Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Evo da sw i ovdje javim, kod mene se nista ne dogada, ctg ok, 1 prst otvorena i bebi se ne ide van 😆kontrola u ponedjeljak 9.5. ako nista ne krene prije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lovely otecenost je bas bas koma 😒😒 no ode sve iza poroda,pa izdrzi jos malo ♡ odmaraj cim vise sada.
    Luck bas mi je drago,drzim fige i da bude brzo🙏
    Anchika kak to da su stavili za 4 dana pregled s obzirom da si usla u 40tt? Drago mi je da je ovako sve super🥰
    Moja Lota je jucer izgleda imala skok u razvoju,spavala po danu svukupno 3h,izmozdila je i mene i cice😅😅 
    Samo na cici je bilo dobro,nikak drugacije… Danas pak samo spava,nakoj 3,5h sam je bome uzela da jede jer ce mi cice eksplodirat😅😅

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Tejuska tako je isto i kod mene bilo 🤣 Sretan samo sa cicom u ustima, skroz me izmorio. A onda kad odspava duže mislim se sta je ovo sad, zašto se ne budi, mlijeko mi curi pa sam ga budila 😅
    Mi se napokon riješili žutice, ne moramo vise kontrolirati, i dobio je pola kg od početne kilaže, dobro nam ide 💪🏻
    Drage trudnice držite se, još malo 🤗❤️

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tejuska rekli su kao da bi trebalo za tri dana ali posto je nedjelja i ne radi se, kao u ponedjeljak cemo. Ja sam mislila da se iza 40 tt ide svaka dva dana..

    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Dani30

    Evo da se i ja javim… ja sam jos u komadu nema nikakvih naznaka za nista.. samo me danas pocelo intenzivnije boliti trtica i menstrualni bolovi su intenzivniji,kao i tvrd stomak… otekla sam danas bas jako i sve mi se teze kretat… valjda cu izdrzati jos malo🤣🤣


    Imas menstrualne već duže?! Pa to su onda blagi trudovi kaj ne?! Kod tebe se rano pokrenulo! Držim fige🤗😁

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Dani30

    Evo da se i ja javim… ja sam jos u komadu nema nikakvih naznaka za nista.. samo me danas pocelo intenzivnije boliti trtica i menstrualni bolovi su intenzivniji,kao i tvrd stomak… otekla sam danas bas jako i sve mi se teze kretat… valjda cu izdrzati jos malo🤣🤣


    Ja sam imala menstrualne bolove nekih mjesec dana prije poroda,svaki dan mislila evo sad cu ja.. rodila dan prije termina 🤣 Drzim ti fige svakako da krene cim prije,nije kod svakoga isto 🤍

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Iva0202

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!! 🥰
    Nova sam na ovom forumu, i vidim da sve zraci pozitivom i dobrotom pa sam se odlucila oglasiti. Naime, termin mi je 29.05. i cekam deckica. Zelim svima srecu i puno zdravlja u skorom porodu!!

    Luka 👶🏼 04.06.2022.

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Bok Iva, dobrodošla 🤗
    Pa nema nikoga 😮 Nismo valjda pred gašenjem 😅
    Trudnice i mame kako ste?? ❤️

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Sretan majčin dan svim mamama i onima koje će uskoro postati 💕
    Ja bila na kontroli u rađaoni pa sve po starom☺️
    Čekamo trudove 😅

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Zenice,mamice,trudnice sretan vam Majčin dan!! ♥️🤍🌸
    Kako stee,jeste mi dobro?
    Meni je bilo turbulentno par dana sa N i njegovim ne disanjem na nos😖iscrpljena sam od tih bolesti iskreno.
    Luck nadam se da ce brzoo trudovi 😍
    Katja kako ste vii?
    Iva dobro nam dosla ♡
    Dani nadam se da bude brzo kod tebe,zvuci obecavajuce🙈

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.