Potpomognuta u cetrdesetim

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Cekamo Anamariju-nisam bas najbolje shvatila kad joj je pregled..budemo culi sta kaze

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Bila sam na pregledu, jos sam  na tabletama + pergoveris+cetrotide, onda cu opet na pregled pa ce vidjet….uglavnom nije mi rekao dr nikakve pojedinosti, nego da nastavljamo s ovim, pa da cemo vidjet….eto, kratko je trajao pregled, onda dobila injekciju, a ove cu se sama pokusat doma pikat….vec sam to radila, ali sa penom, ove su drugacije, pa me malo strah…
    Jeli koja od vas krenula u postupak????

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Inace pergoveris prvi put koristim, prije sam gonale, menopur i superfakt sprej, tako da ne znam kako ce djelovat, a sto da vam kazem…svaki put se bojim kao da je prvi….

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja ga isto nisam koristila, on je iz skupine alfa, mješavina FSH i LH. Ja sam do sada uvijek dobivala čisti FSH, najčešće Puregon. Pošto dobro reagiram na njega onda nismo ni pokušavali ništa drugo. Čula sam da je on dosta skup, ali i kvalitetan lijek. U svakom slučaju sretno i neka bude jajašca. 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sretno cure,Anamaria prvi put je najgore ali kad krenes vjerujem da ce ti to postati rutina.
    Ja cekam oko20.7 sljedecu mjesecnicu pa cu ici na folikulometriju i tad ce mi uvesti stimulaciju ovulacije lijekovima pa cemo vidjeti…
    A mozda se desi i cudo pa prirodno ostanem T.

  • Anamaria1979

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    ..haha Zvjezdice37 uspjela si me nasmijat, nece mi postat rutina vjeruj, ali sto se mora, nije tesko🤔
    Vaki, a tako nesto sam i ja cula o lijeku, ali svak je prica za sebe, pa nikad ne znas do punkcije nista, a onda opet cekanje….i tako….
    Bas sam sretna sto se s vama dopisujem….nekako mi je lakse, jer u mom okruzenju nemam s kim razgovarati o ovome, a obitelji i ne govorim, jer ionako ne mogu razumjeti….a kad sam prije govorila, onda me zale, a to ne zelim….

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Kako da nije lakse kad s nekim pricas a imate slican ili isti problem,razgovor je bolja terapija od iceg-bude ti lakse😊
    A nisam znala kolkko se dugo moras bockati pa zato tako kazem-ne mislim da ce ti to biti stil zivota vec naravno dobitna kombinacina🤞👍
    Ja se iskreno vama curama divim,moje najbolnije iskustvo po pitanju trudnoce je jedino bilo spontani  i ciscenje i nedavna prohodnost jajovoda…porod naravno ne brojim 😂to je vrh i slag na tortu svih muka ali slatkih
    Mislim da mi kazu da moram dalje na preteage bockanja kopkanja i sta sve ne-odustala bih.
    Nikad mira nemas i stalno si u strahu.
    Okrenem misli da sam sretna sa ovom mojom malom curom sto imam i bude lakse.
    Svakako kasnije shvatim da podsvijest nikad ne miruje -a sta da radimo od sebe pobjec ne mozemo🙃
    Cure javljajte novosti-ja trenutno samo pratim lh trakice i poklapa mi se simptom ovulacije sa pikom te mjerim bazalnu temperaturu-tj to mi vise dodje kao neka radonoza do cekanja potpomognute.
    Mozda se necu svaki dan javljati ali cu pratiti svaki dan novosti  ukljucivati se.
    Neki ludi tempo-stizu nam gosti iz daleka,posao svaki dan i jos neki radovi u dvoristu-konacno betoniramo i krcimo okucnicu..ajme crkoh jucer.pusa za sve😘

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Zvjezdice - nije ni loše okupirati misli jer će ti tako vrijeme brže proći. Ajde, neka se prirodno nešto “skuha” pa da ni ne moraš na potpomognutu. 
    Anamaria - meni na poslu uvijek znaju zbog izostajanja pa me onda svako malo ispituju. Znam da ne misle ništa loše, ali onda sam u još većem stresu. Pa onda pitanja zašto nije uspjelo… Uh! Još uvijek to slušam, a već sam odavno otplakala postupak.
    Nadam se da ćemo moći dijeliti sretne vijesti, uskoro! ❤️❤️❤️

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Evo sad tek  vidjela ovu temu. I ja sa 40 na leđima. U potpisu se vidi  što sve prošli. Problem sam ja i moje godine očito. Preko HZZO  potrošili sve  i sad još jednom planiramo  privatno sa lijekovima  koji su dosad davali  stanice.  Ako  opet neće bit js  onda  ću tek priznat da  me  stvarno  vrijeme  pregazilo. 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nonina - hoćete li opet probati s elonvom? Vidim da na taj lijek dobro reagiraš. Mislim da imaš dobre šanse s tim. 
    Nadam se da će vam uspjeti ovaj put. 🤞

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.