Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Hahah da uzasno smrdi.. super ako ti bude pasao, ja sam ga dala prijateljici. Zelucdac mi se dizo od njih i cijeli dan povracala. Sad pijem od solgara i dobre su

    Meni su solgarove sve tablete prevelike. Sta god sam u zivotu pila od njih nakon par dana bi mi zbog velicine tablete pocelo refleksno zeludac ic. Pa sam zato preakocila ovaj put jer em mi velike, em mi nebi stigle s iherba do danas. Mada su i ove elebaby su velike. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Meni je ginic prepisao premama duo..malo mi se s oprostenjem zna podrignut po toj omegi onako odvratno ali nije mi zlo od njih i nemam tih problema..do nedavno sam bila samo na folacinu

    [lilypie.com]

  • bebica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, trenutno  sam u 20tom tjednu trudnoce i jucer i danas imam uzasnuuuuu bol u donjem dijelu leđa na desnoj strani…. ne znam dal me boli jer me ukljestilo ili ima kakve veze za trudnocom pa ako ima netko kakvih iskustva nek mi kaze jer bol je za poluuuudit 😭😭😭

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    bajsa

    Katuska99

    Hahah da uzasno smrdi.. super ako ti bude pasao, ja sam ga dala prijateljici. Zelucdac mi se dizo od njih i cijeli dan povracala. Sad pijem od solgara i dobre su
    Meni su solgarove sve tablete prevelike. Sta god sam u zivotu pila od njih nakon par dana bi mi zbog velicine tablete pocelo refleksno zeludac ic. Pa sam zato preakocila ovaj put jer em mi velike, em mi nebi stigle s iherba do danas. Mada su i ove elebaby su velike.


    Meni svi ti prenatali uzasno smrde.
    U prvoj trudnoci sam pila od Twinlaba,  sad pijem Novalac. I na isto mi dodje,  velike su i smrde ko kuga.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutroooooooo
    Honey osvanuo je nas dan za pregleeeed <3
    Ja imam u 17:30. Prije toga radim do 15 pa onda ruski jezik do 16:30 pa na pregled, bicu fino svjeza ahahahaha kad ti imas?
    Ja sam imala taj pritisak dole nekoliko dana ali proslo je, bas mi bilo ruzno dok sjedam i ustajem… kako je proslo ne znam, samo od sebe, mislila sam da je mozda od uske odjece…jer me bas sve stezalo
    ja bila u c˛i a i nije bilo trudnickih stvari smrc
    a bebica sto se tice bolova u ledjima, ja takodjer necu znati da li je od trudnoce ili je moja svakodnevnica, jer mene boli od srednje skole, imam skoliozu i kifozu, a dugo stajanje na nogama uzrokuje tu bol u donjem dijelu kicme s desne ili lijeve strane, i onda mi ta bol ide u nogu i ne mogu stat na tu nogu, klasicni isijas :( ako nisi imala problema do sada s tim, moguce da je od trudnoce, nadji vjezbe na netu za trudnicki isijas i pokusaj se aktivirat ujutro i navecer.
    Ostale cure 

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jutro curke,kod nas se kava pije i gledaju crtici😁 Nadam se da ste se lijepo naspavale i odmorile! Sto se tice svih tih bolova mislim da je sve to od trudnoce,sto je trudnoca veca to su bolovi cesci mada nemora bit. Sve se to rasteze,pomice,raste i nista cudno da boli jos ako netko nije naviko na tako nesto ili ako netko ima tako problema s ledima,koljenima je cesca bol. Mene isto zna sve rastura a nekad nista,jucer su me prepone ubijale jer sam skoro cijeli dan bila na nogama jos prala prozore i eto. Ne znam kako vi al ja jos uvijek imam one menstrualne bolove i to kad me primi bas me jako boli. S malom me bas tako nije jako bolilo🤔 Vec sam navikla kad me primi da je to normalno al svejedno nekad mi bas nije svejedno jer me bas jakoo zaboli i drzi pa pusti. Mislim i svaka trudnoca je za sebe al kad si panicar i na sve skaces nije ti svejedno

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    E da sretnooo curama na pregledu danas koje imaju

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutroooo…i kod nas se pije kavica i krenula budi miša za vutic al je samo okrenuo glavu pa se mislim da mu danas dam dan off od vrtica s obzirom da nemam nekog posla za obavljat
    Jucer sam bila u petrovoj vadit krv i bila sam expresno gotova…nalazi u cet.
    Honey sretno na pregleduuu💓❤💓❤🤗🤗🤗🤗
    Sta se bolova tice misli da je sve to ok, razmontirat ce nas ti nasi pilici iznutra i izvana, malo boli mora biti😅😅😅😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey, gdje si? Ni traga ni slova… 

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    kaktus

    Honey, gdje si? Ni traga ni slova…


    otisla i ona na fejs 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.