Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Nella2909

    Cure da li je kojoj doktor spominjao Embryoglu i da li koja ima s tim iskustva?
    Meni je to danas Škvorc spomenuo ali nema baš nekih podataka o njemu i efikasnosti a košta 200€…

    Meni je rekao da mogu, alibda on to ne preporuca bas na prvom et, vec ako se ne bi primilo da se onda proba.. Ja sam rekla ako doguramo do et, a hocemo 🤞 ne budem uzimala.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Hej cure, evo da se i ja malo javim. Pratim vas sve i veselim se svakom vašem uspjehu. 😊
    Mi smo u postupku stimulacije ovulacije za inseminaciju koja ce biti drugi tjedan. Uzimam Femaru i Menopur. Doktor me stavio odmah u stimulirani postupak i danas na uzv-u je bilo dosta folikula i rekao je da će trebati pripaziti da ih ne bude previše zbog mogućnosti od višeplodne trudnoće. A ja si mislim u sebi "Koliko dugo se vec nista nije dogodilo, nema brige oko višeplodne trudnoce " 🤣 Je li imala koja iskustvo sa stimuliranom inseminacijom i kako je to kod vas izgledalo? Koliko ste folikula imale? Znam da su šanse za uspješnost inseminacije male pa ne polažem puno nade u to sve skupa, ali eto jednu inseminaciju moramo probati. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • anna1507

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Hej cure, evo da se i ja malo javim. Pratim vas sve i veselim se svakom vašem uspjehu. 😊
    Mi smo u postupku stimulacije ovulacije za inseminaciju koja ce biti drugi tjedan. Uzimam Femaru i Menopur. Doktor me stavio odmah u stimulirani postupak i danas na uzv-u je bilo dosta folikula i rekao je da će trebati pripaziti da ih ne bude previše zbog mogućnosti od višeplodne trudnoće. A ja si mislim u sebi "Koliko dugo se vec nista nije dogodilo, nema brige oko višeplodne trudnoce " 🤣 Je li imala koja iskustvo sa stimuliranom inseminacijom i kako je to kod vas izgledalo? Koliko ste folikula imale? Znam da su šanse za uspješnost inseminacije male pa ne polažem puno nade u to sve skupa, ali eto jednu inseminaciju moramo probati.

    Pozdrav, ja sam bila na dvije neuspješne inseminacije. Pila sam Letrozol i Utrogestan i imala po 2-3 folikule oba puta međutim ništa. Tebi želim više sreće. ❤️

    IVF+ICSI/Zymoth
    Broj embrija:4
    Prenesenih: 1 dana 30.09.2024.
    Smrznutih:3
    Poliklinika Cito

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Hej cure, evo da se i ja malo javim. Pratim vas sve i veselim se svakom vašem uspjehu. 😊
    Mi smo u postupku stimulacije ovulacije za inseminaciju koja ce biti drugi tjedan. Uzimam Femaru i Menopur. Doktor me stavio odmah u stimulirani postupak i danas na uzv-u je bilo dosta folikula i rekao je da će trebati pripaziti da ih ne bude previše zbog mogućnosti od višeplodne trudnoće. A ja si mislim u sebi "Koliko dugo se vec nista nije dogodilo, nema brige oko višeplodne trudnoce " 🤣 Je li imala koja iskustvo sa stimuliranom inseminacijom i kako je to kod vas izgledalo? Koliko ste folikula imale? Znam da su šanse za uspješnost inseminacije male pa ne polažem puno nade u to sve skupa, ali eto jednu inseminaciju moramo probati.

    Djetelina kad sam isla na inseminaciju, dr je htio dobiti 1-2 folikula, rekao je ukoliko ih je 3 ili vise, ne idemo na inseminaciju zbog rizika viseplodne trudnoce. Kako to da su tebi isli na vise?
    Sta se tice embryoglue ja ga u dobitnom fetu nisam uzela, a u prijasnjem neuspjesnom fetu jesam, ako vam ista to znaci...

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • anna1507

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nella2909

    Cure da li je kojoj doktor spominjao Embryoglu i da li koja ima s tim iskustva?
    Meni je to danas Škvorc spomenuo ali nema baš nekih podataka o njemu i efikasnosti a košta 200€…

    Ja sam radila transfer prije 2 dana sa EmbryoGlue, doktor me nije ni pitao nego je to bio dio procedure. Čitala sam da se preporučuje kod parova sa nepoznatim simptomom neplodnosti, što je i kod mene slučaj. Valjda ne može odmoći 🤷🏻‍♀️

    IVF+ICSI/Zymoth
    Broj embrija:4
    Prenesenih: 1 dana 30.09.2024.
    Smrznutih:3
    Poliklinika Cito

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Nella2909

    Libo1415

    Lunolina

    Libo koliko si ti imala embrija? Sad mi je mozak zblokirao. Znam da si imala 9 jajnih stanica.
    Sretno PUPO! Da ova jedna, ali vrijedna bude uspjesna!🤞🏻
    Sto ti je dao od terapije?
    Plavusa ja bih ih na tvom mjestu nazvala 😬Sanjuska ne znam, rekli su mi u petak ili subotu. Tebi su isto tako rekli?
    Rekao je dr S da cemo se sve dogovoriti sutra. Ja bih rado da sam u subotu da se ne pitam da li bi uspjelo da je bila petodnevna mrva. I moram priznati da me strah sutrasnjeg poziva jer mi mrve nikad nisu prezivjele preko 3 dana.
    Lunolina imala sam 9js, od toga je bilo oplodeno 6 i do ponedjeljka ih je bilo i dalje 6. Jučer nije gledao jer eto, rekao je da je bio uvjeren da će biti najmanje 3 blastice, kad danas samo 1bc, a ostalih 5 je stalo. S obzirom na loš spermiogram, ovih 5 je rekao da je odustalo. Jer iza 3 dana spermij preuzima glavnu ulogu, a eto nas je sad tako zadesilo.
    Dobila sam prolutex i clexan i naravno cyclogest.
    Kako god bilo, svaka čast svima tamo i svakako i dalje idem kod njih…mislim, pratit trudnoću tamo jer će se ova naša mrvica izboriti 😉🤗❤️🙏🤞
    Držimo fige za tu jednu!
    Ma hrabra je mrvica i jaka sigurna sam❤️🤞

    Hvala Nella 🤗
    Molly hvala i tebi ❤️ vidim da pijete catafertyl, jel vam to dr preporučio?
    Slee ja pikam u 20h. Svako u jednu stranu pa ću sutra zamjeniti strane. 
    Loli oprosti, nisam popratila, jel tvoj muž isto ima oat ili? Ja ti držim fige da ti fet bude dobitan 🤞🤗❤️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2628

    Prijavi adminu

    Libo ahaa, ne mora se raditi razmak izmedju uzimanja? Super da se moze istovremeno

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Anna a žao mi je 😒 ali svjesna sam te male uspješnosti pa se ne nadam previše. Idemo samo da probamo i to. 
    Čokoladica, nece nam raditi inseminaciju ako bude vise od 3 folikula. Trenutno ih je puno sitnih jer je danas 6.dan ciklusa ali nece se svi razviti i doseći tu potrebnu veličinu i isto mi je rekao da je do 3 folikula prihvatljivo raditi inseminaciju. Vidjet cemo u petak na uzvu 8.dan ciklusa kakva je situacija pa ce mi znati više reći. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1712

    Prijavi adminu

    Molly matičnu mliječ je najbolje uzeti baš od pčelara kod nas imaš od Radoševića i Vebera. Ja sam i prije uzimala od Radoševića i sad zadnje. S time da sam dobila 3+1 gratis i mislim platila 170€. Inače je ta cijena za 3 bočice, tako da sam zadnji put dobro prošla. Probaj malo potražiti gdje je na popustu.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Anna a žao mi je 😒 ali svjesna sam te male uspješnosti pa se ne nadam previše. Idemo samo da probamo i to.
    Čokoladica, nece nam raditi inseminaciju ako bude vise od 3 folikula. Trenutno ih je puno sitnih jer je danas 6.dan ciklusa ali nece se svi razviti i doseći tu potrebnu veličinu i isto mi je rekao da je do 3 folikula prihvatljivo raditi inseminaciju. Vidjet cemo u petak na uzvu 8.dan ciklusa kakva je situacija pa ce mi znati više reći.

    Ahaaa tek si 6dc. Sretno i da budes jedna od onih kojima je inseminacija uspjela 🍀🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.