Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Bok cure, 
    Nisam se odavno javila jer sam se prebacila na fejs, tamo nas je većina i puno mi je jednostavnije i lakše, pa sam forum nekako zanemarila. Došla sam javiti lijepe vijesti  s obzirom da ste mi sve bile jako velika podrška od trenutka kad sam se priključila na forum, prolazile sa mnom sve strahove, hematome i čudesa.  Dakle, jučer se rodila moja mala djevojčica u 38+5tt nakon pucanja vodenjaka kod kuće. Sve je dobro prošlo, imam 2 unutrašnja šava i malo hemoroida 😬 Beba je dobro, 2940 teska i 50 duga.  Nadam se da ste mi vi sve dobro, i vi i vaše bebuške ❤️🍀

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Demi30

    Bok cure,
    Nisam se odavno javila jer sam se prebacila na fejs, tamo nas je većina i puno mi je jednostavnije i lakše, pa sam forum nekako zanemarila. Došla sam javiti lijepe vijesti s obzirom da ste mi sve bile jako velika podrška od trenutka kad sam se priključila na forum, prolazile sa mnom sve strahove, hematome i čudesa. Dakle, jučer se rodila moja mala djevojčica u 38+5tt nakon pucanja vodenjaka kod kuće. Sve je dobro prošlo, imam 2 unutrašnja šava i malo hemoroida 😬 Beba je dobro, 2940 teska i 50 duga. Nadam se da ste mi vi sve dobro, i vi i vaše bebuške ❤️🍀


    Čestitam od ♥️!! I lijepo da si se i ovdje javila.. nismo svi na fejsu.. Baš da te pitam koliko su ti fulali u procjeni težine bebe?:)

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Amelie

    Demi30

    Bok cure,
    Nisam se odavno javila jer sam se prebacila na fejs, tamo nas je većina i puno mi je jednostavnije i lakše, pa sam forum nekako zanemarila. Došla sam javiti lijepe vijesti s obzirom da ste mi sve bile jako velika podrška od trenutka kad sam se priključila na forum, prolazile sa mnom sve strahove, hematome i čudesa. Dakle, jučer se rodila moja mala djevojčica u 38+5tt nakon pucanja vodenjaka kod kuće. Sve je dobro prošlo, imam 2 unutrašnja šava i malo hemoroida 😬 Beba je dobro, 2940 teska i 50 duga. Nadam se da ste mi vi sve dobro, i vi i vaše bebuške ❤️🍀

    Čestitam od ♥️!! I lijepo da si se i ovdje javila.. nismo svi na fejsu.. Baš da te pitam koliko su ti fulali u procjeni težine bebe?:)


    Hvala Amelie ❤️ 29.4. je dr. rekao da je teška 3100, rođena je 09.05.sa 2940 

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Demi30

    Amelie

    Demi30

    Bok cure,
    Nisam se odavno javila jer sam se prebacila na fejs, tamo nas je većina i puno mi je jednostavnije i lakše, pa sam forum nekako zanemarila. Došla sam javiti lijepe vijesti s obzirom da ste mi sve bile jako velika podrška od trenutka kad sam se priključila na forum, prolazile sa mnom sve strahove, hematome i čudesa. Dakle, jučer se rodila moja mala djevojčica u 38+5tt nakon pucanja vodenjaka kod kuće. Sve je dobro prošlo, imam 2 unutrašnja šava i malo hemoroida 😬 Beba je dobro, 2940 teska i 50 duga. Nadam se da ste mi vi sve dobro, i vi i vaše bebuške ❤️🍀

    Čestitam od ♥️!! I lijepo da si se i ovdje javila.. nismo svi na fejsu.. Baš da te pitam koliko su ti fulali u procjeni težine bebe?:)

    Hvala Amelie ❤️ 29.4. je dr. rekao da je teška 3100, rođena je 09.05.sa 2940


    O pa dobro su ti fulali onda🤭🙈 Tješiš me da moja nije tako velika onda kako kažu hehe.. uživajte curke 🤗😘

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Anna1990

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozz cure.. nova sam na forumu,do termina imamo nesto jos sitno,19 dana 🙂🙂 ugl imam pitanje,dali je netko od vas u trudnoci imao nekih problema sa usima? Da,sa usima 🤦🏻‍♀️ Znam da zvuci cudno ali eto.. ugl pritisak u usima nekad,osjetljivost na zvuk i sum u usima. Nekad je to bilo bas intenzivno a nekad ugl podnosljivo ali iritantno i ugl kad legnem navecer u sobu. Citala sam po internetu da je kao normalno to sve u trudnoci ali eto ako je netko imao isti simptom u trudnoci ili slican..🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Pozz 🙂🙂 unaprijed hvala na odg pogotovo jer sam upala ovako ko padobranac 🙂🙂

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim posto sam ovdje bila citavu trudnocu. 😀 9.5. rodio se moj Leon, privikavamo se jedno na drugo i volimk se vec najvise na svijetu🥰
    Hvala svim curama na podrsci ovdje kroz trudnocu! Vi koje jos cekate, zelim da vam brzo dodu vase srecice.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Demi,Anchika čestitam vam od srca na bebicama 🎀💚
    Zelim im divno djetinjstvo♥️uzivajte,puno se mazite i pazite🤗
    Anna , zao mi je,nisam se susrela s time 😔 pa ti ne mogu puno pomoci.

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Anna1990

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Demi,Anchika čestitam vam od srca na bebicama 🎀💚
    Zelim im divno djetinjstvo♥️uzivajte,puno se mazite i pazite🤗
    Anna , zao mi je,nisam se susrela s time 😔 pa ti ne mogu puno pomoci.


    Svejedno hvala na odg. Ma doktori kod kojih sam bila nista ne vide,kazu to je od hormona,zadebljanje sluznice zbog trudnoce itd itd.. i citala sam malo po int di pise da su takve stvari kao normalne u trudnoci ali eto tila sam vidit jeli netko mozda ima isti ili slican simptom. Hvala 🙂

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Anna1990

    Tejuska♡

    Demi,Anchika čestitam vam od srca na bebicama 🎀💚
    Zelim im divno djetinjstvo♥️uzivajte,puno se mazite i pazite🤗
    Anna , zao mi je,nisam se susrela s time 😔 pa ti ne mogu puno pomoci.

    Svejedno hvala na odg. Ma doktori kod kojih sam bila nista ne vide,kazu to je od hormona,zadebljanje sluznice zbog trudnoce itd itd.. i citala sam malo po int di pise da su takve stvari kao normalne u trudnoci ali eto tila sam vidit jeli netko mozda ima isti ili slican simptom. Hvala 🙂


    Nema na cemu,nadam se da ce sa porodom sve to proci🤗🥰♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Lovely, Demi, Anchika čestitam na bebicama 🥰🥰🥰
    Nije me bilo par dana pa vidim puno lijepih vijesti. Želim svima brz oporavak 🤗
    Tejuska bravo 💪🏻 I moj mali lijepo dobiva na kilaži, ikako je i dalje dugačak i mršav, ne mogu reci da se ubucio 😅 Još uvijek dosta spava, to mi je malo čudno, ali doktor kaže da spava koliko želi dok god dobro doji. I puno bljucka, nema kraja prljavoj odjeci 😬
    Arsancres ne mislimo se vraćati, možda pod stare dane 😅 Nisam ni ja dobra s njemačkim, na engleskom rješavam sve bitnije stvari, u bolnici, apoteci, kod pedijatra… S ostalima nisam bas imala interakcije 😊 Ako već planirate seliti se nemojte dugo čekati, mislim da je zbog djece bolje da se u vrtićkoj dobi uključe u društvo, nauče jezik i to… A ovdje su ti svi pet friendly, mislim da vam ljubimci neće biti problem 😍 
    Znam da je teško otići iz Zg 💔💔 Želim vam puno sreće sto god odlučili ☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.