Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Maya34 cestitke na deckicu !!

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Maya34 čestitke za dečkića ❤️
    Cure s koronom, želim vam brz oporavak i da se barem riješite temperature 😭 meni baš prijateljica sinoć javila da su i oni pokupili, muž je u nedjelju razvio simptome, ona tad još ne, testirao se kućnim testom, pozitivan.. Na koncu i ona isto jučer odjednom užas, žive sa njenima koji su stariji dosta, iako su ovi dolje na katu, ali kaže sad ne znaju uopće kako ih ignorirati. Sinove su poslali dolje kod bake i dede, a klinci ludi naravno, ne možeš im objasniti da mama i tata moraju biti gore. Jasno mi je naravno da koliko god djeca i bila velika da ne žele sad to prihvatiti, a ovi se opet boje zbog bake i djeda. Ironija je da su oboje su cjepljeni s 2 doze, jel. Ona doma već 3 godine, a muž radi od kuće, žive na selu. Pita se odakle su se uopće zarazili 🧐

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Užas, znači na tu “foru” bi i ja mogla komotno pokupit.. Isto sam doma već dugo, doduše nisam se cijepila, ali partner je sa 2 doze i radi od doma.. Jedino što povremeno putuje u i van Hr. Cure vrtić, škola.. Naravno bili bi doma svi skupa u izolaciji.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Mi na poslu imamo dosta ljudi sa teškim simptomima a cijepljeni sa dvije doze. Užas, ja stvarno sa svim kontaktima na poslu nosim masku. Ako ga znam nosim medicinsku a ako neznam nosim “dvojku”. Baš me to brine, iako bolje sad neko na porodu, pa te odvoje od bebe. Svima želim sretno 🍀🍀🍀

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim konacno. Mali mi je prehladen jos uvijek i ja sam pokupila i uz to je slabo spavao i bas me satralo to sve 😔. Sto se tice tlaka mjerim ga 3 puta dnevno i super je i to bez tableta! Moguce da je to samo onaj dan bilo radi vremena ili necega, mislim pratit cu ga i dalje svakako. Sutra imam pregled pa cemo vidjeti sta ce mi ginekolog reci.
    Maya34 cestitam na dobro pregledu i deckicu 🤗💙. Izjednacili su nam se decki sa curkama 😁.
    Ja sad kako znam spol sam isla u Pepco i kupila malo robice bebi. Mislim moci ce sve od brata nositi ali sam htjela da ima i nesto novo. Bas mi je neodoljiva ta mala robica 🤭. Mislim da vise nije pre rano za kupovinu,vec sam debelo u 2.tromjesecju i realno ako se mora nesto lose desiti moze se bilo kad nazalost.., a sigurno je lakse kupovati sad nego pred kraj.

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Omerta, MarijanaMartin ma ja više ne znam ni šta bih rekla. Mi smo prebolili svi doma, mjesec dana prije nego sam ostala trudna, ali nije ništa strašno bilo, gore mi evo sad prije koji tjedan bilo kad me prehlada uhvatila nego tada. Nismo se cijepili niti nam je u planu, a kad vidim šta se događa samo si potvrđujem svoje odluke. Mislim da je to i dalje ipak sve novo i uopće ne znaš kak će uhvatiti koga, u smislu hoće nekog pokositi ili ne, ja osobno znam ljude koji su 2x cjepljeni i užas im je, a isto i oni koji nisu. Baš je individualno to stvarno.
    Ja izbjegavam većinom ljude koliko mogu, znam da to sada ružno zvuči, ali i tak imam običaj preko zime izbjegavat vrtićku djecu 🙈 realno su tako velike skupine idealne za nešto prenijeti. Iako mi to nema tak puno smisla jer mi muž radi na terenu s hrpom ljudi 🙈Ja se ne bojim korone u smislu korone ili bolesti, to što sam prebolila mi ništa ne znači u tom pogledu da ne mogu opet dobiti i gore možda proći, ali si to ne želim baš ovo što MarijanaMartin kaže, još da se dovedem u situaciju da se odvojim od djeteta ili već neki klinac sad kad sam trudna. Sad kad se zalaufa to sve, ne bi se čudila da opet sabotiraju i trudničke preglede i sl. Prošle godine mi je susjeda dobila trudove, bila je u izolaciji jer su mama i muž bili pozitivni, u Petrovoj ju nisu htjeli primiti, neka čeka kraj izolacije ili jače trudove jer i tak je ko fol prvorotka pa neće ona odmah, di joj se žuri. Otišla je na Sv. Duh, rodila sutradan. Ne želim si uopće komplicirati, a tko se ljuti nek se ljuti, ima vremena za druženja

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Arsancres mi se isto baš cuvamo. Žao mi je jedino male i što joj nedamo da se u parku igra sa nepoznatim djecom. Vidim da joj to teško pada i zato bi htjela da što prije to završi. Od okupljanja nisam nigdje išla (muževa nećakinja se udavala i krstila dijete ja nisam išla, druga diplomirala ja nisam išla). Čak i na poslu kad neko slavi rođendan i okupi se njih 30-40 ja budem doslovno 5 min. Evo sad me brini logoped. Mala ide jednom tjedno. Tamo je 45 min s osobom koja nema s kime nije u kontaktu. Kad bi barem znala da koriste one testove za doma ili da su cijepljeni, ali mi se čini da ništa od navedenog ne koriste. I kakvih ljudi ima. Dovode bolesnu djecu i nemate što će zaraziti druge. Mislim da ćemo napraviti pauzu dok su ovako visoke brojke zaraženih! 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar BlueBaby0709

    BlueBaby0709

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Cure koje imaju baby watcher, od kuda krenut tražit bebine otkucaje, koji dio trbuha?
    Stigao mi je i ne snalazim se baš

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Tonka nadam se da ce vas sve proci prehlada doma. Ma i ja kupujem jos od onda kad nisam znala spol  a sada kada znam jos vise hehe. Istina je lose se moze dogoditi bilo kad (ali nece) i onda moramo misliti pozitivno i nek ide sve. Ja kupujem.
    Bluebaby ne vidim u kojem si tjednu. Ja samu 15 tom i ful nisko nadem te otkucaje srceka….

  • Avatar BlueBaby0709

    BlueBaby0709

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈 🌸

    Tonka nadam se da ce vas sve proci prehlada doma. Ma i ja kupujem jos od onda kad nisam znala spola sada kada znam jos vise hehe. Istina je lose se moze dogoditi bilo kad (ali nece) i onda moramo misliti pozitivno i nek ide sve. Ja kupujem.
    Bluebaby ne vidim u kojem si tjednu. Ja samu 15 tom i ful nisko nadem te otkucaje srceka….

    17tt
    Uspjela sam naći,ali to šta kažeš,skroz nisko,a ja hrabro krenula ispod pupka prvo 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.