Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    kanapeic

    Čime se mažete protiv strija, imate neke preporuke?


    Meni je super ova Melem krema i inaće, ne samo sad u trudnoći 

    https://www.dm.hr/melem-bogata-krema-za-njegu-tijela-u-trudnoci-p3856007909795.html [dm.hr]

    Prije sam većinom koristila od Biobaze, onu koja se dobije u dm poklon paketu za trudnice 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Ledolina

    kanapeic

    Čime se mažete protiv strija, imate neke preporuke?

    Meni je super ova Melem krema i inaće, ne samo sad u trudnoći

    https://www.dm.hr/melem-bogata-krema-za-njegu-tijela-u-trudnoci-p3856007909795.html [dm.hr]

    Prije sam većinom koristila od Biobaze, onu koja se dobije u dm poklon paketu za trudnice


    Ja trenutno koristim ovu koja se je dobila u trudničkom poklonu. Gledam sad, pa zar nisu to iste kreme, samo je drukčija militraža? Jer kada potrošim ovu, namjeravam kupiti istu jer sam je koristila i cijelu prvu trudnoću i nisam dobila strije.

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Nina187

    Ledolina

    kanapeic

    Čime se mažete protiv strija, imate neke preporuke?

    Meni je super ova Melem krema i inaće, ne samo sad u trudnoći

    https://www.dm.hr/melem-bogata-krema-za-njegu-tijela-u-trudnoci-p3856007909795.html [dm.hr]

    Prije sam većinom koristila od Biobaze, onu koja se dobije u dm poklon paketu za trudnice

    Ja trenutno koristim ovu koja se je dobila u trudničkom poklonu. Gledam sad, pa zar nisu to iste kreme, samo je drukčija militraža? Jer kada potrošim ovu, namjeravam kupiti istu jer sam je koristila i cijelu prvu trudnoću i nisam dobila strije.


    Može bit da su istog ili sličnog sastava, nisam uspoređivala. A mislim da je to sve isto… ovu melem sam počela koristiti i prije T pa mi se pokazala ok za suhu kožu, sad sam samo nastavila 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Za sada samo kokosovo ulje, ali planiram isto biobazu uzet

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    marija_1994

    kanapeic

    Čime se mažete protiv strija, imate neke preporuke?

    Ja sam si narucila od Nikela mlijeko protiv strija sa psenicnim klicama, pise da ublazava i vec postojece strije, za sad nisam primjetila jos promjene. Ako se nece pokazati dobrom cu kupiti nesto drugo.


    Za Nikel sam inače čula samo pohvale. 
    Ja već imam strije na trbuhu i malo opuštene kože, ne znam koliko će mi što pomoći. Al treba s tim mazanjem krenuti što ranije. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Ja sam se u prvoj T od početka mazala sa svime i svačime, između ostalog i sa tom od biobaze, al mi ništa nije pomoglo, pred kraj sam se jako počela debljati i bila sam puna vode, i pukla nema di nisam, od nogu, trbuha, svega… u drugoj se nisam s ničim mazala, al se nisam puno ni udebljala i dobila sam samo na trbuhu par novih… u ovoj sad koristim od lactovita (lactoil) jer mi ima blag miris i tek toliko da se nečim mažem, mekana koža bude nakon njega, za sad mi je super. 
    Mislim da ako je netko sklon strijama da nijedne kreme niti ulje tu ne može ne znam kako pomoći… al vrijedi pokušati naravno…

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Rose.

    Ja sam se u prvoj T od početka mazala sa svime i svačime, između ostalog i sa tom od biobaze, al mi ništa nije pomoglo, pred kraj sam se jako počela debljati i bila sam puna vode, i pukla nema di nisam, od nogu, trbuha, svega… u drugoj se nisam s ničim mazala, al se nisam puno ni udebljala i dobila sam samo na trbuhu par novih… u ovoj sad koristim od lactovita (lactoil) jer mi ima blag miris i tek toliko da se nečim mažem, mekana koža bude nakon njega, za sad mi je super.
    Mislim da ako je netko sklon strijama da nijedne kreme niti ulje tu ne može ne znam kako pomoći… al vrijedi pokušati naravno…


    E tu se i ja slažem, ako netko ima takvu kožu da puca, mislim da se kremama ne može nešto puno pomoći…

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Ja sam se jaaako rijetko mazala u prvoj trudnoci, imam doslovno jednu malu striju na lijevom boku. Mislim da je vaznija hidratacija organizma i samo stanje koze - ako je sklona suhoci, pojaviti ce se strije. Ja sam imala problema sa suhocom koze i kose na pocetku trudnoce, mislim da se sada poboljsava. Kosa mi je kao slama. Nadam se da ce se oporaviti polako 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    bubamazzzza

    Hedwig.Z

    Ja sam se jaaako rijetko mazala u prvoj trudnoci, imam doslovno jednu malu striju na lijevom boku. Mislim da je vaznija hidratacija organizma i samo stanje koze - ako je sklona suhoci, pojaviti ce se strije. Ja sam imala problema sa suhocom koze i kose na pocetku trudnoce, mislim da se sada poboljsava. Kosa mi je kao slama. Nadam se da ce se oporaviti polako
    I ja imam taj problem. Prepisujem to povracanju ,jer ima dana kad ne zadrzim nista u sebi. To mi je totalna novost i bas me lagano opterecuje sto se sad susrecem s tim . Danas me i migrena dobro drzi. Blazeno stanje ,nema sta 🤣💪


    Bilo mi je tako u prvoj trudnoci isto, u drugom tromjesecju je islo na bolje, pa se nadam da ce i kod tebe i mene sada 😁 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ananika_92

    ananika_92

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Stuuuuudenticaaaaa

    Forum 14
    Viber 7
    Wapp 9 ili 10 (nisam sigurna,a ndms tražit opet haha)
    Fejs 7


    Wapp/viber/fejs +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.