Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Alexica

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.

    Ajmeeeee, znači najkasnije u petak si sa svojom pinkicoooom 😍 želim ti da krene ranije i da bude brzo 🍀😘

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Anchii cestitam 🥳🥳 zelim ti brzo oporavak
    Drago mi je za sve dobre preglede, i svim curama zelim da pregledi produ super 😊
    One koje su blizu sa terminom zelim da sve prode brzo i bez problema i da napokon vide svoju bebicu 😊
    Ja uopce nemam osjecaj da cu za 20ak dana roditi, jos sad moram svaka 2-3 dana u bolnicu na ctg i pregled, jos ce bit da ce curka uranit 🤣

    💓

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Da, petak je najkasnije kad vise necu bit u jednom komadu. 😅
    Bilo bi idealno da krene samo nesto ranije ili bar da se malo otvorim (jer kao taj hel za indukciju nema previse ucinka navodno ako si bas full zatvorena… ako netko ima drugacije iskustvo pliz podijelite i utjesite me), ali eto za sad gospodin ne suradjuje. Imam jos ovih par trikova iz one grupe prirodan porod + seks 😂 pa cemo krenut s tim.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Alexica

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.

    Ja sam odlučila jer mi ginekolog na zamjeni nije bio baš nešto ( pregledi traju doslovno pet min, ne pogleda ništa osim možda otkucaje, nije me poslao ni krvnu sliku vaditi od početka trudnoće i takve stvari, a moja gin je na porodiljnom ) voditi dalje trudnoću kod Podobnika, a tamo ću i roditi. Tako da zbog toga mogu vaditi sama krv s tim aparatićem i slati im vrijednosti. Da idem državno morala bi vaditi te epruvetice. Napravila sam jedan profil tako u Vuk Vrhovcu i bio je isto uredan. Jedino mi je kod njih bio taj natašte šećer 5.1 kad sam radila ogtt. Nakon glukoze su dobri rezultati. A epruvete su stvarno koma i bilo mi je baš stresno što sam ih morala cijele napuniti...s aparatićem je dovoljna jedna mala kapljica. Beba je bila kilu i sto grama na zadnjem pregledu, čak lakša nego prva kćer koja se rodila s tri i pol kg. Super, ti uskoro ideš roditi Držim fige da sve super prođe i još bolje da krene prirodno do petka 👍🏻


  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Mary36

    Alexica

    Mary navodno moze biti od stresa, ali uzmi u obzir da i aparatici mogu cak i dosta odstupati. Dali su ti da ne radis guk profil s epruveticama vec s aparaticem? Blago tebi, meni to epruvetama oduzelo bar 5 godina zivota.Negooo, evo mene s pregleda… jos uvijek se nista ne otvaram.
    Malac cak nije ni smjestio jos glavu u fiksnu poziciju tako da je moguce da je to i razlog.
    Dzabe mi datulje, caj i sve ostalo sto radim 😂
    Ugl imam indukciju dogovorenu u petak ako nesto ne krene ranije.
    Ja sam odlučila jer mi ginekolog na zamjeni nije bio baš nešto ( pregledi traju doslovno pet min, ne pogleda ništa osim možda otkucaje, nije me poslao ni krvnu sliku vaditi od početka trudnoće i takve stvari, a moja gin je na porodiljnom ) voditi dalje trudnoću kod Podobnika, a tamo ću i roditi. Tako da zbog toga mogu vaditi sama krv s tim aparatićem i slati im vrijednosti. Da idem državno morala bi vaditi te epruvetice. Napravila sam jedan profil tako u Vuk Vrhovcu i bio je isto uredan. Jedino mi je kod njih bio taj natašte šećer 5.1 kad sam radila ogtt. Nakon glukoze su dobri rezultati. A epruvete su stvarno koma i bilo mi je baš stresno što sam ih morala cijele napuniti…s aparatićem je dovoljna jedna mala kapljica. Beba je bila kilu i sto grama na zadnjem pregledu, čak lakša nego prva kćer koja se rodila s tri i pol kg.Super, ti uskoro ideš roditiDržim fige da sve super prođe i još bolje da krene prirodno do petka 👍🏻

    O pa evo i ja sam kod podobnika :) onda ces tu imati iskustvo iz prve ruke. 
    Ovo s guk profilom i epruveticama sam radila prije pregleda kod njih. Sad znam za iduci put 😂

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Ide indukcija gelom pa vjerovatno drip jel. Srela sam svog gyna maloprije na dnu ulice. Rekao je da indukcija prekostra 😁. U 7:15 ulazak u bolnicu. Sutra kaže ćemo se pregledat i prekosutra to je to. 

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Mary36

    Čitam temu malo unatrag i vidim da su neke cure već rodile, čestitke 🎉🥳 !!!
    Ja imam slijedeći pregled 01.03. Kupila sam si aparatić za mjerenje šećera kod kuće i mogu reći da je to puno elegantnije nego punjenje bočica za Vuk Vrhovec. Prije dva dana sam si sama radila guk profil doma i rezultati su mi 4.6 (natašte), 4.8, 5.1 (2h nakon ručka) i 4.9. Tako da imam dojam da je moj šećer zapravo dosta nizak, a ne visok. Nije mi jasno kako su mi oni izmjerili 5.1 natašte, kad nakon jako obilne večere imam 4.9, a bila nam je godišnjica taj dan pa smo išli u restoran ( pojela sam predjelo, glavno jelo i čak pola deserta ). Da li je možda moguće da mi je tako skočio šećer od stresa jer se uzrujam zbog vađenja krvi?


    To je školski. Može bit do stresa povišen itekako 

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Alexica

    Da, petak je najkasnije kad vise necu bit u jednom komadu. 😅
    Bilo bi idealno da krene samo nesto ranije ili bar da se malo otvorim (jer kao taj hel za indukciju nema previse ucinka navodno ako si bas full zatvorena… ako netko ima drugacije iskustvo pliz podijelite i utjesite me), ali eto za sad gospodin ne suradjuje. Imam jos ovih par trikova iz one grupe prirodan porod + seks 😂 pa cemo krenut s tim.

    Sretno nam draga 🫶

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Avatar Malena1122

    Malena1122

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    P.S. Ja sam prst otvorena ako te tješi. Nije se stanje puno mijenjalo. S curkom kad su trudovi krenuli brzinski sam se otvarala. Svašta je tu moguće 🫶

    💁🏽‍♀️ 34
    💁🏽‍♂️31
    👧🏻 2022
    Panorama low risk✔️💙
    Fragmin 2500 💉
    Eutirox 100

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Sretno i tebi Malenaaaa, neka prodje brzo i sto bezbolnije ❤️ javi nam se!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.