Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Fastazia

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

XOXO
    Hvala 

👩‍🦰36 god.
    💖 2015.
    👼 2020.
    + 7.9.2021.

Arsancres

Broj poruka: 374

Prijavi adminu

posvudusa

Arsancres ah pa ja imam osjećaj da je curica iako SVI ostali misle da je dečko haha
    Komentari su : ma ti izgledaš kao žena koja radja samo mušku djecu 😂

Baš me zanima, imam i kombinirani i redovni pregled u četvrtak pa će valjda netko nešto vidjeti 🙊

Hahahha joj babe vange 😂
    Kakav je to tip žene koja rađa samo mušku djecu 😅 ja sam neka 2,3 tjedna prije prvog poroda bila u lokalnom frizerskom se brzo šišnuti prije poroda, a neka baba me uhvatila u rotor da ću rodit dečka jer tak mi stomak izgleda, ona zna, doktor je garant pogriješio… Haha e jebem je, uvijek je se sjetim

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Omerta

Broj poruka: 921

Prijavi adminu

Arsancres

Ja imam pregled još malo i sve si mislim da će me sigurno preko stomaka gledati, ali sam za svaki slučaj sredila sve, sad kad je uzalud, a ja potrošila vrijeme😂😂😂

Kad smo kod brijanja.. Jel neka od vas probala brazilsku?  Meni je brijanje postalo mrsko, još sam se sad uljenila.. Noge, bikini sam u par navrata u salonu voskom, al to samo preko ljeta.. Mislim si da je šečerna još bolja za kožu, al nikako da odem.. A morat ću se srediti do pregleda. Nije to doktorima bitno, al meni malo neugodno doć obrasla. 

Be the change you wish to see in the world..

Omerta

Prijavi adminu

antonela98

U cemu je sad problem s burekom 🤣 pa to se pece na 220° 🤣

Nemojte mi burek.. Ja bi svaki dan mogla pojest jednu finu sočnu vruču mekanu krumpirušu. 

Omerta

Prijavi adminu

Arsancres

Ženee, ja gotova :D sve je okej, hematom je i dalje tu ali je sad još manji i stvarno kaže dr. da više nema veze ni s čim, 1cm je i na totalno nebitnom mjestu. Smanjio mi je utriće, hvala Bogu višekaže da ćemo idući pregled ukiniti skroz, da sad ne radim to naglo…i nosim curicu 🥰
    Idući pregled mi je 13.10. :D

Čestitke!!! 

aarauch

Broj poruka: 166

Prijavi adminu

Niki777

TiNa hvala puno! Ipak nisam izdržala. Zvala sam sad jer danas radi popodne. Pregled je 28.09. 🙈

Niki777 cestitke i dobro dosla…mirnu i ugodnu trudnocu ti zelim.

👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

aarauch

Broj poruka: 166

Prijavi adminu

Omerta

Arsancres

Ja imam pregled još malo i sve si mislim da će me sigurno preko stomaka gledati, ali sam za svaki slučaj sredila sve, sad kad je uzalud, a ja potrošila vrijeme😂😂😂
    Kad smo kod brijanja.. Jel neka od vas probala brazilsku?Meni je brijanje postalo mrsko, još sam se sad uljenila.. Noge, bikini sam u par navrata u salonu voskom, al to samo preko ljeta.. Mislim si da je šečerna još bolja za kožu, al nikako da odem.. A morat ću se srediti do pregleda. Nije to doktorima bitno, al meni malo neugodno doć obrasla.

Ja probala ali meni to nekako bilo full neugodno i odustala tako da sad imam svoju masinicu,stavim ma jedinicu nastavak,uredno,brzo i ja zadovoljna a kad mi trbuh naraste onda ce muz s gustom biti moj brijac😁

👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

• posvudusa

Broj poruka: 137

Prijavi adminu

Ja idem isključivo na brazilsku i meni je to takav preporod. Inače sam jako jako dlakava jel 🙄 i ta šećerna mi je baš super prorijedila dlake i sad su skrooz slabe. 

[lilypie.com]

Dubrovčanka

Broj poruka: 715

Prijavi adminu

Arsancres draga! Čestitke na pišurici maloj 💓
    Pa ja se kontam isto bricnuti jer mi dlake idu isto visoko pa da ne zavrne gaćice a ono šumica proviri 🤣

1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Dubrovčanka

Broj poruka: 715

Prijavi adminu

A šta se tiče brazilske. Ništa meni nije pomoglo. Full sam dlakava. Samo sam se napatila svaki put pa sam odustala. A koliko me bolilo nema šanse da bi to sad krenula 

1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.