Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • _Katja_

Broj poruka: 361

Prijavi adminu

XOXO mi smo te tražile i na jesenskim bebicama 😂 Drago mi da je sve dobro i sretno ❤️
    Bebo eto vidiš nitko ne priča o povraćanju, zato valjda ja to nisam čula pa sam bila u šoku otkud sad ovo. A jesam pojela dva tosta pa su mi nedugo nekako tog krenuli trudovi 😅
    Boobamara javi sta su ti rekli, bas me zanima. Iz dosadašnjeg iskustva s njima bit će samo prirodno 😊☘️ Paracetamol umjesto epiduralne 🤪 
    Mene su malo zarezali, ali sam imala par šavova, ni blizu tako strašno 😬

elle 🙋‍♀️

Broj poruka: 526

Prijavi adminu

XOXO

Drage cure, malo sam se makla sa foruma jer jednostavno ne stizem sve. Nadam se da ste sve dobro i da nema nema nekih vecih poteskoca. Ja evo odbrojavam dane u zavrsnici. ❤️ Svima.

baš mi je drago da si se javila, malo sam se zabrinula di si nam nestala. Bitno da je sve dobro i da bebica uskoro stiže 💕

💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

Arsancres

Broj poruka: 1228

Prijavi adminu

Omerta ja sam dobre spavaćice viđala u Nami, cca 100kn se vrte cijene, nisi Bog zna kak' skupe, a znam da je hrpa cura s teme kad sam bila trudna 2018 kupovala spavaćice na tu foru na tržnicama, isto za neku skroz korektnu lovu, pamuk čisti, pretpostavljam onaj mekani turski.
    Meni su na tu foru kopčanja baš puno praktičnije nego one klasične kao za dojenje, što onako koso imaju dugmiće, iz toga bi mi uvijek sise ispadale il zaboravim zakopčat jedno dugme pa sve padne ili sl, a ovako s ovim kao izrezom sam ladno znala biti stalno otkopčana pa doslovno samo izvadim šta treba, a kad nije sila, ništa se ne vidi 😅
    Vidjela sam da Sinsay ima jedan model, nije takvo kopčanje, ali je slična spavaćica, 60kn je, a oni ti još imaju popust od 10% ak se registriraš 😁 i možeš preuzeti u trgovini osobno pa ni poštarinu ne plaćaš 😇
    Dubrovčanka mora da je tvoj muž pokrenuo lavinu radova, evo i moj danas 2 zida knaufom riješio, još mu jedan ostao sutra i onda prelazi na podove 😂 uzeo je godišnji pon i uto, kao riješit će on to za ta 2 dana, šta je to 🤪🤪
    Najtužnije je što to stvarno nije nikakav posao tj. stvarno se već 5 puta moglo riješiti za jedan dan kao danas, ali valjda čovjek voli život na rubu, druge ne znam 🤭🤭

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Omerta

Broj poruka: 1479

Prijavi adminu

Hvala za preporuku  baš ću škicnuti.
    XOXO, lijepo da si svratila. 

Be the change you wish to see in the world..

Dubrovčanka

Broj poruka: 2327

Prijavi adminu

Xoxo njuškala sam po okolnom temama gdje si ? 😍
    Drago mi je da si tu i da je sve Oke ❤️. 
    Arsancres drago mi je da sam poslala radničke vibracije 🤣. Moj je danas iz sobu riješio još neke stvari po stanu. Sastavio komodu i krevetac. Ja sam bila ono ajde ne moraš krevet sad da nam ne smeta,a on filmu hoću krevet da ga gledam i da se naviknem i da osjećam da beba dolazi. Kao faza prilagodbe. Eno sad se divi krevetu i svemu i sav se raspekmezio kako će beba spavat tu🥰. 
    Za pse. Ja ih imam cijeli život i ne mogu zamislit da nemam psa kod kuće. Zaista ta ljubav je nevjerovatna. Prije me bilo strah kako će beba i pas Al sad vjerujem da će itekako to ići. Malo više ribanja oko dlakica no za tu ljubav se isplati. Muž je jako u panici. Čak me jednom pitao šta ako joj dlaka padne na pupak dok bude zarastao 🤣😳. Šta im sve neće past na pamet. A ja stalno govorim da nismo ni prvi ni zadnji koji imaju bebu i psa 😄. 
    Boobamara ja masiram međicu nakon šta mi je mama rekla da je imala 30 šavova. Planiram i taj čaj i datulje da žderem za par dana. Pa neka nam svima budu porodi lagani bez puno pucanja 🤣❤️
    Evo slikica kreveta. Btw naručila sam greškom drugi Al ajde zadovoljna sam 🤣. Još su radovi pa ne zamjerite 🤣. 
    I čekam dasku za malm za presvlačenje. 
    https://ibb.co/pWw6hj3 [ibb.co]
    https://ibb.co/31CzHgj [ibb.co]
    https://ibb.co/yqkMJmk [ibb.co]

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Bambolina

Broj poruka: 367

Prijavi adminu

Xoxo drago mi je da si svratila i da je sve ok, baš smo te spominjale zadnje dane 😊🥰
    -
    Dubrovčanka stvarno si nam pokrenula radove. Doduše nama djelomično 😂 Okrečena je sobica, pa sam ja na brzinu to sve namjestila da vidim kako izgleda.. Ostale još neke police, ali nećemo valjda sve u jednom danu 😂 
    https://ibb.co/jrbbLZ9 [ibb.co]
    -
    Ja isto tražim spavaćicu, naručila neke dvije na kopčanje u Sinsay i Reserved, ali sam zaboravila da imam trbuh i ako sam nekad stala u S da sad ne može, u svakom slučaju bile oko 50ak kuna pa mi se neda vraćati. Zaletit ću se do CA ovih dana pa uzmem nešto da imam..
    -
    Ja danas oprala sve baby dekice i sad mi cijeli stan tako miriše na bebu.. Mislim da sam tek sad postala svjesna malog čuda koje nam uskoro stiže 🙈😍😍 do sada mi je bilo nekako nestvarno.. 🙈

[lilypie.com]

Tani1984

Broj poruka: 72

Prijavi adminu

Demi30

Cure neke od vas su se opasno približile terminu. Vidim da neke miruju, otvaraju se.. Sreća pa ste sve više manje u nekim visokim tjednima i što god bude, sigurna sam da će biti u redu ❤️ Čuvajte se i mirujte ako morate. Kad ste već dogurale do tu, što je onda malo mirovanja :)
    Ja se moram požaliti da me išijas opasno ubija. Sinoć sam proplakala od bolova. Desna strana guze mi je baš uklještena. Nisam ni znala koliko je guza bitna za svaki pokret dok me nije ovako zabolilo. Bol se lagano širi i u bedru. Jučer sam popila normabel od 5mg i kao da nisam popila ništa. Apsolutno mi ništa nije učinio. U ponedjeljak idem u fizioterapeuta, nadam se da će bit bar nekog pomaka. Ako netko ima nekog iskustva, ili ako znate smijem li se namazat nekom kremom za bolove, dobro bi mi dosla svaka informacija 🤗

Ja od jučer plačem od bolova. Na momente popusti i onda opet.. jesam li legla na leđa, sama se višr niti okrenuti ni pomaknuti ne mogu.. nisam imala nikad išijas pa ne znam kako je to, ali evo od kuka taj lijevi donji dio leđa, kuk pa preko bedre niže užasno, toliko da  svaki makac boli a  pogotovo taj spoj od kuka prema leđima.. ( koji opis 🤦‍♀️). 
    Mislila popit normabel,pa me strah radi malog. 
    A mali je zadnje dane baš preaktivan..od lupanja do okretanja, imam osjecaj da je poprecno nekako.. možda i negdi on živac pritiska.
    E ii  na kraju će biti Ivano. :))

👩38🧔37
    + 23.08.'21
    💉Fragmin 5000
    Termin: 01.05.2022.
    [lilypie.com]

Demi30

Broj poruka: 446

Prijavi adminu

Dubrovčanka sve je prekrasno 🥰
    Omerta pogledaj Buks spavaćice. Baš su za trudnice i dojilje, fini pamuk, a jeftino.
    Tani1984 žao mi je što je i tebe to spopalo. Guglaj trudnički išijas. Izgleda da nam je to.  Ja sam popila jedan normabel, ali nije mi pomogao apsolutno ništa, tako da više neću piti.  Malo mi je olakšalo mirovanje u nekom ležećem položaju koji mi nije bio bolan i topli termofor na bolnoj strani guze. Probaj kombinirati paracetamol s toplim oblozima. Meni je počela bol od kuka i dna leđa, a sad mi se spustila u guzu i bedru. Sutra ujutro idem kod fizioterapeuta jer ne znam što drugo da radim. Javim ti što je rekao. 😬

29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

Demi30

Broj poruka: 446

Prijavi adminu

Bambolina te ovčice su mi ajmeee 🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩 Presladak kutak. Gdje si uzela pletenicu? 

29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

Tani1984

Broj poruka: 72

Prijavi adminu

Demi30

Dubrovčanka sve je prekrasno 🥰
    Omerta pogledaj Buks spavaćice. Baš su za trudnice i dojilje, fini pamuk, a jeftino.
    Tani1984žao mi je što je i tebe to spopalo. Guglaj trudnički išijas. Izgleda da nam je to. Ja sam popila jedan normabel, ali nije mi pomogao apsolutno ništa, tako da više neću piti. Malo mi je olakšalo mirovanje u nekom ležećem položaju koji mi nije bio bolan i topli termofor na bolnoj strani guze. Probaj kombinirati paracetamol s toplim oblozima. Meni je počela bol od kuka i dna leđa, a sad mi se spustila u guzu i bedru. Sutra ujutro idem kod fizioterapeuta jer ne znam što drugo da radim. Javim ti što je rekao. 

A evo jedva do wc došla, ko baba neka hodam… 
    Ovaj moj  do 4 ure namještaj sastavlja pa sam njeega zvala da me vodi u kupatilo ali sama a-a. Još ti sama, svaka čast. Najgore kad na leđima ležim i onda idem maknit livu nogu ili se okreniti. 😞 Sad cu i ja termofor i paracetamol. 🙏 Baš javi kako bilo sa fiziom.. drži se i ti .

👩38🧔37
    + 23.08.'21
    💉Fragmin 5000
    Termin: 01.05.2022.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.