Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    Pozzz, stize nam decko🤣😍 sve je ureno po tjednima,po uzv sam 16+5, bio je jako aktivan pa nismo uspjeli dobiti slikicu..iduci pregled imam u kbc-u sa 20 tjedana anomaly scan to se moram naruciti pa cu znati termin.
    Aribari pa jesam niza i mrsavija🤣
    Netko je pitao za farbanje kose,ja se farbam odpocetka jer imam sjede jbg🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    tera cestitam od srca na deckicu i urednom pregledu  ipak te osjecaj nije prevario  ides li privatno na uzv, dosta rano si saznala spol?
    ja isto potajno prizeljkujem deckica, i svi oko mene pretpostavljaju da ce biti decko, toliko da  me sad strah da ce biti bas suprotno  kod nas su u obitelji same curice i bas bi nas razveselio jedan muskic.  naravno da zelimo samo da je dijete zdravo, moj zadnji pregled je bio prije dva tjedna, sljedeci za 10 dana  i mislim da cu sutra otici do svog drzavnog gin samo da pogleda je li sve ok,  da mi bude lakse izdrzati do iduce srijede.

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Tera suuuuper čestitam tiii za dečkića😊 
    Onda kod sljedećeg ažuriranja liste mogu dodati spol kod tebe i kod mene😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    Hvala cure😍
    Kawa idem kod svog soc ginekologa


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Tera cestitam na deckicu!! 🥰Nama je za spol stvarno svejedno, samo da sve prođe dobro do kraja. Prvo nam je dijete, nadamo se ne i zadnje, tako da cemo sad bit presretni s oboje 😊
    Cesto zene kazu da su imale predosjecaj za spol bebe, ja zasad barem jos nista 🙊 Vidjet cemo 😁

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Je li imala koja od vas iskustva u ovoj ili prijasnjim trudnocama s dopustom trudne radnice? Proucavam malo, to nisu komplikacije nego se dopust odobrava kod urednih trudnoca kad je radno mjesto iz raznih razloga rizicno za trudnocu a ne postoji alternativa tj neko sigurnije radno mjesto. Do sad sam samo shvatila da je jako tesko to dobiti 😅 
    Glavna razlika je sto su komplikacijame limitirane na onaj maksimalan iznos a na dopustu se isplacuje prosjek zadnje 3 place. S tim da, ako sam dobro shvatila, s komplikacija se vise ne moze prebaciti na dopust. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Balckie meni je to frendica probala dobiti kao prof u školi, kao ono okružena djecom pa je izložena bolestima, ali nije prošlo. Mislim da je to baš za situacije di si izložen nečem opasnom, recimo kemikalijama, zračenju pa ti ili moraju ponuditi neš drugo ili ne smiješ to raditi i ideš doma, a to onda nisu komplikacije, ali nisam sigurna stvarno.
    Možda neka cura bolje zna.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Moina

    žuži1808

    Dobro jutro,opet sam u zaostatku 😅🤦 procitala sam za magnezij protiv grceva i koristim magnezij direct,jako mi je pomogao.. imam pitanjce, nisam se susrela s tim u proslim trudnocama pa se svaki put trznem.. e ovako, 18+1 smo danas i u zadnje vrijeme cesto osjetim cudan osjecaj,nelagodan i pomalo peckav osjecaj na stomaku (ja bi ga opisala,kao da netko prođe noktima po kozi i rastegne ju).. nekidan sam tri puta zazjevala i svaki put kad bi "napunila pluca" taj osjecaj me trzne, treci put kad sam zjevnula koliko me zaboljelo skocila sam s kutne.. svaki dan sve učestalije to tako bude, pomislila sam da je beba,ali mislim da je jos mala i da je nemoguce da bas tako zaboli.. jel se susrela koja trudnica s tim u proslim trudnocama ili vec sada?
    Je li osjecaj unutra ili samo na kozi?
    Ako je osjedcaj dublje unutra kontaktiraj doktora, za svaki sluca. Ako je osjecaj povrsinski ond amoze biti da ti se koza naglo rasteze. Mene je u prosloj trudnoci jako svrbio trbuh, mislila sam da cu poluditi. Uopce se cudim sama sebi kako mi koza nije popucala koliko je to svrbilo i peklo.

    Vise je kao na površini,ali stomak mi i je sav istrijan nema vise gdje popucati,vise puta sam se znala nasmijati i reci da su me to moja djeca iscrtala.. moguce da je rastezanje koze,ali vec imam strahove kad ce "pecnuti" ..
    Sto se tice svraba,tu i tamo me zasvrbi stomak,ali kad me leđa picnu svrbjeti i to kod lopatica, to je uzas,nemogu se pocesati a svrbi za poludjeti..
    Tera cestitam na djecaku ,sad si spremna za sigurnu "plavu" kupnju 😁

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Tera čestitam na dečkiću 🥰🥰🥰 

    07/2024 + 🍀🌈

  • greta10

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, prvo cestitam svima🎉
    dobila sam plus na testicu pa mi se odmah unaprijed vrte pitanja, ako neka zna odgovor molim javite dok cekam hzzo. Ja sam sad jos na porodiljnom do 11 mjeseca. Znaci da cu za novu trudnocu, ako sve bude u redu, imati 5 platnih listi. Da li se 6ta onda racuna moja stara prije rodiljnog ili sad ova naknada od porodiljnog? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.