Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kanapeic

    kanapeic

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Stuuuuudenticaaaaa

    Pošto je bilo više glasova za Whatsapp pored Foruma. Onda ćemo biti na wappu.
    Kako da otvorim grupu? Da kopiram link grupe i stavim ovdje ili što? S obzirom da je ovo javna platforma i nema privatnih poruka, a ne želim da se stave brojevi telefona ovdje. Pa mislim si nekako da je sigurnije da postavim link od wapp grupe pa se same priključite. Što mislite?


    Moze tako🤗

    25 g
    Stiže curka💕
    25.3.23'

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1404

    Prijavi adminu

    Inamorana

    Drage moje,
    evo dam vam se javim. Vratila sam se s pregleda. Bebi je prestalo kucati srce, ja sam na 9+1, a beba je stala na 6+2. Kaze doktorica da je vjerojatno onda neka kromosomska greska. 😕 Ako kroz 2 tjedna ne prokrvarim, moram u bolnicu. ☹️ Vama ostalima zelim puno mira, zdravlja i da rodite divne i zdrave bebice. ❤️


    Inamorana, 
    jako mi je žao. Drži se ♥️

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia21998 🔆

    Mia21998 🔆

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Studentica Možeeee da 🥰 

    Inamorana 😭😭😭😭 strašno mi je žao… Drži se, šaljem ogromnu podršku i zagrljaj  ☹️❤️ možda da pokušate otići po drugo mišljenje? 🙏

    🙆‍♀️25g /🙆🏽‍♂️25g

    🔬PCOS
    AMH 81.1
    LH 12.4
    FSH 6.1
    Vitamin D 46
    🏥 Beta plus
    Spermiogram ✔️
    💊 duphastone, Letrozol i Gynositol
    17.01 -11.06 TO i letrozol ❌
    18.07 ➕❤️
    05.08 kuca nam srčeko 🤗❤️🥰

    “ Ta Bogu ništa nije nemoguće!” - (Lk 1, 37)"🤍🙏

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Inamorana 😔
    Baš mi je žao. Tu smo za tebe kad zatrebaš izbacit sve emocije koje sigurno trenutno osjećaš. Šaljem zagrljaje ❤️❤️❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia21998 🔆

    Mia21998 🔆

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Inamorana



    Hvala Mia ❤️☹️ Iskreno nisam ni sama pametna, prosli smo put culi srceko, ali je beba bila manja… sad je taj zastoj u razvoju jos veci i ne cuje se srce… doktorica se bas trudila pronaci i najmanju sansu… tako da ne znam koje se cudo moze dogoditi 😞 pokazala mi je sve na ekranu i cak pustila zvuk u kojem nismo culi nista… bila je jako suosjecajna i draga… rekla je da kad to sve prodje da cemo obaviti briseve i muz mi mora na spermiogram pa cemo vidjeti je li tamo sve ok, sve ostale pretrage su bile dobre i AMH koji sam vadila pokazuje da sam plodna…


    Ja bih pokušala i otišla u neku privatnu polikliniku svakako na vašem mjestu, mislim da nemate šta izgubiti  🙏 možda se radi o lošijem ultrazvuk ili nešto ☹️ nebih gubila potpuno nadu dok ne odem po drugo mišljenje a i mislim da ćete biti mirniji 

    Ja vam držim svakako fige i molim Boga da je ipak sve u redu ❤️❤️

    🙆‍♀️25g /🙆🏽‍♂️25g

    🔬PCOS
    AMH 81.1
    LH 12.4
    FSH 6.1
    Vitamin D 46
    🏥 Beta plus
    Spermiogram ✔️
    💊 duphastone, Letrozol i Gynositol
    17.01 -11.06 TO i letrozol ❌
    18.07 ➕❤️
    05.08 kuca nam srčeko 🤗❤️🥰

    “ Ta Bogu ništa nije nemoguće!” - (Lk 1, 37)"🤍🙏

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Inamorana

    Drage moje,
    evo dam vam se javim. Vratila sam se s pregleda. Bebi je prestalo kucati srce, ja sam na 9+1, a beba je stala na 6+2. Kaze doktorica da je vjerojatno onda neka kromosomska greska. 😕 Ako kroz 2 tjedna ne prokrvarim, moram u bolnicu. ☹️ Vama ostalima zelim puno mira, zdravlja i da rodite divne i zdrave bebice. ❤️


    Draga, jako mi je zao. Definitivno nesto sto niti jedna zena nikad nebi trebala proci. Nemam ti sto pametno za rec osim da si pustis da odzalujes i da se isplaces koliko ti je potrebno. S vremenom ces bit bolje, vjerujem da to nikad neces zaboravit, al naucit ces se zivjet s tim kolko god ti mozda to sad ne zvuci kao neka opcija. Znam kako ti je, ali glavu gore, doci ce i tvoja bebica ❤️

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Inamorana

    Drage moje,
    evo dam vam se javim. Vratila sam se s pregleda. Bebi je prestalo kucati srce, ja sam na 9+1, a beba je stala na 6+2. Kaze doktorica da je vjerojatno onda neka kromosomska greska. 😕 Ako kroz 2 tjedna ne prokrvarim, moram u bolnicu. ☹️ Vama ostalima zelim puno mira, zdravlja i da rodite divne i zdrave bebice. ❤️


    Jako mi je žao zbog gubitka, ne mogu si ni zamisliti koja je to tuga.  Prema savjetu ostalih cura, ja bih isto ipak tražila dodatno mišljenje, čisto radi svojega mira. Ako trebaš utjehu, tu smo za tebe, drži se <3

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Inamorana

    Drage moje,
    evo dam vam se javim. Vratila sam se s pregleda. Bebi je prestalo kucati srce, ja sam na 9+1, a beba je stala na 6+2. Kaze doktorica da je vjerojatno onda neka kromosomska greska. 😕 Ako kroz 2 tjedna ne prokrvarim, moram u bolnicu. ☹️ Vama ostalima zelim puno mira, zdravlja i da rodite divne i zdrave bebice. ❤️


    Žao mi je zbog gubitka bebe… Na takve stvari nekad jednostavno ne može utjecati. Želim ti puno sreće u budućnosti, drži se! ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar aider28

    aider28

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Inamorana

    Drage moje,
    evo dam vam se javim. Vratila sam se s pregleda. Bebi je prestalo kucati srce, ja sam na 9+1, a beba je stala na 6+2. Kaze doktorica da je vjerojatno onda neka kromosomska greska. 😕 Ako kroz 2 tjedna ne prokrvarim, moram u bolnicu. ☹️ Vama ostalima zelim puno mira, zdravlja i da rodite divne i zdrave bebice. ❤️


    Joj draga, ne znam koju riječ utjehe bih ti napisala. Odboluj, isplači se, sigurna sam da te na kraju čeka sreća. ❤️
    To je svima najveći strah, ja i sad u 16tt i dalje svaki dan strahujem od toga. Na neke stvari jednostavno ne možemo utjecati, drži mi se. ❤️


    6+0 srce kuca ❤️

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Cure.  Gdje je Marija nestala? Jel se netko čuo s njom? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.