Priprema za dojenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Koala123, znaci nosila si izdajalicu sa sobom u rodlište ili si se ručno izdajala?

    Jer ja baš dvojim da li da je kupim ili ne.. Nije baš mala cijena.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja je kupila kad su se poslozile zvijezde u dm-u i dobila je za 200 kn umjesto za 450kn.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Koju si kupila i jel dobra?

    Možda nađem i ja neku akciju pa iskoristim bodove i sl.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ryanne


    Koju si kupila i jel dobra?

    Možda nađem i ja neku akciju pa iskoristim bodove i sl.

    Aventovu. Bilo je -25% na sve avent proizvode, pa -25% na bon, pa -10% na potrosnju preko 200kn. Tih -10% je dosta cesto u dm-u sad skuzila sam, skoro svaki vikend, a ako si iz zg-a prati i onu zutu srijedu u city centru, mozda ti se posreci.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Neznam je li dobra, nisam je jos ni oprala. Ali navodno se borba vodi izmedu aventove i tommee tippee izdajalice…nekome je bolja ova nekome ona..pojma nemam.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ovo o čemu Koala piše, znači prenapunjenost mlijeka u rodilištu se vrlo lako može riješiti ručnim izdajanjem jer je vrlo bitno samo se riješiti pritiska a ne zapravo izdajati mlijeko jer to isti znak kako da je beba to mlijeko i pojela. Znači ukoliko dođe do punijeg stanja što je obično treći dan onda kružnim pokretima masirati grudi i u principu mlijeko će i samo izlaziti van. Izdajalica može biti korisna a vjerujte može biti i vraga po pitanju navlačenja mlijeka pogotovo za one koji nisu dovoljno educirani, po meni potpuno bespotrebno bacanje novaca ali naravno ako mislite da će vam trebati kupite.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja sam je kupila zbog akcije…kontam uvik je mogu i prodat za te novce. Necu je otvarat uopce ako mi nije potrebna bas, jer kod nas u rodilistu ni ne dopustaju izdajalice. Cula sam da imaju svoje bolnicke koje nisu bas najbolje, da su vec stare…pa rekoh neka je. Akpo zatreba zvat cu mater da je prokuha i muza da mi donese.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Lela, razumijem tvoj strah. to je zato što ti je prvi put i ne znaš sve. opusti se i vjeruj svojim instinktima i u svoje dijete. vi ćete to jako dobro savladati. samo se dobro pripremi sa tehnikama stavljanja djeteta na dojku, hvatanju dojke kod prvih podoja, izdajanju i masiranju dojki i uspjeh ti je zajamčan. 

    kad je o izdajalicama riječ, budite jako oprezne s njima. slažem se sa renatom 100%. ručno izdajanje je jako jednostavno i vrlo lako kad se savlada. meni je muž donio izdajalicu u rodilište i naravno, pukle su mi bradavice. jedna je zarasla u roku odmah, ali sam se s drugom ragadom borila dobrih dva mjeseca. izdajalica u moju kuću više ne ulazi. 

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Ne znam jel pitanje za ovu temu- zanima me da li se smiju jesti pečena jetrica tijekom dojenja?


  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    jetrica se općenito trudnicama i dojiljama preporučuju u ograničenim količinama jer je jetra organ koji čisti organizam. ne često i ne obilno, to je moja teorija za jetricu (a volim je).

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.