Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana0401

    ana0401

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Dugo vas vremena čitam i pratim, ali se nikada nisam ubacivala u razgovor.  Došla sam se malo izjadati i tražiti podršku. Sve ste imale porod za poželjet . Nakon strogog mirovanja zbog skraćenog cerviksa, primljenih inekcija za razvijanje bebinih pluća i terapije Cordipinom evo nas danas 40+2. Sutra navečer hospitalizacija i u ponedjeljak ujutro inducirani porod jer je eto zrelo za porod. Uobičajena praksa liječnika u našoj bolnici. Prva trudnoća je također bio inducirani iz istog razloga. Baš sam si , a i što ću po prvi puta bitii razdvojena od svoje trogodišnjakinje. Je da je to samo neka 2,3 dana ali baš mi teško pada.

    Lota 🌷 7.1.2019.
    Dora 🌷 18.4.2022.

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ana0401

    Evo da se i ja javim. Dugo vas vremena čitam i pratim, ali se nikada nisam ubacivala u razgovor. Došla sam se malo izjadati i tražiti podršku. Sve ste imale porod za poželjet . Nakon strogog mirovanja zbog skraćenog cerviksa, primljenih inekcija za razvijanje bebinih pluća i terapije Cordipinom evo nas danas 40+2. Sutra navečer hospitalizacija i u ponedjeljak ujutro inducirani porod jer je eto zrelo za porod. Uobičajena praksa liječnika u našoj bolnici. Prva trudnoća je također bio inducirani iz istog razloga. Baš sam si, a i što ću po prvi puta bitii razdvojena od svoje trogodišnjakinje. Je da je to samo neka 2,3 dana ali baš mi teško pada.


    Joj,zasto vec inducirani na niti 41 tj. 😏 Sretno i drzi se!🤞☺️

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Da rano induciranje ana0401…🤔 U kojoj bolnici si?
    Ja sam u sri narucena u trudnicku na 40 + 4 pa je rekao tad da cemo vidjeti sto i kako dalje…

  • Avatar ana0401

    ana0401

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja sam u Slavoniji. Ne bi pisala o kojoj bolnici je riječ jer je mala sredina. One koje čitaju forum prepoznat će o kojoj se radi jer je to u našoj bolnici pod normalno. S trudnoćom je sve u redu, a ja sam otvorena. Kako oni kažu: zrelo za porod. 

    Lota 🌷 7.1.2019.
    Dora 🌷 18.4.2022.

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ana0401

    Ja sam u Slavoniji. Ne bi pisala o kojoj bolnici je riječ jer je mala sredina. One koje čitaju forum prepoznat će o kojoj se radi jer je to u našoj bolnici pod normalno. S trudnoćom je sve u redu, a ja sam otvorena. Kako oni kažu: zrelo za porod.


    Pa nekako bas zato sto si i otvorena i sve je u redu,trebalo bi pustiti da ide prirodno. Prestrasno…

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    ana0401

    Ja sam u Slavoniji. Ne bi pisala o kojoj bolnici je riječ jer je mala sredina. One koje čitaju forum prepoznat će o kojoj se radi jer je to u našoj bolnici pod normalno. S trudnoćom je sve u redu, a ja sam otvorena. Kako oni kažu: zrelo za porod.


    Uvijek možeš doći na pregled i reći ja bih još malo čekala, ako bebino zdravlje nije ugroženo, vidimo se opet za dan-dva na pregledu, a dotad se možda i samo pokrene. Ne mogu te “prisiliti” na inducirani niti na išta drugo posebno ne zato jer “oni to tako rade” i to im je najbrže..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jucer u 10.55 se rodila princeza carskim rezom .
    Imala sam trudove 12 h , otvorila se samo 3 cm , nismo znali zasto. Onda mi se inficirala plodna voda pa smo isli na carski a razlog zasto se nisam otvarala je onda nadjen- 2 puta pupcana vrpca oko vrata i nije se mogla spustiti duboko u zdjelicu.
    Izabrala sam opcu anesteziju i ne zalim. Sada boli vraški ali proci ce. Najgore je prvo ustajanje.

  • katarina27098800

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, danas sam 40+1. Od sinoc imam bol u ledima koje se sire prema trbuhu i ponekad nogama… nesto kao jaci menstrualni bolovi. Nemaju jos pravilan razmak, na wc papiru prilikom brisanja mi je ostao par puta od jucer smedi trag….. to sve traje od sinoc, obzirom da je prva trudnoca ne znam kad otic do bolnice jer ne bih zeljela doc prerano, ali opet ne znam moze li se nesto iskomplicirati ako cekam doma…. u srijedu sam bila na pregledu i tada nisam bila niti malo otvorena…. Ne znam kakvi su lazni trudovi jer ih do sad jos nisam imala…sorry na duzem postu ali svaki savjet je dobrodosao…
    Cestitke svima koje su postale mame i sretno svim buducim!!!!🥰

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lindsay

    Jucer u 10.55 se rodila princeza carskim rezom .
    Imala sam trudove 12 h , otvorila se samo 3 cm , nismo znali zasto. Onda mi se inficirala plodna voda pa smo isli na carski a razlog zasto se nisam otvarala je onda nadjen- 2 puta pupcana vrpca oko vrata i nije se mogla spustiti duboko u zdjelicu.
    Izabrala sam opcu anesteziju i ne zalim. Sada boli vraški ali proci ce. Najgore je prvo ustajanje.


    Cestitaam! 🥰 Zelim ti brz oporavak i uzivanje s curicom na najjace🌺

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar mrzlopoljka

    mrzlopoljka

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Tejuska, da li ti imas kakve veze s Roseom? Vidim da je i njima stigla curkica Lota, pa da te pitam. 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.