Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    I pitanje da li cete se cijepiti protiv gripe?

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    zabica

    Pozdrav Miki94, Ines, MareiKate, ostale curke stare i novoprikljucene!
    Samo sam htjela pitati gdje nam je MissGraz, nju nismo dugo citali?


    Hej Zabice. Drago mi je da mislis na mene i saljem ti veeeeeliki pozdrav 🧡  
    U strci smo oko preseljenja, namjestaja, administracije (adrese, osobne i slicno), zapravo svega… i kako smo uselili u novi stan, stalno imamo neke posjete i druzenja i uglavnom na kraju dana budem preumorna za pisati. Citam vas naravno redovno, uglavnom navecer prije spavanja i sretna sam sto vec odavno nemamo nekakav “los” dogadjaj u ekipici, nego sve izgleda ide kako treba svima! 
    Ja sam generalno dobro, otkako sam usla u drugo tromjesecje nekako je sve postalo lakse. Iako sam u ponedjeljak imala epizodu da sam se onesvijestila dok sam kuhala rucak, jako mi se zamantalo i najstrasnije je sto sam bila sama kod kuce tad. Sreca muz je doletio odmah s posla i sve je na kraju bilo ok. Predpostavljam da je tlak. I evo danas imam “los” dan… sinoc su nam bili gosti i izgleda da sam se preforsirala… ledja me uzasno bole i svaka me kost u tijelu boli. Kao da sam bila vani i dobro slavila pa je danas “jutro nakon”, nesto slicno tome 😅 Ali uglavnom su mucnine prosle i uzivam u hrani, a malo je i zahladilo pa se prosetam uz more predvecer da se nadisem svjezeg zraka. Pregled mi je tek 02.
    10., a zadnji je bio 4.9., znaci prevelik razmak koji me izludjuje!!! Ne znam je li sve ok, je li normalno uopce da mi nekad prodje dan, a da ni “ne znam” po simptomima da sam trudna. 😨 jedva cekam da vidim kako je bebac i je li napreduje kako treba. Od te zabrinutosti uglavnom imam lose snove i slabo spavam.
    Novim curama zelim dobrodoslicu! 🧡 
    Stara ekipo, vas redovno citam i mislim na vas, 🧡samo ponekad nemam volje tipkati, jer kad krenem - ne znam se zaustaviti kao recimo sad. 😅 
    Pozdrav svima 🧡

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    BAJO, zaboravih pitati, a mozda sam i “propustila” taj dio procitati ako si se javljala… kako si ti? Sto se desava? Jesi napravila amnio? Mislim na tebe 🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Usput, mi smo isto u radovima. Sređujemo sobu za bebu br 1,našeg dečka! Tako da muž sada to sve sastavlja, a ja sam zidove farbala da malo osvježim prostor. Isto se zaboravim pa pretjeram, onda legnem malo da odmorim. Simptomi su svi jako blagi, a mučnine nikakve posebne nisam ni imala. Nadam se da ćete, cure koje idete na preglede, dobiti lijepe vijesti, netko je saznao da čeka isto curku pa čestitaaam! I evo toliko zasad od mene. Idemo dalje, pozdrav svima

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 868

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊


    Čestitam tiiii, bas mi je dragooo 😍😍
    ..
    Ja isto stalno citam šta pisete, pratim vas ali sam i ja na sto strana rješavamo papire za kredit za stan, sto muka pa ne stignem pisati.
    Ugl i mene zanima kako je Bajo, Sanjarka, Jagodicaa di ste curke i kako steee ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊


    Koliko si platila taj pregled? Ako nije tajna….

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊


    Super, bravo za dobar pregled ☺️ joj mogu zamisliti to brojanje prstica, pa da se covjek rastopi 🥰

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Ninnach

    Bok cure, evo da javim vijesti s privatnog pregleda. Naime, ja došla misleći kako će biti samo uzv, a on je meni napravio cijeli pregled svih organa tzv anomaly scan. Sad to ne trebam u bolnici odrađivati ponovno što je super! Vidjela sam konačno bebicu, dr je rekao da je po njemu sve uredno, svi organi da odgovaraju tjednu trudnoće. Lijepo smo pričali i sve mi je govorio šta se gdje nalazi, čak je prstiće brojao dal sve štima. I vidi se da čekamo mladu damu💗😊

    Koliko si platila taj pregled? Ako nije tajna….


    Ma nije tajna, 550kn poliklinika Ginekos u Zagrebu. Meni je bio dr. Iz Vinogradske bolnice gdje planiram i porod. Uglavnom, pohvale. 🤗🍀

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Da, i čim sam došla izmjerili su mi tlak, uzeli urin, i vagali me. Do sad sam nakupila ukupno 4 kg od početka trudnoće. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.