Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.


    Nije baš depersonalizacija više disocijativni poremećaji. Ali nebitno :)

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    kaktus

    ikyri

    kaktus

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.

    Ovo je sad bilo vrlo strucno… Idem googlat pojedine pojmove haha

    Trebaju ić psihijatru! Bolesni su! Suma sumarum!

    Suma summarum, ono kako kaze moja mama da je to struka koja nikad nece propast, samo ce im se posao svake godine duplat. Ziva istina


    Na to ja računam!!!

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo curke ako ce koja narucivati sa asos-a, da podjelim svoja iskustva. Mislim da jos danas vrijedi popust 20%
    Uzela jedne njihove traperice za trudnice i stvarno su super, mekane, rastezljive,onaj dio za stomak je dosta dug i ugodan. Velicina odgovara onim mjerama, izmerila sam si guzicu 😂 i narucila malo vece da se imam gdje siriti.
    Narucila sam i jednje trudnice new look traperice, to mi nikako ne odgovara. Same hlace su mi bile dobre velicine (istu sam uzela kao i te asos), ali taj dio za stomak gore je ogroman, trenutno mi doslono samo padne do struka, ne trebaju mi hlace koje cu moci nositi samo zadnji mjesec.
    I jos sam uzela jaknu, ali je dosao kaput - nemam pojma jesu krivo poslali ili im slika ne valja. Ugl, kaput je stvarno lijep i lijepo stoji, ali meni je to tanko, tako da ga budem vratila. Velicinu sam uzela istu kao hlace, inace imam siru guzicu, gore nosim manje brojeve, ali ovaj mi skroz odgovara u ramenima, pa bi rekla da su tu malo manji brojevi.
    Na kraju sam narucila drugu jaknu, pa sad cekam da ona stigne.


  • Ana1987

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    ja mislim ići do kopra u h&m da si uzmem neke traperice jer mi malo tajice već idu na živce eheheh :D 

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.

    Nije baš depersonalizacija više disocijativni poremećaji. Ali nebitno :)


    Joj al se razbacujes strucnim terminima … Iduci put kad me svekrva nazivcira reci cu joj da ima disocijativni poremecaj haha pa nek si misli

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    H&m je prosle godine za crni petak (na kraju 11 mj) dao 20% na sve i besplatnu postarinu, pa ja racunam na to i ove godine. Samo moram otici prije do trgovine isprobati sto mi se svidi


  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Frajla

    Evo curke ako ce koja narucivati sa asos-a, da podjelim svoja iskustva. Mislim da jos danas vrijedi popust 20%
    Uzela jedne njihove traperice za trudnice i stvarno su super, mekane, rastezljive,onaj dio za stomak je dosta dug i ugodan. Velicina odgovara onim mjerama, izmerila sam si guzicu 😂 i narucila malo vece da se imam gdje siriti.
    Narucila sam i jednje trudnice new look traperice, to mi nikako ne odgovara. Same hlace su mi bile dobre velicine (istu sam uzela kao i te asos), ali taj dio za stomak gore je ogroman, trenutno mi doslono samo padne do struka, ne trebaju mi hlace koje cu moci nositi samo zadnji mjesec.
    I jos sam uzela jaknu, ali je dosao kaput - nemam pojma jesu krivo poslali ili im slika ne valja. Ugl, kaput je stvarno lijep i lijepo stoji, ali meni je to tanko, tako da ga budem vratila. Velicinu sam uzela istu kao hlace, inace imam siru guzicu, gore nosim manje brojeve, ali ovaj mi skroz odgovara u ramenima, pa bi rekla da su tu malo manji brojevi.
    Na kraju sam narucila drugu jaknu, pa sad cekam da ona stigne.

    Ja sam jučer navečer gledala bio je kod za 20% i danas ga nema.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Curee 14 stranicaa..jedva sam vas pohvatala..haha..sad cete otkriti moje pravo ime na fejsu..inace i ja sam jako paranoicna o tim tinama anama itd..i uvijek mislim da nece koja susjeda zalutat pa zato pazim kako pisem..na fejsu barem vidim ime pravo 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Našla sam vas na Fb, Nikolina 🙂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    kaktus

    ikyri

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.

    Nije baš depersonalizacija više disocijativni poremećaji. Ali nebitno :)

    Joj al se razbacujes strucnim terminima … Iduci put kad me svekrva nazivcira reci cu joj da ima disocijativni poremecaj haha pa nek si misli

    Ma svekrve su samo jako zavidne i ljubomorne.
    Mlađa si lijepša si i njezin sin te više sluša.
    Misliš da će ti još dat da još nešto radiš bolje od nje… moš mislit!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.