Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Po netu pise da ako zeni izbiju pristici da je to znak za curicu. A za deckica pise ako ti se ne jede slatko, nego slano. A ja nemam pristice, slatko mi i dalje nije najdraze iako sam u 14 tj, pogotovo cokoladu ne mogu jesti, a prije je bilo skoro svaki dan nesto cokoladno na mom jelovniku🙄 znaci ugl samo slano jedem i slane grickalice. Sad se vise ne sjecam jel bio jos koji simptom 😅 mama mi je rekla da je i mislila da je curica jer sam se puno rasirila u guzici 😂😂 rekoh nije to od bebe, to su kile 😅


    E vidis, ti i ja bukvalno iste osjecaje imamo kada je u pitanju hrana, a kod tebe curica, a za mene dr misli da je musko, jos cekam samo potvrdu 100 %, mada je dva puta vec rekla isto. Tako daa, nema pravila fakat.
    I drago mi je sto su rezultati dobri, i cestitke na curici, sada smisljaj imena ako vec nisi

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Miki, ja ti imam jedno i drugo i mogu ti reci da mi je 10x bilo lakse s djecakom. 
    Curica mi je bila kao zvrk, 100 na sat aktivna, uvijek netko s njom morao biti, igrati se, aktivna u svemu, nikad zaspati…
    On lijepo samostalan, sve sam rjesava, nije trazio da ga netko uspavljuje, nosa, tetosi itd…
    Mislim da sve prvenstveno ovisi o karakteru tog malog bica, a ne o spolu.

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Miki94

    Bebanomoje

    Po netu pise da ako zeni izbiju pristici da je to znak za curicu. A za deckica pise ako ti se ne jede slatko, nego slano. A ja nemam pristice, slatko mi i dalje nije najdraze iako sam u 14 tj, pogotovo cokoladu ne mogu jesti, a prije je bilo skoro svaki dan nesto cokoladno na mom jelovniku🙄 znaci ugl samo slano jedem i slane grickalice. Sad se vise ne sjecam jel bio jos koji simptom 😅 mama mi je rekla da je i mislila da je curica jer sam se puno rasirila u guzici 😂😂 rekoh nije to od bebe, to su kile 😅

    E vidis, ti i ja bukvalno iste osjecaje imamo kada je u pitanju hrana, a kod tebe curica, a za mene dr misli da je musko, jos cekam samo potvrdu 100 %, mada je dva puta vec rekla isto. Tako daa, nema pravila fakat.
    I drago mi je sto su rezultati dobri, i cestitke na curici, sada smisljaj imena ako vec nisi


    Najgore je kaj sam ja skoro muza uvjerila da je deckic 😂 al eto, za curicu imamo ime jos od prije, za decka se ne mozemo nikako dog, tako da nam je sad malo lakse po tom pitanju ☺️
    Naravno, nakon spontanog smo svi govorili da nije bitan spol, sad nam je najbitnije da bude sve u redu i hvala Bogu je 🥰

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    zabica

    Miki, ja ti imam jedno i drugo i mogu ti reci da mi je 10x bilo lakse s djecakom.
    Curica mi je bila kao zvrk, 100 na sat aktivna, uvijek netko s njom morao biti, igrati se, aktivna u svemu, nikad zaspati…
    On lijepo samostalan, sve sam rjesava, nije trazio da ga netko uspavljuje, nosa, tetosi itd…
    Mislim da sve prvenstveno ovisi o karakteru tog malog bica, a ne o spolu.


    Hahhaa pa sigurno, ili na kojeg roditelja bude slicilo. Ja sam nekako samostalna od malena, i svoju sestru sam kao mala cuvala, i pazila, mama je bila sigurna u mene da je ostavi sa mnom po cijeli dan, zna da joj se apsolutno nsita nece desiti. Tako da ako bebac bude kao mama, bit ce super, a tata je vec maza  Nego bih njih dvoje spojila i neka paze jedno na drugo  Ja obicno zezam muza, ajde rekoh da tebe prijavimo za porodiljsko, a da ja idem na posao  

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    Sutra idem kod svog privatnog koji mi je radio ivf. Meni je crl ok, već gv, pa ako mi možete napisati tu veličinu. Hvala.


    Meni sa 6+4 isto napisao samo gs sa eo 0,52. Nadam se da ce biti sve ok ☺️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ElmaM

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Zdralica27

    Sutra idem kod svog privatnog koji mi je radio ivf. Meni je crl ok, već gv, pa ako mi možete napisati tu veličinu. Hvala.

    Meni sa 6+4 isto napisao samo gs sa eo 0,52. Nadam se da ce biti sve ok ☺️


    U kojem si ti tjednu?

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Miki94

    Bebanomoje

    Po netu pise da ako zeni izbiju pristici da je to znak za curicu. A za deckica pise ako ti se ne jede slatko, nego slano. A ja nemam pristice, slatko mi i dalje nije najdraze iako sam u 14 tj, pogotovo cokoladu ne mogu jesti, a prije je bilo skoro svaki dan nesto cokoladno na mom jelovniku🙄 znaci ugl samo slano jedem i slane grickalice. Sad se vise ne sjecam jel bio jos koji simptom 😅 mama mi je rekla da je i mislila da je curica jer sam se puno rasirila u guzici 😂😂 rekoh nije to od bebe, to su kile 😅

    E vidis, ti i ja bukvalno iste osjecaje imamo kada je u pitanju hrana, a kod tebe curica, a za mene dr misli da je musko, jos cekam samo potvrdu 100 %, mada je dva puta vec rekla isto. Tako daa, nema pravila fakat.
    I drago mi je sto su rezultati dobri, i cestitke na curici, sada smisljaj imena ako vec nisi

    Najgore je kaj sam ja skoro muza uvjerila da je deckic 😂 al eto, za curicu imamo ime jos od prije, za decka se ne mozemo nikako dog, tako da nam je sad malo lakse po tom pitanju ☺️
    Naravno, nakon spontanog smo svi govorili da nije bitan spol, sad nam je najbitnije da bude sve u redu i hvala Bogu je 🥰


    Pa da, u sustini nikada nije ni bitan spol, samo zdravlje mamino i bebino, nista vise. Meni kada je dr rekla prvi puta da je musko, ja ono ostadoh u cudu, kao da me sakom lupila, i kazem joj to, rekoh ja sam ubijedjena bila da je curica. Kaze ma hajde prva ti je trudnoca, sada nije toliko ni vazno sta god da bude, bitno da na svijet stigne bebica. Tako da se ne bavim puno time, jedino sto sam vec imala smisljeno ime za djevojcicu a o djecacima ni razmisljala nisam 

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Avatar Lala 🌷

    Lala 🌷

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Miki94

    Lala 🌷

    Kad vam se u prvoj trudnoći počeo vidjeti stomak.. Ii jaaa sam nekako ubjeđena da je dečko aaa muž bi curicu uvijek suprotno 😂😂

    Ja sam bila ubijedjena da je curica, i na dva pregleda mi dr kaze da misli da je decko. I moj muz bi radije curicu, jos i ranije kada bi nas poneke male romkinje srele, pa kazu da dobijete jedno musko dijete, moj muz kaze dati cu ti novac ako kazes da ćemo dobiti curicuAli, hajde, nema veze. Mozda je deckice pomalo zahtjevnije odgajati, ali zdravlje i zivot na prvom mjestu :)


    Kada se tebi počeo stomak vidjeti ja sam sad u 12tj i samo se lagano zaoblio u dnu 

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    ElmaM

    Bebanomoje

    Zdralica27

    Sutra idem kod svog privatnog koji mi je radio ivf. Meni je crl ok, već gv, pa ako mi možete napisati tu veličinu. Hvala.

    Meni sa 6+4 isto napisao samo gs sa eo 0,52. Nadam se da ce biti sve ok ☺️

    U kojem si ti tjednu?


    U 14. To sam isla gledat u prvi nalaz, vec tad je bebica bila manja, tako da opet ni te mjere nisu bas za usporedjivati. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar J3ll3na

    J3ll3na

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Meni je zapravo svejedno sta ce biti, samo da je sve ok. Moji zele decka, mala vec govori da ce biti braco, a i imamo već wc musko ime. Ako bude curka, bit cu iznenadjena. U prvoj trudnoći sam jela samo voce i slatko, nisam imala nikakve trudnicke zelje i bas onak lagana trudnoca bez mucnina, ma odlicno 👌🏼 sad… 😪Majko moja mila… Pa zelja za junk foodom, cipsevi, slano, pekara na poslu, ma uzas jedan.. Voce se forsiram jesti, ajd kuhano normalno za rucak.. I jos me mucnine ubijaju, tak da sam zasad u uvjerenju da je musko😊 i vec mi zadaje probleme 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.