Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Pau18

    Čestitam svim curkama na dobrim pregledima ♥️
    Dubrovčanka ne mogu ti savjetovat ništa pametno osim da uživaš u svome danu! Ja sam odlučila da neću pomicat naš datum vjenčanja koji smo još prije dogovorili jer se želim poštedit stresa iako okolina sve više vrši pritisak. Dijete na putu, a vi nevjenčani 😂😂
    I mene ubija kašalj, ostala sam bez njuha, kućni test na koronu je pozitivan i pomalo me hvata panika. 🥴🥴


    Imala sam isto prije 2 tjedna, kasalj grlo i temperaturica. Kaze doktor da to nista ne steti bebici, samo uzimaj voca dosta i pij cajeve. 🤗🤗

  • Avatar Pau18

    Pau18

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Pau18


    I mene ubija kašalj, ostala sam bez njuha, kućni test na koronu je pozitivan i pomalo me hvata panika. 🥴🥴

    Daj nam reci jesi cijepljena i je li sumljaš gdje si se zarazila?! Želim ti da što prije ozdraviš i da za tebe korona bude karijes!!!🍀🍀🤞🤞


    Nisam se cijepila iako sam planirala. Iskreno ne znam gdje sam se zarazila jer sam sve kontakte svela na minimum. Hvala na željama za brzim ozdravljenjem ❤️

  • Avatar Pau18

    Pau18

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    tufnica1602

    Pau18

    Čestitam svim curkama na dobrim pregledima ♥️
    Dubrovčanka ne mogu ti savjetovat ništa pametno osim da uživaš u svome danu! Ja sam odlučila da neću pomicat naš datum vjenčanja koji smo još prije dogovorili jer se želim poštedit stresa iako okolina sve više vrši pritisak. Dijete na putu, a vi nevjenčani 😂😂
    I mene ubija kašalj, ostala sam bez njuha, kućni test na koronu je pozitivan i pomalo me hvata panika. 🥴🥴

    Imala sam isto prije 2 tjedna, kasalj grlo i temperaturica. Kaze doktor da to nista ne steti bebici, samo uzimaj voca dosta i pij cajeve. 🤗🤗

    Hvala, sada sam malo mirnija ❤️

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Lalee tako mi je zao 💔 Strašno za pročitati, i da je toliko žena samo na ovoj temi prošlo isto… Ali evo sad su tu jer ponovno očekuju bebice i sve je ok, tako će biti i kod tebe, samo budi jaka i izdrži ovo.

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Moramo se i preseliti uskoro, treba urediti sve, beba stiže, trebamo i auto kupiti veći, odraditi i barem matičara da mi dijete ima isto prezime kao i ja….toliko toga za napraviti.


    Mi smo u izvanbračnoj zajednici pa djeca bez problemma imaju moje i njegovo prezime. 🤷‍♀️

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Laleee, baš mi je žao..  Suosjećam, drži se..  Nisam pohvatala, u kojem si ono tjednu?
    Ostale cure, čestitke na urednim pregledima!! 
    Pau18, brz oporavak!!! 🤞🤞🤞
    Malo me zbunjuje ovo o imunitetu trudnica.. Pošto svako malo neke loše vijesti iz susjedstva. Znači nije nam narušen imunitet u trudnoći već baš suprotno?? Illi to ovisi o tjednima i ostalim dijagnozama nevezanim za trudnoću? 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ps: stigli mi nalazi briseva na portal zdravlja.. Sve negativno osim - Beta hemolitički streptokok grupe b.  A njega sam imala i u prošloj trudnoći.. Pila antibiotik par tjedana pred termin pa dobila još na porodu u venu. Na kraju bilo sve ok. Neki kažu lječiti tokom trudnoće, neki kaže ne treba jer bez obzira ako ga izlječile i bude nalaz negativan, nebitno je jer opet se na porodu dobije antibiotik. Jer se on svejedno može pojaviti i nakon neg nalaza pa  da budu sigurni.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Dobro vam ovo hladno jutro cure!
    Meri97 čestitam na curici 
    doti tebi čestitke na dobrom pregledu i deckicu. Tebe pratim jer ces prije mene na Sv. Duh pa cu imati friska iskustva hehe
    alana nadam se da je neka virozica / prehlada i da ce te proci. Drzim fige
    Omerta bitno da znas za taj streptokok i da se to terapijom i antibiotikom na porodu moze rijesiti 
    Maya34 sretno danas na pregledu!

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    laleee

    curke bila i ja danas na pregledu kod svoje doktorice, srceko bebe se necuje uopce, nerazvija se plod, moram ici na uklanjanje,, otisla sam i privatno da provjerim jer 2 misljenja su opet bolja i isto to mi je rekla i druga doktorica.. neznam sta da radim toliko sam ljuta, zalosna, bijesna placem od kako sam saznala to 😭😭


    Ajmeee 😪😪😪 jako mi je zao draga lale jako,nema rijeci koje bi te sada mogle utjesiti 💔💔
    Cuvaj mi se 🫂

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Luck cestitke na lijepom pregledu,bebica super napreduje ♥️

    Meri cestitke na curici a Doti tebi na deckicu 💙♥️💙♥️

    Bas mi je drago da je sve super proslo🫂
    Pau nadam se da ce proci covid bez problema,drzim fige.
    Cure ja slabo pisem jer takoder doma imamo covid 😥 izolirali su se ali evo,jucer sam za svaki slucaj radila test i negativan je.

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.