Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tommy_girl

    tommy_girl

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    koliko za čitat

    evo i ja vas našla

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Hahaha..a ja uopce ne kuzim ko je ko i necu to popamtiti sigurno..jedva sam.tu popamtila

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    IElviramagistic

    Hahaha..a ja uopce ne kuzim ko je ko i necu to popamtiti sigurno..jedva sam.tu popamtila


    Takodjer hhahaha moram si napravit spisak kod kuce hahahaha isprintat vase slike hahahaha placem

    [lilypie.com]

  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ni ja Neznam ko je ko 😂😂
    Jer su imena skroz drugačija 

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ma da, sad spomenite “tinu-materinu” kad se prebacujemo na fejs, pa nek dođe za nama  
    Mono i ja smo bile na vocapu u grupi i tamo se infiltrirala… ne znam jesi i dalje u kontaktu s njima Mono, al ja sam otišla, em pomisao da neka pacijentica ima moj broj, em je grupa otišla u sasvim krivom smjeru od onog što je trebala bit… 
    Što se tiče godina, ja sam 29… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Kaktus daj napravi neki bezveze profil i pridruzi nam se :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu
    Ovak mi je sad bilo na zidu,slika onog sto sam objavila u grupi. Jel se to samo na mom vidi ili se i mojim prijateljima pojavi?! 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    To ti treba frend u grupi pogledat ja tebi na profilu ne vidim ništa. I ne objavljivat to tu. 

  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Ovak mi je sad bilo na zidu,slika onog sto sam objavila u grupi. Jel se to samo na mom vidi ili se i mojim prijateljima pojavi?!


    To samo ti vidiš, tvoji prijatelji ne

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ok cure. Zas se ne ovom forumu ne moze obrisat post ili urdit? Ili ja neznam? Da makem to sad..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.