Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Libo catafertyl je doktor rekao da uzimam vec od prvog mjeseca jer je kao dobar ako je granična inzulinska, al sad je rekao da se prebacim na novolac, ovaj solgarov q10 i siofor. Ja cu još dodat ove neke što su mi danas cure predložile pa se nadam boljim rezultatima 🤞🏻Bebolina hvala ❤️

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Nella2909

    Libo1415

    Lunolina

    Libo koliko si ti imala embrija? Sad mi je mozak zblokirao. Znam da si imala 9 jajnih stanica.
    Sretno PUPO! Da ova jedna, ali vrijedna bude uspjesna!🤞🏻
    Sto ti je dao od terapije?
    Plavusa ja bih ih na tvom mjestu nazvala 😬Sanjuska ne znam, rekli su mi u petak ili subotu. Tebi su isto tako rekli?
    Rekao je dr S da cemo se sve dogovoriti sutra. Ja bih rado da sam u subotu da se ne pitam da li bi uspjelo da je bila petodnevna mrva. I moram priznati da me strah sutrasnjeg poziva jer mi mrve nikad nisu prezivjele preko 3 dana.
    Lunolina imala sam 9js, od toga je bilo oplodeno 6 i do ponedjeljka ih je bilo i dalje 6. Jučer nije gledao jer eto, rekao je da je bio uvjeren da će biti najmanje 3 blastice, kad danas samo 1bc, a ostalih 5 je stalo. S obzirom na loš spermiogram, ovih 5 je rekao da je odustalo. Jer iza 3 dana spermij preuzima glavnu ulogu, a eto nas je sad tako zadesilo.
    Dobila sam prolutex i clexan i naravno cyclogest.
    Kako god bilo, svaka čast svima tamo i svakako i dalje idem kod njih…mislim, pratit trudnoću tamo jer će se ova naša mrvica izboriti 😉🤗❤️🙏🤞
    Držimo fige za tu jednu!
    Ma hrabra je mrvica i jaka sigurna sam❤️🤞
    Hvala Nella 🤗Molly hvala i tebi ❤️ vidim da pijete catafertyl, jel vam to dr preporučio?
    Sleeja pikam u 20h. Svako u jednu stranu pa ću sutra zamjeniti strane.
    Loli oprosti, nisam popratila, jel tvoj muž isto ima oat ili? Ja ti držim fige da ti fet bude dobitan 🤞🤗❤️

    Kod njega je dijagnosticirana oligoaszhenozoospermia 🤷🏻‍♀️

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    02.10.2024.- mogući transfer 🫶🏻🤞
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Ana_

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Nisam previše pratila temu i zadnje vrijeme, ali uspjela sam uhvatiti Jurky i Tomu, i čestitam ❤️❤️❤️
    Vidim da je i puno postupaka u tijeku i držim svima 🤞🏻 dobre ishode ❤️Ja krećem u novi postupak, čekam M da krenem s pikanjem, trebala bi doći kroz dan-dva.
    E sad me zanima može li se u stimulaciji popiti malo alkohola? Mislim na jedno malo pivce npr. Makar pretpostavljam da je bolje izbjeći 🫣

    👱‍♀️ 35, AMH 12
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🥰
    U petak ponovo krecem na folikulometriju, tako su mi rekli da dodem. A u petak mi je 5 dan menstruacije(inace i 5 dan imam dosta).
    Kako izgleda folikulometrija s obzirom na menstruaciju?
    Hvala

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    Inzulijska rezistencija
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno)
    ✨✨✨

  • donna9

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Cure, da se malo javim. Čitam redovito da popratim kako ste, veselim se uspjehu svake i navijam da svaka od nas dočeka svoju sreću🥰Nella2909 meni su koristili Embrioglue, koliko sam shvatila ne može odmoći... Bi li uspjelo i bez njega, tko zna. I skroz obrnuto, da nije uspjelo pitala bih se bi li uspjelo da smo uzeli.
    Ana vezano za pivo, pretpostavljam da je bolje ne piti, kao i inače uostalom, ali stvarno ne vjerujem da može utjecati na stimulaciju. Ja sam u tom periodu povremeno popila par pića (pivo, vino , bez žestica) jer sam imala takve prigode i sve je bilo ok.....
    .


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    djetelina13

    Anna a žao mi je 😒 ali svjesna sam te male uspješnosti pa se ne nadam previše. Idemo samo da probamo i to.
    Čokoladica, nece nam raditi inseminaciju ako bude vise od 3 folikula. Trenutno ih je puno sitnih jer je danas 6.dan ciklusa ali nece se svi razviti i doseći tu potrebnu veličinu i isto mi je rekao da je do 3 folikula prihvatljivo raditi inseminaciju. Vidjet cemo u petak na uzvu 8.dan ciklusa kakva je situacija pa ce mi znati više reći.
    Ahaaa tek si 6dc. Sretno i da budes jedna od onih kojima je inseminacija uspjela 🍀🤞

    Čokoladica hvala ti puno na lijepoj želji. Javit ću vam rezultat 🥰

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Slee

    Libo ahaa, ne mora se raditi razmak izmedju uzimanja? Super da se moze istovremeno

    Pa rekla mi je sestra da mogu u isto vrijeme. A i ljekarni sam pitala, rekla je da može, samo da clexane neka dajem svaki dan u približno isto vrijeme 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2628

    Prijavi adminu

    Jesi si dala celxane i prolutex i dan prije transfera ili tek na dan transfera? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Slee

    Jesi si dala celxane i prolutex i dan prije transfera ili tek na dan transfera?

    Tek na dan transfera, tj.jucer. od aspiracije sam cyclogest stavljala. 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Ana_

    Nisam previše pratila temu i zadnje vrijeme, ali uspjela sam uhvatiti Jurky i Tomu, i čestitam ❤️❤️❤️
    Vidim da je i puno postupaka u tijeku i držim svima 🤞🏻 dobre ishode ❤️Ja krećem u novi postupak, čekam M da krenem s pikanjem, trebala bi doći kroz dan-dva.
    E sad me zanima može li se u stimulaciji popiti malo alkohola? Mislim na jedno malo pivce npr. Makar pretpostavljam da je bolje izbjeći 🫣

    Meni rekli da ne škodi u malim količinama. Naravno ne sad da svaki dan pretjeraš ;)

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.