Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Idemo doma 😊 Samo moramo cekati papire koji ce biti iza rucka.
    Bilirubin je malo povisen, ali nista strasno, samo neka budemo kraj prozora. Pala je na 3620 g, a sve ostalo je dobro.


    Super Sarita,  i Maksa i mene su pustili tak doma,  malo je bio zuckast. Samo ju suncaj i budi za jesti,  jer hoce biti uspavani od toga i to ti je to.
    Doma je sve ljepse,  vidjet ces! 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Bok lijepe mojeeeee 😘😘😘😘 Napravila ja rolat jucer ili ti roladu hohoho 💪 Al uz muzev pristanak tek, bogme mi nije dao mrdnut dok nije sam procjenio kako sam, i stalno me motrio jednim okom. Pripremila meso, obavili jutros obilazak pijacu, groblje, i sad idem krompir stavit pec. Danas je ok zasad. Kad mi se Nicole rodi onda necu nista radit, samo cu gledat u nju zaljubljeno😍, nek kuha i sprema tko hoce 😜 Sarita sve mi milina citatiiiii 💕💕💕💕 Uzivajte domeka, sad ce ona u svoj veliki krevet 😍 Zrinchy drago mi je da ste se lijepo proveli, ne sumnjam da cete i danas uzivat fuuuuul vas troje 😘 frckava i ja se pomalo uspusem za sve, i vidim sve radim sporije. Samo pomalo! 😙 Proudy drago mi je da i tebi ide na bolje, a vjerujem da te ni to ne prijeci kad si napokon mobilna da rasturas sveee 💋💋💋 eto uzivajte u gledanju vojske, haha, Maks 💙 panda isti plan imam i ja za danas ko i ti, jer kako si i napisala, netko mora biti i bebeliiii 😍😋😁😘 Da te sto manje danas izudara ova tvoja mala buntovnica, da se fino najedes i da predvecer ides put rodilista 😎❤💋 Svima lijep dan!!! PIKICA moja superzenoooo 😘😘😘 i mah mah! Vi sigurno ni danas ne mirujete 😉💋

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje, jel smo svi duplici na broju?😅😅😅🤗🤗🤗
    Ja miša spremam u vrtic a muz i ja cemo dan provesti dragajuc se perom po guzici…dosta divljanja…danan samo po kavama i laganini…jucer bili kod frendova u vikendici bome do 21h i cijeli vikend trcali uokolo
    Ugl.puse svima, mah mah…cepa nema, tu i tamo koji laznjak i to je to…do vike da sam ziher u komadu😅😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Pikica valjda se neces ureci 😜 ti si sutra opet u Petrovoj ili? Samo vi uzivajte. Ja pokusavam muza nagovorit da se zaletimo na more al neda se 🙄 Tako da sam danas dosla malo na posao, falilo mi da se sredim, cak imam i sandale na platformu 🙊 hihihi 
    Jucer sam umrla doma od sparine i vise namjestanja sa boka na bok. Morat cu u soping, slaba sam sa haljinama u koje stanem 🙈 U prijevodu nemam sta obuci kad se negdje ide, u trapkama mi je sad prevruceeee. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Jutroncuree moje! 
    Ja bome spavala do sad, ocito me ipak iscrpio vikend. Honey bi pobjegla na more!! Razumijem te draga, cak imas i vremena pod uvjetom da je sutra sve ok,jel? I ja bi na more😑
    Kakve sam srece provest cu vikend cekajuci i nedocekajuci🤣🤣
    Bas bi voljela da to krene sutra:/ 
    Kako su nam ostale?
    Pikica draga je aktivna,tako i treba:)
    Puse najvece

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ej cureeee evo i nas dva u 1. Sinoc sam od 1do 4 imala show s laznjacima ali sam ih prepoznala. Pa sam uvjeravala Saru da je rano jos. Svi junaci. 
    Honey i ja imam platforme hahahahahhaah
    Citav dan smo bili vani jucer sve me boli hahhaaha
    Cujemo se poslije. Pusa

    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Bokić cure. I mi smo još u komadu. Nisam baš spavala ovu noć, bilo mi je vruće za poludit. Jojjj, i ja sanjam more..  Sutra nam je punih 39 tj. Još se sitno broji

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda sad kad dodes na pregled i ostave te na porodu, i to bez epi, jer su te laznjaci otvorili previse 😜 bogme su te dugo drzali. Jel se muz uspanicio? 😁 sigurbo te to Sarči kažnjavala jer si se prejela i zauzela joj to malo mjesta sa punim zeludcom. Tako meni moja 😈
    Zrinchy mislim da bi sve rado da to sad krene, al nase bebe ce na kraju reci svoje. Ja sam uvjerena da nece jos, al muz ima teoriju da ce ovaj tjedan jer mu tako trbuh izgleda hahaha Frckava ti i ja bi mogle torbe pod ruku i u neku baru, kad nas muzevi nece vodit 😜 najgore sta neznas koliko se broji to sitno, par sati, dan dva ili 10 😁 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu
    Honey muz je rekao ej ako krene zovi me i okrenuo se i zaspao. Pa covjek ne zna bil se smijao il plakao. Hahahahaha

    Eto ja pojma nemam sta to znaci. Sad sam predala pa cekam da me prozove. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Honey

     najgore sta neznas koliko se broji to sitno, par sati, dan dva ili 10 😁


    E pa bas to!! Inja bi na more ovaj vikend, al neda mi se bas radjati u Rijeci:/
    Kad bi znala sa sigurnoscu da nece jos nist bit…odo ja :)) najradje bi da se desi sutra poslije pregleda:) 
    Previse trazim??:)
    Honey pa ti si na poslu!!!!! Pa ludacho!!
    Pando javi kaj je bilo na pregledu!!!

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.