Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ja idem iduci tjedan 18.10 i jedvaaa cekam vidjet svoju mrvu kako je narasla

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu


    Cure stavite Kanu i mirne ste  Mislim da se ne preporuča ni bojanje ni blajhanje u prvom tromjesečju. Ali u prvom trimestru koliko vidim je najviše svega zabranjeno… Neznam, ja kad bi se farbala onda bi išla kod frizera, da to bude stvarno u kontroliranim uvjetima, i pitala bi za neku boju sa što manje amonijaka i peroksida, kemikalija općenito.

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ja idem svaka dva mjeseca na pramenove i bas cu sad ici u narednih 10 dana. I da skontala sam da sam imala sex dan prije brisa, ahhahahaha opet nece bit dobar…. ne znam ko je pisao o tome honey?

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Da Honey, i Honey je imala seks i onda nije mogla otići na briseve…ah… Koliko se čekaju nalazi tih briseva redovnim putem?

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    A vidis mene nista nije pitala i uradila je bris hahaha meni je nakon mjesec dana doslo da nije uredu, to je u sloveniji, kod vas ne znam. Ako je sve ok onda nista ne salju.

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ikyri to mi je struka..blajhanje nikako nije dobro..mislim sad..u trudnoci nista nije dobro ali ne postoji veca kemikalija od hidrogena veceg od 3% pogotovo kod blajhanja di se stavlja 12% hidrogen..mislim vecinom se rade pramenovi pa ne smeta..mislim da se ni jedna zena bas nece s tim ofarbati cijela jer bi joj kosa bila unistena do temelja..A sad..u trudnoci se nesmije ni disati krivo pa eto..ne pusim,ne pijem alkohol..ne farbam se svaka 3 tjedna kao ranije..ne dizem nista tesko ali ipak..nekih stvari poput bojenja kose jednom u mj.i pol se ne odricem

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Da ali isti taj peroksid ti se 3% stavlja na rane i s tim ćeš bebi pupak brisat. U čemu je caka….lokalno peroksid nagriza i užasan je ali ne apsorbira se jer na prvu organsku komponentu se zapjeni i rastavi u svoje osnovne elementa.. vodu i kisik… voda i kisik nisu štetni! Tako da nece ko neka kemikalija plivat krvlju do bebe… Disanjem radi istu stvar samo u plucima… moze pluca ostetit oksigenacijom ali do ploda nece doc. 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ikyri jesi ti neka kemičarka?  

    [lilypie.com]

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na pramenovima s nekih 2mj t. Sijedih imam ko u prici, al kod mene to ok.. vidim ih ja i frizerka.. plavusa inace. 
    Zubar smijemo il ne?? Neki vele da ..neki ne.. evo ja za vrijeme t danas bila drugi put.. prvi put po lijek a danas po plombu. Ugl sad sam mirna sa tim poljem.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Pa zato je peroksid dobar dezinficijens jer slobodnim kisikom razori lipidnu ovojnicu bakterija… tako da ako se stavi na ranu koja gnoji pjenuša ko lud…
    Ma tako nebitno… da pogledate kemikalije u deziću ili puderu cete past na dupe… kakve farbe.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.