Potpomognuta u cetrdesetim

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hej, cure! Pošto sam napunila 39 onda i ja spadam ovdje. 😎
    Ja imam sina iz drugog transfera, ima 4. godine. Od 2017. pokušavamo proširiti obitelj, ali nam neide. Do sad je bio problem spermiogram, a sada su tu i godine. U 9. mjesecu sam imala biokemijsku i svašta se izdešavalo pa sam trebala čekati preko 6 mjeseci za novi postupak. Onda su mi zamrzli svih 7 embrija pa opet čekanje na FET koji je bio u 5. mjesecu i nije uspio. Sad opet čekanje do 9. mjeseca za novi FET. Tako da vrijeme stvarno leti i nadam se da ćemo sve mi ovdje uspjeti što prije.


    Vaki ja iskreno neznam skoro nista o takvom nacinu mpo jer sam prvi put ostala prirodno trudna ali je malo duze trajalo-jedino sam dva mjeseca prije toga imala biokemijsku i tad sam uspjela normalno ostati u kratkom roku.poslije 35-te vise nisam ostala trudna.pa smo odustali pa prosle godine probavali opet sve do danas..itako prodje vrijeme

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Pozdrav Vaki , eto kod svakog razlicito….da ima puno zena sa sekundarnom neplodnoscu, prvo dijete dobije a onda se neda, ali muslim da i ti i zvjezdica imate velike sanse jer je pozitivno iza sebe imati trudnocu i porod, tijelo pamti, tako kazu! Ja sam imala jednu trudnocu davno, nazalost nije zavrsila sretno, prije toga neuspjesno isto sa punom stimulacijom, bio los spermiogram,  inseminacije takodjer neuspjesne, pa izmedju alternativa i ostale zivotne borbe, pa opet neuspjelo sa stimulacijom, sad krecem ponovo, ali nekad mi se cini da nemam vise snage ni volje, pa onda opet dobijem volju i tako….

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Eh, da! Cure moje, nije to lako… 
    Anamaria - bitno je pogoditi pravu stimulaciju u pravo vrijeme. Samo što nemamo bezbroj pokušaja pa se samo možemo nadati da ćemo čim prije doći do onog dobitnog. 😁
    Zvjezdice - to što ćeš ti sad uzimati je slično klomifenima, a to će ti povećati šansu da zatrudniš bez da moraš uzimati klasičnu stimulaciju. Mnogim ženicama je to pomoglo pa se nadam da će i tebi. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Ja sam isto cula da tijelo do 10 godina pamti trudnocu pa je dobro u tih par godina ostvariti jos jednu jer se tijelo drugacije ponasa.A sad eto..ajd ga znaj…Anamarija savjetujem ti da se obratis jednom dobrom ginekologu i krenes polako -iako ne sumljam sa svime sto si prosla da vec nisi poduzela te korake.Dali se zna neki tocan uzrok ovog tvog stanja ili nesto?zasto recimo ne dolazi do trudnoce.
    Znam da se covijek polako umori od svega.Ali mi zene uvijek negdje dodatno u sebi imamo snage za jos i jos….kaze se-nikad nije kasno ako je sretno…ima nesto u tome

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Vaki

    Eh, da! Cure moje, nije to lako…
    Anamaria - bitno je pogoditi pravu stimulaciju u pravo vrijeme. Samo što nemamo bezbroj pokušaja pa se samo možemo nadati da ćemo čim prije doći do onog dobitnog. 😁
    Zvjezdice - to što ćeš ti sad uzimati je slično klomifenima, a to će ti povećati šansu da zatrudniš bez da moraš uzimati klasičnu stimulaciju. Mnogim ženicama je to pomoglo pa se nadam da će i tebi.


    Oduvijek mi je klomifen onako odzvanjao u podsvjesti kao nesto komplicirano
    Mislila sam da zene koje trose klomifen radjaju samo blizance i na neki nacin sam bila sretna sto ja nisam medju njima!To je bilo jako jako davno…I do sada je ta moja zenska strana puno puno ojacala i moze na svojim ledjima puno prenijeti jos..no zaista bi bio izazov u 37 godini nosiiti blizance!Ajme pa nece me valjda to strefiti.Jesi ti mozda pila nesto od toga

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nisam ni skužila da ima još komentara na temi 😁. Ja trenutno čekam M pa da krenem sa terapijom. Idem u Beta plus. To će mi biti 3 postupak, prvi kod njih. Užasno sam napeta i strah me jer unatoč dobrim nalazima bez dijagnoze šanse su male. Inače imam jedno dijete spomtana trudnoća prije 14 godina. 

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Perla sto pijes od terapije i kakve pretrage si do sada radila..ja imam prije 6 godina isto prirodnu trudnocu i od onda nista

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Zvjezdice, bio je uvijek jako los spermiogram i to su navodili kao glavni razlog…sad su i meni godine, amh oko 3, znaci jako niske ovul.rezerve…e ne znam, uvijek ima nade, ali jednostavno kad sam bila mlada nije islo, s cudjenjem sam gledala starije cure, misleći kako se one imaju snage boriti, a sad sam i sama u toj poziciji, sto reći…

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Perla i ja sam napeta strasno, uvijek mislim da cu se iduci put opustiti pa sto Bog da, a tamo svaki put gore….ali stvarno se treba opustit, dodatni stres n a m ne treba….

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Perla sto pijes od terapije i kakve pretrage si do sada radila..ja imam prije 6 godina isto prirodnu trudnocu i od onda nista


    Uzimam vit d, omegu q 10, od pretraga sam sve prošla, zadnje histeroskopiju. Jedino kariogram nisam. Amh mi je 21, fsh 7,6. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.