Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Moonika super da je sve ok😊mozda bi na anomaliju mogla supruga uvesti unutra ako bi dali😊nove termine dodam kad se cure od danas jave pa azuriram listu😊
    Sirenita super za nalaz, ma moguce da ti je to bio neki trenutni skok jer si tako dan prije pojela😊
    Pjegica nisi morala ponavljati nakon sto si se ispovracala, mene su svi strasili da cu morati opet ako se ispovracam😅?
    Minnieus meni nije bila problem ta tekucina, cak mi je bila i fina😅ja volim slatko, al valjda to sto se pocelo dogadati u mom tijelu jedno pol sata nakon mi je izazvalo slabinu, al ok uspjela sam.
    Cure od danas s pregledima pa di ste, ste mozda sve popodne tek?😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)➡️titar 16 tj- 1:8(1:16)

  • Kokili

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Sirenita super za šećer, nadam se da će ti se i TSH sniziti do drugog mjerenja. Moguće da će ti povećati terapiju, iako on baš zna varirati i kroz dan.
    Meni valjda jedinoj OGTT nije bio ništa strašno. Što sam sve bila pročitala, mislila sam da ću se ispovraćati od prvog gutljaja, ali ja sam to popila bez problema i bilo mi je ok. Jedino me glad mučila i jedva sam čekala da nešto gricnem. Nadam se da će i ovaj put tako biti.

    Ista stvar, mene je vise nanerviralo sto su mi ruke ispikali ta 3 puta. Popila glukozu nataste nataste, ni vodu nisam pila da mi bude lakse popit. Na kraju sve super proslo. Al ta glad, muka u zelucu a ne mos poist nista dok ne izvadi zadnju krv 😐 ponila si knjigu za citanje i bilo je okej.

    34 ♏👩‍🦰,34♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    4.11.2022. Curica ❤
    ⏸ 9.9.

  • MandM

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Moonika da super za pregled baš mi je drago da je sve u redu. Žao mi je jedino slikice i da muža ne žele pozvati, za njih je to isto veliki doživljaj... Nadam se isto da će u bolnici dati 😊 meni je moj gin dozvolio i još mu je sve i na 2D i na 4D objasnio i pustio otkucaje i dragi je baš bio zadovoljan i sretan i mogu reći stvarno da im je to divno iskustvo... idem normalno u dom zdravlja kod soc. ginekologa.
    Sirenita krvni nalazi se većinom ponavljaju par puta prije nego se ustanovi točna brojka jer jakoooo puno toga utječe na nalaze, ako se nalaz ponovi 2,3 puta visoki ili niski onda je okej reći da nešto nije u redu... nadam se da možda neće odmah povisiti terapiju već još jednom provjeriti. Ali svakako mi je drago zbog šećera, eto isplati se malo pripaziti 😊
    Ja sam ogtt radila prije trudnoće u sklopu pripreme za trudnoću i nije mi bilo teško osim što mi je bilo dosadno i bila sam gladna, ali mislim da je trudnicama puno teže zbog svih promjena koje doživljavaju. Sretno svima kad dođe vrijeme za to 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • Avatar Sirenita

    Sirenita

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage cure, hvala vam. moguće da od stresa zbog šećera mi je tsh skočio. Moonika drago mi je da ti je pregled super prošao. 

  • daja12

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage curke😘😘
    Evo dok sam sve procitala ponesto preskocila.. nisam bila aktivna vikend imali neku festu pa smo bili u poslu.. 
    danas na pregledu proslo sve dobro nije puno pregledavao sve jer sam prije tjedan dana bila kod specijaliste samo je pogledaowda je i dalje sve uredu sa bebama. Samo me malo muci leukociti U mi opet poviseni ja sam ga pitala on mu kaze da je ti sve dobro da se ne sikiram ja stvarno pijem 1,5-2l vode na dan ne uspijem vise nez kako, pitala sam ga dali moguce da mi od progestana on kaze da jeste. Moram uzimat progestan za odrzavanje trudnoce. 
    A jos mi je i gotov ovaj nalaz sto sam radila prije 2 tjedna nifty ( Jesam dobro napisala) ovaj kromosome bebe su zdrave nisu nasli nista.
    Sljedeci pregled 04.11.
    I jucer sam imala veselje bila sam prijateljicama na rucku i odlucila da im kazem da sam trudna 🙈 i ja mislila bit ce iznenadjenje 😂😂 kazu one meni pa mi znamo 😂 nisi mogla sakrit nikako zaokruzila se a nikad stomaka u zivitu nisam imala kazu jos da su skontale na rodjendanu od mog muza da sam bila cudna i da sam vec and imala stomak proje mjesec. Reko ajde kad ovo iznenadje nije uspijelo onda ce drugo.. onda sam im rekla da su blizanci to je bio sok 😂😂…
    Tako da smo sad poceli da govorimo da cekamo bebe jer nemoze se vise kriti. 

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.