Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar J3ll3na

    J3ll3na

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Tipfeler 🤦‍♀️ 

    Imamo vec musko ime, bez onog wc 😂


  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Po netu pise da ako zeni izbiju pristici da je to znak za curicu. A za deckica pise ako ti se ne jede slatko, nego slano. A ja nemam pristice, slatko mi i dalje nije najdraze iako sam u 14 tj, pogotovo cokoladu ne mogu jesti, a prije je bilo skoro svaki dan nesto cokoladno na mom jelovniku🙄 znaci ugl samo slano jedem i slane grickalice. Sad se vise ne sjecam jel bio jos koji simptom 😅 mama mi je rekla da je i mislila da je curica jer sam se puno rasirila u guzici 😂😂 rekoh nije to od bebe, to su kile 😅


    Ja sam u 1.trudnoći imala hrpu pristića, a rodila sam sina. Inače imam čisto lice. 

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    ElmaM

    Bebanomoje

    Zdralica27

    Sutra idem kod svog privatnog koji mi je radio ivf. Meni je crl ok, već gv, pa ako mi možete napisati tu veličinu. Hvala.

    Meni sa 6+4 isto napisao samo gs sa eo 0,52. Nadam se da ce biti sve ok ☺️

    U kojem si ti tjednu?


    Sada sam 6+3. 

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Zdralica27

    ElmaM

    Bebanomoje

    Zdralica27

    Sutra idem kod svog privatnog koji mi je radio ivf. Meni je crl ok, već gv, pa ako mi možete napisati tu veličinu. Hvala.

    Meni sa 6+4 isto napisao samo gs sa eo 0,52. Nadam se da ce biti sve ok ☺️

    U kojem si ti tjednu?

    Sada sam 6+3.


    Evo da te malo utjesim-meni se sa 6+4 nisu vidjeli otkucaji, zaključili smo da je plod manji i kao nije cudno da nema otkucaja, ali s obzirom na spontani prije nije mi dokt htio nista garantirati. I poslao me na hitnu za tjedan dana. Tamo se dokt cudio zasto sam dosla, to je jos mali plod, al ok, pregledao me i vidjeli smo otkucaje. Kad sam rekla da je plod prije tjedan dana bio manji, rekao mi je da su to gluposti, da je to prerano da se ista moze takvo reci. Ne znam koliko je u pravu, al samo ti zelim reci da to sto ti je dokt rekao ne mora biti tocno. I ovdje je vec bilo slucajeva gdje je jedan dokt rekao nesto zbog cega su cure bile uzdrmane i pod stresom, a na kraju kod drugog dokt je sve ispalo super ☺️ drzim fige da bude sve u redu ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    mateja91

    Bok curke!
    Avama super, jako mi je drago da je sve dobro ipak 👏🏻👏🏻
    Ja se moram pohvaliti da sam jucer diplomirala konacno nakon 10 godina studiranja 🙈🙈
    Zadnjih tjedan dva sam bas bila pod stresom zbog toga svega i konacno je gotovoo i sad se mogu opustiti do krajaa 😁😁
    Meni se trbuscic vec dosta nazire, pretpostavljam da je to normalno obzirom na trecu trudnocu 😅
    Kak je vama trbuh cure koje ste tu oko 10.og tjedna?


    čitam postove unatrag par dana pa sam naletila na tvoj. meni je isto treća trudnoća, sad sam u 11tt i dosta se već trbuh vidi. ono, još ga ponekad mogu sakriti ponekom širom haljinicom ali u principu baš strši :)

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Lala 🌷

    Miki94

    Lala 🌷

    Kad vam se u prvoj trudnoći počeo vidjeti stomak.. Ii jaaa sam nekako ubjeđena da je dečko aaa muž bi curicu uvijek suprotno 😂😂

    Ja sam bila ubijedjena da je curica, i na dva pregleda mi dr kaze da misli da je decko. I moj muz bi radije curicu, jos i ranije kada bi nas poneke male romkinje srele, pa kazu da dobijete jedno musko dijete, moj muz kaze dati cu ti novac ako kazes da ćemo dobiti curicuAli, hajde, nema veze. Mozda je deckice pomalo zahtjevnije odgajati, ali zdravlje i zivot na prvom mjestu :)

    Kada se tebi počeo stomak vidjeti ja sam sad u 12tj i samo se lagano zaoblio u dnu


    Pa i kod mene se negdje u 12 tjednu zaoblio, to sam mogla ja dodirima osjetiti, niko drugi nije mogao nista skontati, a inace se tek sada pocinje vidjeti malo veci stomak. Inace nisam bas mrsavica, kod takvih cura se ranije vidi jer stomak inace bude ravan i onda se to zaoblicenje bas primjeti, a ja bas nikada nisam imala ravan stomak. Sada je porastao, primjetim po tome kako hlace ne mogu navuci na njega, ili ako navucem moram otkopcati dugme jer me steze, a i majice su mi sve nekako kratke, moram se za vikend obezbijediti novom odjecom, fakat je vrijeme..

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Ja bas imam osjecaj da ce biti curica, ali što god da je, samo nek je zdravo 😊
    I meni je lice koma, jako mi se masti i koža i kosa. Ranije sam isto imala s tim manjih problema tako da me ne čudi ☹️
    Evo sad me, osim mucnine, pocela i zgaravica hvatat, kombinacija za plakat 😂


    Ja sam primjetila kako mi se kosa sada rijetko masti, ranije jedva dva dana izdrzim bez pranja, a sad vjeruj moze biti 4 dana, i to mnogo dobro izgleda, i mnogo mi je lakse. :)

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Mene opet glava boli od jucer, u pon sam dogovorila nifty. 
    Gdje kupujete grudnjak za dojenje, ali ja bi onako podmetnuti jaci, ne onaj tanki. Jel netko narucivao sa astratex?

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta bi rekla… S obzirom da sam ostala trudna sa MPO, ja sam otpocetka napuhana! Od kad sam krenula sa lijekovima.. Cini mi se da otad imam trbuh 😂😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Zdralica27

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Hvala Vam cure. A vidjet ću sve sutra. I ja se nadam sa će sve biti ok.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.