ćao, trudna sam 5+1.😊 Imam već dijete od 20 mjeseci. Zatrudnjela sam od jednog odnosa i uz Ella one, očito se poklopila ovulacija u minut. Situacija mi nimalo nije lagana, ali nadam se da će biti bolje.
    Žao mi je zbog teške situacije, ali vjerujem da će se sve nekako posložiti s vremenom. Najgori je taj početni šok i okretanje svih smjerova života prema novonastaloj situaciji, ali isplati se. Nadam se da imaš barem nekoga u blizini da ti da podršku. To je stvarno važno. A ovdje je dobra ekipa za moralnu podršku i dijeljenje emocija.

    Hvala na potpori. Trudna sam s bivšim s kojim nije išlo dobro i sad me baš ovo sve šokiralo, a svojima niska još ništa rekla jer me sram da sam opet ispala budala. ❤️

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cestitam svim novim trudnicama, dobrodošle. Ja nisam bas aktivna, nakon godisnjeg sam imala smrtni slucaj, pa me sad uhvatila neka prehlada, a jos sam se i vratila jucer na posao. Koma ugl. Srecom mucnina se smanjila na minimalno, jos je samo umor ostao. Pregled imamo 3.9. Nikako ga docekati..😀 


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    mama_ana

    filomena_535

    Drage ženice, čitam vas i pratim od samog početka, ali sam tek sad našla malo mira i odlučila se uključiti.
    Eto, nakon prvog neuspješnog ivf postupka i ne baš najboljih prognoza, uspjeli smo. Trenutno smo 10+3, ali je prilično turbulentno i stresno. U 6. sam tjednu završila na hitnoj zbog obilnog krvarenja(bez bolova), misleći da je gotovo. Međutim, beba je dobro i srčeko kuca. Ustanovljen je hematom veličine 2,3cmx1cm, preporuka mirovanje, duphaston 3x2, utrogestan 3x1. Dan nakon hitne sve se smirilo i krvarenje prestalo na tjedan dana. Od onda prisutan smeđi iscjedak skoro pa svakodnevno. U međuvremenu još jedan uzv i beba se školski razvija. Međutim, u strahu čekamo sljedeći uzv(3.9) i strepimo od novih krvarenja.
    Vama želim manje briga i mirniju trudnoću! :)
    Cestitke na trudnoci. Nadam se da ce sve biti skolski i bez daljnjih stresiranja :D Meni je sljedeci termin malo kasnije nego tebi, 10.09., a cini se kao da je za tri mjeseca a ne za dva tjedna. Drzim fige da ne bude krvarenja i da bude sto manje stresa :)

    Daaa, ide tako sporo. Mi čekamo već dva tjedna i još je tjedan dana ispred nas, čini se kao vječnost. :)

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Drugačija1234456

    Yvone

    Drugačija1234456

    Ćao, trudna sam 5+1.😊 Imam već dijete od 20 mjeseci. Zatrudnjela sam od jednog odnosa i uz Ella one, očito se poklopila ovulacija u minut. Situacija mi nimalo nije lagana, ali nadam se da će biti bolje.
    Žao mi je zbog teške situacije, ali vjerujem da će se sve nekako posložiti s vremenom. Najgori je taj početni šok i okretanje svih smjerova života prema novonastaloj situaciji, ali isplati se. Nadam se da imaš barem nekoga u blizini da ti da podršku. To je stvarno važno. A ovdje je dobra ekipa za moralnu podršku i dijeljenje emocija.
    Hvala na potpori. Trudna sam s bivšim s kojim nije išlo dobro i sad me baš ovo sve šokiralo, a svojima niska još ništa rekla jer me sram da sam opet ispala budala. ❤️

    Samo hrabro! 🫶🏼

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Bilo bi fora da nam netko vodi evidenciju, koja kad ide na pregled, termine  itd.. ja bi drage volje al uz curku i posao ne stignem 🙄


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drugačija1234456

    Yvone

    Drugačija1234456

    Ćao, trudna sam 5+1.😊 Imam već dijete od 20 mjeseci. Zatrudnjela sam od jednog odnosa i uz Ella one, očito se poklopila ovulacija u minut. Situacija mi nimalo nije lagana, ali nadam se da će biti bolje.
    Žao mi je zbog teške situacije, ali vjerujem da će se sve nekako posložiti s vremenom. Najgori je taj početni šok i okretanje svih smjerova života prema novonastaloj situaciji, ali isplati se. Nadam se da imaš barem nekoga u blizini da ti da podršku. To je stvarno važno. A ovdje je dobra ekipa za moralnu podršku i dijeljenje emocija.
    Hvala na potpori. Trudna sam s bivšim s kojim nije išlo dobro i sad me baš ovo sve šokiralo, a svojima niska još ništa rekla jer me sram da sam opet ispala budala. ❤️

    Vjerujem da ti je trenutno stresna situacija, sigurna sam da ce ti tvoji pruziti podrsku i pomoc i da ce ti olaksati. 
    I mi smo tu da te podrzimo 😊
    Misli na bebicu i zelim ti sto bezbrizniju trudnocu 🤞


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • lolita1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Da, baš bi bilo zgodno imati tablicu barem za početak s terminima :) Šibnite ovdje kad je kojoj termin pa mogu složiti :) 

  • Avatar Nay

    Nay

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Curke, da vas pitam one koje ste na komplikacijama.
    Danas sam išla na mirovinsko pitati što trebam od papira. Ok, doznaku kopiju osobne i tekućeg. Ali nije mi jasno r1 prosjek plaće od 1.2. do 31.7
    I potvrdu o plaći od 1. do 6. mj.
    E sad, ja sam do 23.1. radila kod jednog poslodavca pa sam onda odmarala do 15. 4 kad sam krenula na drugi posao.
    E sad. Moje pitanje je da li mi ide u taj prosjek i ovo još iz 1 mj što sam bila kod drugog poslodavca?
    U biti, koliko mora biti staža u protekloj godini? Ne znam jel ćete shvatiti poantu mog pitanja ali sam zbunjena što nositi od papira. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.