Priprema za dojenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ma onda neću ni kupovati unaprijed ništa! Ako mi zatreba, lako kasnije kupim. Hvala cure! 

    [lilypie.com]

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Baby1, ne želim nikoga prozivati i ne vjerujem da je to kod tebe slučaj, ali treba imati u vidu da ponekad sestre, kao i doktori imaju određene koristi od određenih firmi.

    Renata ako s ovom temom samo jednoj mami olakšamo početak i potaknemo ju na isključivo dojenje, ja sretna

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Da, definitvno, lonny, misliš da mi to nije palo na pamet, i svjesna sam toga! Nažalost, moglo bi biti tako… Ali evo ja sam ipak svoju odluku donijela da nema nikakve posebne pripreme kod mene! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    …mislim što se tiče bradavica haha 

    [lilypie.com]

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    baby1 koliko sam ja shvatila patronažne uglavnom imaju ili loše ili zastarjele savijete i jako često forsiraju ad umjesto da pomognu mama pri dojenju…sva sreća tu su onda rode…
    meni je baš drago što sam bila na rodinom predavanju za dojenje jer mi je sad puno toga jasnije…neki vam govore nemate mlijeka a djetetu želudac veni špigule nakon rođenja i dosta mu je mala žličica mlijeka…

    što se tiče lanolina ja sam mazala bradavice ali samo zato što sam imala problema i na početku trudnoće su me toliko svrbile i koža se gulila pa su mi Rode preporučile lanolin ili kokosov maslac…najjednostavnije je otići u ljekarnu gdje 100 g lanolina dođe cca 20 kn…za usporedbu lanolin koji sma kupila u mulleru 10g 80 kn…

    http://www.roda.hr/uploads/dokumenti/Bros_Dojenje_2015_web.pdf [roda.hr]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    hmmm, da i to! Vidjet ćemo šta će reći i kakva će biti kad rodim. Mogu ju poslušati u nekim stvarima, a i ne moram…

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja sam cula za lanolin multi mom, lanolin za bradavice. 86-90kn kosta. I cula sam sa par strana da je dobar.

    Sudeci po onome sto zene govore, suma sumarum, mogu jednostavno odmah sad, kao dio pripreme za dojenje,  kupit termofore koje cu stavljat na cice kad god mogu u pocetku dojenja, i masirati ih, jer mogu ocekivati da ce mi doc do cvorica i nateknuti sve i krenuti bolovi i razni problemi cim izadem iz rodilista..pa mozda ne dode do svega toga?
    dakle ne cekat da se sve stvrdne nego masirati i grijati cike u sklopu dnevnih rutina od rodenja djeteta pa dalje.

    Mislila sam kupit one termofore za noge :D

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    hahahaha sigurno će poslužiti i ti za noge…ja sam gledala one neke toplo hladne…imam još vremena možda budem pametnija 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Mislim da unaprijed ne trebate kupovati termofor osim ako ga mislite koristiti i za nešto drugo. Meni nije trebao uopče. A to je definitivno jedna od stvari koje vam lako muž ili netko drugi skoći kupiti u sekundi u slučaju potrebe!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.