Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Ruska1986

    Ninnach

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊

    Koliko si platila taj pregled? Ako nije tajna….

    Ma nije tajna, 550kn poliklinika Ginekos u Zagrebu. Meni je bio dr. Iz Vinogradske bolnice gdje planiram i porod. Uglavnom, pohvale. 🤗🍀


    Hvala na odgovoru! Da znam… 🙂 Bas mi je draho da je sve ok na pregledu bilo i sigurno je osjecaj fenomenalan 🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Je, konačno sam sve vidla ispred sebe na velikom ekranu i bilo je baš jako lijepo…malo sam bila u grču dok je on sve to mjerio i samo slušala šta priča ali sam usput gledala i bebu. Baš se lijepo namjestila, a i aparati tamo su im vrhunski. Ja zadovoljna! Pogotovo sa lijepim vijestima💗🍀🤗

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Zabica - kod mene je jesensko spremanje pod normalno, tako da ni sad nemam nesto previse posla nego inace. Uvijek tako generalno sredim kucu u jesen i pred Bozic samo lagano operem zavjese, prozore onako standardica, a namjestaj i sve to micanje i ciscenje uvijek je u jesen. Meni je vec problem saginjanje jer bas osjetim bebicu i ne moguce je savinut se onako jednostavno kao u prvom tromjesecju. Ali dobro je, luduje u zadnjih par dana..bas sam komentirala s mamom ako sad vec tako udara sta ce bit tek kasnije 🤣 jutros dok sam vozila ko luda udara ko da joj ne pase taj polozaj, cim sam se maknula iz auta i hodala okolo po gradu ona zadovoljna. Sto se opreme i svega tice mi jos imamo vremena, cekamo taman oko Bozica ona snizenja, nekako nemam potrebu nista ranije mislim da je to sasvim okej. 
    MareiKate - ajmee jadna ti draga, ja bi poludila. Svaka ti cast sto izdrzavas 💪 ja sam imala srecu da su mi vec do 10tj skroz prestale..
    Bebanomoje - aaa predivnoo, cestitke na curici 🥰 meni je isto receno za 17tj da je cura e sad idem sa 20tj pa cemo vidjeti..mada ja stalno imam osjecaj da je cura, ali sto god da bude bitno da je zdravo 👍🙏 
    Ninnach - cestitke na super pregledu, bas mi je drago sto si vidjela sve detalje, preslatkooo 👌😉

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Ruska1986, i ja sam takva, nikad lijenija nisam bila. Sve mi je teško (osim ležati i stavit mozak na pašu), koncentracija na poslu nula bodova, jedva izdržim tih 8 sati. Pa kad dođem doma nešto skuham i začas u vodoravan položaj. 😄
    Ninnach, baš mi je drago da je sve OK. I ja ću ići na taj anomaly scan, jedva čekam i baš se veselim. ☺️
    MissGraz, točno se tako i ja osjećam. Predugo mi traje razmak između termina pa se svako malo zapitam da li je sve OK, pogotovo zato jer i inače nemam simptoma (stvarno blaženo stanje) i još uvijek ne osjećam bebicu. Zato sam i mislila da između termina idem i privatno, ali nisam sigurna da li je česti ultrazvuk štetan za bebicu. 🤔
    Bebanomoje, čestitke na curici, i mi čekamo jednu princezicu. 😊❤️

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    E da sto se simptoma za odredivanje spola tice, ne znam mislim da sam negdje izmedu 😅😁
    Lice sam uvijek imala problematicno, takvo je i ostalo, mozda mi je u zadnjih 10tak dana bolje al prije bih rekla da je do promjene njege lica. Uvijek imala gustu i suhu kosu, bome i ona je ostala ista. Mucnine sam imala onako nekakve osrednje 3-4 tj s jednim povracanjem i kasnije nista hvala Bogu. Apetit mi ostao isti, jede mi se slatko i kiselo, slano tako tako al i inace nisam tip za slano. Po izgledu trbuha svi vicu cura, e sad. Sta ce od svih tih simptoma bit tocno ne znam ni sama hahha 🙄 mada meni intuicija sto sam i gore pisala od pocetka govori da je cura. Vidjet cemo za 3 tj da li ostaje curka ili je ipak pisolinac 🤭

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Cure, kad se najranije moze vidjeti spol? Ja kad budem isla na slij uvz, bit cu trudna 12+5..  Jel to prerano?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Cure, kad se najranije moze vidjeti spol? Ja kad budem isla na slij uvz, bit cu trudna 12+5.. Jel to prerano?

    Pa ako imas srece i ako je bebica dobro okrenuta moze se vidjeti ali to je ono 50/50 sanse..moja je bila okrenuta i sa 12 i pol i sada sa 17 i pol dobro ali svejedno nije uvjerena sto posto..sad kada budem isla sa 20 tj je rekla da cemo potvrdit za sigurno 

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Cure, kad se najranije moze vidjeti spol? Ja kad budem isla na slij uvz, bit cu trudna 12+5.. Jel to prerano?


    Kad sam bila 11+3, doktorica mi je rekla da bi mogao biti dečko, ali da naravno kad je tako rano ne može biti sigurna. Na kraju se ispostavilo da je bila u krivu kad je Nifty pokazao da je ipak cura. 😊 Tako da se na početku može lako pogriješiti. 
    Ines, i ja sam od početka imala osjećaj da će biti cura, intuicija me nije prevarila. 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Cure, a da li imate povećanu želju za nekom određenom hranom? Ja bi evo već 2-3 tjedna samo jela juhu od rajčice. 😄 Stvarno ju kuham svako malo, ali pokušavam ipak biti kolko tolko umjerena da se dragom ne zamjeri za čitav život. 😄 I općenito mi baš nekako juhe pašu. 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Cure, a da li imate povećanu želju za nekom određenom hranom? Ja bi evo već 2-3 tjedna samo jela juhu od rajčice. 😄 Stvarno ju kuham svako malo, ali pokušavam ipak biti kolko tolko umjerena da se dragom ne zamjeri za čitav život. 😄 I općenito mi baš nekako juhe pašu.


    Joj blago tebi, juhe su bar zdrave 😀 ja jedem kruh previse jer mi se to trazi, samo sam vec lagano u problemu s cim da ga jedem jer su mi dosadile salame, pastete, namazi 😅 a imala sam tjedan dana fazu kad mi se jeo samo pomfrit i majoneza. I onda se dokt cudi kaj sam dobila 4 kile vec 🙄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.