Potpomognuta u cetrdesetim

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Nonina, nemoj se predat, ja isto mislim da pokusas sa ovim sto ti je davalo jajne stanice….znaci da je stvar u pravom odabiru lijeka, stanica jos imas, dosta je jedna, ali vrijedna!!!! 
    Zvjezdice i ja bih rado sad sve okolo kuce sredila, samo da ne mislim, ali ne smijem, boli me jajnik, cim nesto teze radim..
    Vaki, ja sam sad uzela go, ista stvar, svi samo ispitivaju, a meni od toga samo gore…ne misle ljudi lose, nego ne znaju koliko patis….voljela bih to sve “odraditi” da nikome ne moram objasnjavat….

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Vaki

    Nonina - hoćete li opet probati s elonvom? Vidim da na taj lijek dobro reagiraš. Mislim da imaš dobre šanse s tim.
    Nadam se da će vam uspjeti ovaj put. 🤞

    Hvala !  Da, samo elonva dolazi u obzir. Jer ne  priznajem  da nemam  js  tako  dugo  dok baš  elonva ne  pokaže  da ih nemam. Onaj puregon me razljutio baš.
    Js sam hranila i prije  sa  svakakvim vitaminima itd. ,  sad sam se odlučila za matičnu mliječ   pošto je ona prirodna.  I mislim si onako….. matična, sunce, domaće voće i povrće. Pa stimulacija elonva. Ako to neda  rezultat onda zaista nemam više  što očekivat. 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Anamaria1979

    Nonina, nemoj se predat, ja isto mislim da pokusas sa ovim sto ti je davalo jajne stanice….znaci da je stvar u pravom odabiru lijeka, stanica jos imas, dosta je jedna, ali vrijedna!!!!

    I ja se nadam da ih još ima,  samo  se  očito  u krive mjesece  probude. 
    I da…… još moram i na histeroskopiju polipa prije postupka. Sad kroz ljeto. To nisam imala nikad a eto pojavio se.  
    Čak  sam pročitala da se polipi na maternici  znaju pojaviti  kada  se približavate menopauzi. Ali  ok, još nismo odustali. 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nonina

    Anamaria1979

    Nonina, nemoj se predat, ja isto mislim da pokusas sa ovim sto ti je davalo jajne stanice….znaci da je stvar u pravom odabiru lijeka, stanica jos imas, dosta je jedna, ali vrijedna!!!!
    I ja se nadam da ih još ima, samo se očito u krive mjesece probude.
    I da…… još moram i na histeroskopiju polipa prije postupka. Sad kroz ljeto. To nisam imala nikad a eto pojavio se.
    Čak sam pročitala da se polipi na maternici znaju pojaviti kada se približavate menopauzi. Ali ok, još nismo odustali.


    Nonina, gdje ćeš u postupak? 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Ja sam isto odgodila postupak zbog ciste, nikad u životu je nisam imala i sad eto. Pit ću kontracepciju mjesec. 

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Nema veze Nonina, rijesi taj polip, nije to strasno, brzo se napravi, pa ces onda znat da si ucinila sto treba…i ja sam imala svakakvih problema, dva ogromna mioma, operacija u petrovoj,  pa sve prodje…misli pozitivno💟
    Perla i ja sam imala cistu prije mislim dvije god, nista nisam pila, pukla sama….i inace bi mi se dogodilo da ih imam, ali same bi popucale….probaj kako ti dr kaze…

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ima vam recept na internetu sa cuvarkucom za miome i ciste….ja sam to napravila(med i cuvarkuca)i pila prije operacije mioma dva mjeseca, svaki dan ujutro cini mi se, mislim da mi je pomoglo jer su se miomi poceli raspadat, napravljena laparaskopija, a svi bili uvjereni da ce trebat rez i upitna mi je bila maternica….uzasan strah sam pretrpjela…imala sam 35 god…

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Kad sam bila mladja, sve sam probavala sa suprugom, razne cajeve, vitamine i sl, ali s godinama mi je sve dosadilo, pa smo samo na osnovnim vitaminima…

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Dobro je jesti voce i povrce, ciklu, svjezi sir, vitamin e, vitamin d,  ananas u postupku, ali za maticnu mlijec nisam sigurna, ona podize imunitet, a to bas i nije pozeljno…..ali naravno Nonina ti sama odluci ili se konzultiraj s dr….puno srece vam svima zelim💟

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    perla

    Nonina

    Anamaria1979

    Nonina, nemoj se predat, ja isto mislim da pokusas sa ovim sto ti je davalo jajne stanice….znaci da je stvar u pravom odabiru lijeka, stanica jos imas, dosta je jedna, ali vrijedna!!!!
    I ja se nadam da ih još ima, samo se očito u krive mjesece probude.
    I da…… još moram i na histeroskopiju polipa prije postupka. Sad kroz ljeto. To nisam imala nikad a eto pojavio se.
    Čak sam pročitala da se polipi na maternici znaju pojaviti kada se približavate menopauzi. Ali ok, još nismo odustali.

    Nonina, gdje ćeš u postupak?


    Kod dr.Skvorca idem. S njim se najbolje razumijem. Gdje si ti?

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.