Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    lalllla

    Martinaaa_

    Mozda tvojo bebi pomogne, nije svima isto
    A da , probat cu.. koristis sad nesto drugo ili


    Kids colic.. Sad cemo vidjeti kako ce biti

    💓

  • LavicaBP

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Čestitaam novim mamama 🥰🥰
    Joj žene moje, ja ne znam šta me uhvatilo zadnja 2 dana, doslovno samo spavam! Budna sam valjda 8h u danu i to na komade, ostalo prespavam 🤣 uspjela sam spakirat torbu za bolnicu (trebala su mi 2 dana jer sam zaspala u međuvremenu 🙈😂). Jel još netko nema energije za doslovno ništa?
    Herpes prolazi pa se nadam da će stići otići skroz do poroda 🥳

    👩 1994 god.
    🧑 1992 god.
    aspiracija 9.8 -> 11 🥚 -> 8 embrija (ICSI) -> 5 blastocista -> 4 ❄️, transfer 1 blastociste 14.8.
    28.8. (14.dnt) beta 431 😍 30.8. (16.dnt) beta 1040 😍 Panorama low risk ✅️ it's a girl 💕

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    LavicaBP

    Čestitaam novim mamama 🥰🥰
    Joj žene moje, ja ne znam šta me uhvatilo zadnja 2 dana, doslovno samo spavam! Budna sam valjda 8h u danu i to na komade, ostalo prespavam 🤣 uspjela sam spakirat torbu za bolnicu (trebala su mi 2 dana jer sam zaspala u međuvremenu 🙈😂). Jel još netko nema energije za doslovno ništa?
    Herpes prolazi pa se nadam da će stići otići skroz do poroda 🥳

    Kod mene ti je tako😅 nemam snage za nista, vucem se, ja nezz kako cu smoc snage da rodim😂Bila sam na pregledu. Ctg uredan, i pregled, zatvorena al se dobro mali spustio. I skupila sam gljivice pa sam dobila vaginalete. Bris uredan😊 Kontrola za tjedan dana. Malac je trenutno cca 3100g😄

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Ajme ja sam mislila što je meni ovih dana, ali istooo! Znači jučer i danas sam pola dana na kauču provela, nemam energije za ništa. 
    Yellowsubmarine super za dobar pregled. 🙂

    2020. 👦🏻

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure ☺️
    Čestitam svima kojima nisam za dobre porode i super preglede, divno je da nam bebice lijepo napreduju i da je sve dobro 🥰
    Mi se pratimo na uzv i ctg i doktori su odlučili čekati da napunim 35tt (jer je malac otpočetka manji pa se trudnoća vodi kao tjedan dana mlađa), protoci su stabilni, tako da još jednom kontrola sutra i u ponedjeljak, za utorak dogovoreno carski ☺️
    Sad je na oko 2300 👌

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3 eto još mrvicu da naraste preko vikenda i bit će to super. 🙂
    Kako si zadovoljna odjelom i osobljem? 

    2020. 👦🏻

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Baby.nb.3 eto još mrvicu da naraste preko vikenda i bit će to super. 🙂
    Kako si zadovoljna odjelom i osobljem?

    Odlični su i doktori i sestre na patologiji, sestre se zezaju s nama, tople su i ne gnjave, ali treba i biti fer pa će i one biti dobre prema nama. Doktori - neki imaju šture informacije pa moraš sve izvlačiti iz njih, ali meni svi odlični, od specijalizanata do primariusa.
    Stanje na katu tako tako, posebno što se tiče higijene i kupaonice, s obzirom da su 2/3 tuša razvijena i van upotrebe, te 2/3 školjke također pokvarene, ali uz cimerice i humor je sve lakše i dani brže prođu.
    Na babinjačama je kasnije bolje jer su po 3 cure u sobi i dijele jednu kupaonicu, a za sestre sam čula da su tamo nešto lošije, tj. manje pomažu oko bebe, ali to valjda ovisi i tome koliko si se oporavila, kakva ti je bebica, kako jede i je li ti uopće prvo dijete ili ne.
    Hrana je monotona i osrednja, ali ja sve pojedem 😅 Mislim da nije dovoljna za dojilju i da joj treba još voća, keksa, jogurta i sl. za međuobroke.
    Ako te što još zanima, viči 🤗

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 985

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure...Ne vidim Stellu na popisu, zna li tko sto?

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    lalllla

    Gdje se radi uzv kukova u Rijeci (preko uputnice)?

    Hej možeš preko uputnice u Lovran, na Sušak i u rodilište isto na Sušaku 😊

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

  • tear_of_happiness

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Čestitke na svim novopridošlim bebicama 🥳❤️ curke koje čekate samo strpljivo i sretno 🍀🥰

    33👙 36🩳
    MPO 6/23, 4.7. ➕️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.