Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Sunašce83

Broj poruka: 1344

Prijavi adminu

Majko draga kako vrijeme ide pa sad gledam Coksa na 38, Arsancres na 37, Dubrovcanka 36, Kriss i ja 34……!!!!! Cezar i Luck 27….
    Kad se sjetim na pocetku nikako ni dan proci, a nas 10 na popisu🤣,a pogledajte sad😲 pa vec smo sve pred kraj,vrijeme leti, nas preko 50…❤❤❤❤❤❤

39👫38 💙17 💜5 💙+ 7/21
    [lilypie.com]

• Magy107

Broj poruka: 474

Prijavi adminu

Hvala cure na odgovorima. Naravno da je nezahvalno reći neki broj, svaka od nas je drugačija. Ali evo vaša iskustva i planovi su mi pomogli . Okačit ću ih i ja onda na kofer pa nek ide taj broj koji je unutra 
    Kriss,  hvala ti. Već mi je bolje. Pretvorila sam se u brusnicu . Sretno ti sa urinokulturom. Bude i to sve dobro kao i urin.
    Što se tiče dojenja, ja se nadam da će biti sve ok i planiram dojiti. Vidjet ćemo kako će to sve funkcionirati.
    Sunašce, slažem se. Vrijeme baš nenormalno brzo leti . Donedavno smo bile na početnim mučninama . A sad pričamo o dojenju i torbama za rodilište. 

[lilypie.com]

• Nensy0308

Broj poruka: 63

Prijavi adminu

Pozdrav cure. 

Ja sam nova ovdje iako Vas znam tu i tamo čitat ali nikako da se javim. 
    Moj termin je 17.3. dečko Leon 💙 danas mi je 34 tjedan. 
    Imam već curku Miu koja ima 2 godine i 3 mjeseca s kojom sam bila više aktivna na forumu nego sad. 

U utorak idem već 3. put na hospitalizaciju radi 24 h guk profila u Vinogradsku.  Tamo ću opet ići i rodit. 

Želim Vam svima sreću na pregledima. 🥰

Nensy0308 

elle 🙋‍♀️

Broj poruka: 525

Prijavi adminu

Nensy0308

Pozdrav cure.

Imam već curku Miu koja ima 2 godine i 3 mjeseca s kojom sam bila više aktivna na forumu nego sad.

U utorak idem već 3. put na hospitalizaciju radi 24 h guk profila u Vinogradsku. Tamo ću opet ići i rodit.

Nensy0308

Dobro došla 💕

💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️29g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    [lilypie.com]

Pau18

Broj poruka: 94

Prijavi adminu

Magy107 ja sam isto za sada uzela jedan paket tih ogromnih i potrpala sve u torbu, ne znam kako, ali mi je sve stalo. Budući da su mi se neke stvari zakomplicirale odlučila sam se na osječku bolnicu, uskoro ću krenuti u trudničku pa ću biti tamo malo dosadna i sve ih ispitat pa ti javim što saznam. Neke poznanice su mi rekle da otkad je korona vole da se odmah ponese i odjeća za izlazak.
    Posvudusa i Elle evo i ja sam ta s takvim stavom o dojenju, ne znam jednostavno se ne vidim u tome, ali sam odlučna u tome da pokušam barem prvih nekoliko mjeseci. 

4.3. 2022. 💙

Sunašce83

Prijavi adminu

Magy107

Hvala cure na odgovorima. Naravno da je nezahvalno reći neki broj, svaka od nas je drugačija. Ali evo vaša iskustva i planovi su mi pomogli. Okačit ću ih i ja onda na kofer pa nek ide taj broj koji je unutra.
    Kriss, hvala ti. Već mi je bolje. Pretvorila sam se u brusnicu. Sretno ti sa urinokulturom. Bude i to sve dobro kao i urin.
    Što se tiče dojenja, ja se nadam da će biti sve ok i planiram dojiti. Vidjet ćemo kako će to sve funkcionirati.
    Sunašce, slažem se. Vrijeme baš nenormalno brzo leti. Donedavno smo bile na početnim mučninama. A sad pričamo o dojenju i torbama za rodilište.

Pa da,a vidi sebe vec u 32❤.
    Malo me panika ulovila sad kad sam slagala popis i ovih par kupljenih stvarcica🤯🤣🤣🤣🤣🤣. Jos kad znam da dragi ni kantu piture ni kupil,a kamo krenul piturat😡😂🤣.
    Moj savjet za dojenje….ne planirajte i ne pojedajte se. Ako bude islo super, a ako ne isto super. Bebice gladne biti nece jer su sve mame divne mame i nema razlike. Ni jedna nije manje mama ako ne doji ili ako bebi koristi pamper,a ne tetru i bilo sto na sto danas nazalost neki imaju neke fiks ideje savjeta jer njima to pase pa mora i drugima.

39👫38 💙17 💜5 💙+ 7/21
    [lilypie.com]

Sunašce83

Prijavi adminu

Nensy0308

Pozdrav cure.

U utorak idem već 3. put na hospitalizaciju radi 24 h guk profila u Vinogradsku. Tamo ću opet ići i rodit.

Nensy0308

Dobrodosla🤗❤. Vidim da smo isto 17.3.sa malenim Leonom💙😂.

39👫38 💙17 💜5 💙+ 7/21
    [lilypie.com]

• Nensy0308

Broj poruka: 63

Prijavi adminu

Sunašce83

Nensy0308

Pozdrav cure.

Nensy0308

Dobrodosla🤗❤. Vidim da smo isto 17.3.sa malenim Leonom💙😂.

Hvala 😊
    Da jesmo. Ja to ime imam još od prve trudnoće pa smo se muž i ja složili da će ostat ako bude drugo dečko i tak je ostalo. 🥰
    Mali lavić naš ♥️

• Magy107

Broj poruka: 474

Prijavi adminu

Pau, hvala ti. Može. Malo ćeš ipak ranije krenuti nego ja pa samo budi dosadna tamo i javljaj . Ne znam koliki kofer ti imaš ali čini mi se veći nego moj . Doduše nisam ja to krenula slagati. Samo popis filtriram i provjeravam imam li sve kupljeno. Ja planiram isto kada krenem u trudničku biti dosadna i sve pitati. 
    Sunašce, da već 32. tjedan a kao da sam jučer vidjela pozitivan testić . Neću se ni okrenuti a on će već biti tu s nama. Ne daj se panici, bude to sve ok. A dragi će se nadam se uskoro pokrenuti, pa bar kupiti . Ili ti naruči online pa nek se zamisli šta je to sad stiglo .
    Nensy0308, dobrodošla 

[lilypie.com]

Dubrovčanka

Broj poruka: 2327

Prijavi adminu

Sunašce jel da? Nevjerovatno kako vrijeme leti 😳. Kao da je jučer bilo ljeto i prvi pregledi 🥰. Još nisam u panici od poroda Al će krenut uskoro vjerovatno 🤣. Opere na Dane 🥱

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.