Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ma ja sam baby2005. htjela sam stavit ticker pa sam sve nešto izj….

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Maternity još 100 dana to je najvažnije :D i ti i ja :D

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ali ticker sam na kraju uspjela - HVALA TI PRAUDMOMY - ali zvat ću se čudno mjesec dana izgleda

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    https://lilypie.com/Maternity_code.php?n=1#

    ali ticker sam na kraju uspjela - HVALA TI PRAUDMOMY - ali zvat ću se čudno mjesec dana izgleda


    Probaj nekako kontaktirati admine, vjerojatno ti oni mogu promjeniti ime opet


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo i drugi put mi izvadili. Drzim se! Sreca da se borim s refluksom danima vec,  pa znam prodisat kad krene van 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Eto hvala ProudMomy 😂 
    Panda da moja sveki ide radit baklavu bila bi slana a ne slatka, hahaha sta ce ti tetre hajaha ti ces dijete sa liscem brisat hahaha 
    Tu je isto mecava bijelih govana!!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda ti na 100 🎉🎉🎉🎉🎉 
    Proudy poslije kad se najedes, odmoris, pocesljas cekamo sliku busiceeee 🥂🎉🎉🎉🎉 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! 
    Noćas mi je mozak bio zaposlen čudnim snovima. Prvo sam sanjala da se sprema neki rat (nije prvi puta da sanjam rat), pa sam uspjela shvazit da sanjam i probudila se. Onda sam sanjala da sam vozila tatin auto po nekim zavojima i sa svih strana neke provalije  i stijene i izletili smo u jednom trenutku kroz ogradu, ali smo pali u neku napuštenu kuću. Prvo je sve bilo pusto, a onda se pojavilo još kuća i gomila ljudi. Inače ako sanjam da vozim i da imam prometnu je moj djed samnom u autu, ali uvijek. I onda me probude pile jer mi tu pod prozorom režu neke grane. 
    Sretno vama na ogtt-u! Po mene jučer mm došao i prvo smo otišli po burek kad sam završila 😁

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kad se pocesljam? 😂😂😂😂
    Pa kaj mislis da sam nepocesljana dosla na ogtt hahahahahahha 
    Ja gledam kaj se ti meni zahvaljujes,  sad sam tek skuzila 😂😂😂😂😂😂
    E jucer bili u cityu kratko i kao idemo malo bacit pogled na kolica. I sad ovaj moj zapizdio za Jane Muum Micro 😂😂😂😂😂
    Da ga je i jedna prodavacica u Baby centru jucer dozivjela,  on bi ih kupio 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey tvoja sveki je zapadnjačka žena, i u Slo je sve slano hhahahaa kao sladica-a nije slatko—de pošećeri Bogati hahahaha
    Sarita i ja veoma često sanjam rat….sjećanja ali nisam dugo…vjerovali ili ne sanjala sam PROUDY sinoć hahahahhahaa jesam Bogami hahahahaha
    Proudy bez muža nema akcije vidiš…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.