Progesteron

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Plava

    Drage moje.
    Vas koje zanima koliki mora bit progesteron da bi se moglo zatrudnjeti,, treba bit 50.
    I ja mučim muku sa njim da mogu ostat trudna, meni je skroz nizak. 2,73


    Ne treba biti 50.
    Meni je bio 0.5 dva dana prije ovulacije. Doktor se hvatao za glavu. Dobila taj isti dan terapiju utrogestana 3*2 tablete, ali kreće se uzimanje tek nakon POTVRDJENE ovulacija. Ista se potvrdjuje folikumetrijama. Kad je potvrdjena, krenuli sa utrogestanom ( to je progesteron) , 9 dana kasnije pozitivan tesr na trudnocu. Isti dan isla vadit progesteron opet- sad je vec bio na 20. Znaci trudnoca se dogodila i sa puno nizim od toga. To je bio sasvim uredan nalaz i evo sad smo trećem mjesecu i utrogestane će jos dugo uzimat.

    Plava nadam se da uzimas progesteron s takvim nalazom ako radite na trudnoci? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    U prošloj trudnoći progesteron je bio niži, što su doktori povezali sa problemom štitnjače. Dobila utrogestan odmah. Također imam sedlastog oblika maternice što je ginekologu bio dodatan razlog.
    Sada radimo na drugom klincu, štitnjača i dalje problem i naravno imam više godina nego zadnji puta.
    Više ne živim u hr.iako sam bila nedugo kod svog gin u hr.koji je rekao da ću po nalazima trebat opet progesteron. U tijeku sam moljakanja doktora za isti jer trenutno ginekolog je samo za hitne slučajeve 👦🤦‍♀️🤦‍♀️

    [lilypie.com]

    👦2012💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.