Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ženoline moje!🥰🥰🤗🤗
    Tera sretnoooooo!🍀🍀❤️❤️ Uživaj u današnjem druškanju!😘😘❤️❤️
    Sanjushka, Molly, Lunolina sretnooooo na aspiraciji!💪💪 Neka bude puuuuunooooo zrelih jajnih stanica, a nakon toga neka bude crazy party u labosu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Marisha sretnooooo danas i neka ide sve po planu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️ Hvala na pitanju, dobro sam. Pripremamo se za našu dugicu princezicu.🌈👑💜💜
    Jurky kraljice od ❤️ najiskrenije čestitke!😘😘 Dobrodošao maleni princ Toma!👶💙💙 Uživajte u svakom danu, zaslužili ste!😘😘🤗🤗❤️❤️
    Luna sretnooooo sutra!🙏🙏🍀🍀❤️❤️
    Svim lavicama sretnoooooo, najsretnije!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ženoline moje!🥰🥰🤗🤗
    Tera sretnoooooo!🍀🍀❤️❤️ Uživaj u današnjem druškanju!😘😘❤️❤️
    Sanjushka, Molly, Lunolina sretnooooo na aspiraciji!💪💪 Neka bude puuuuunooooo zrelih jajnih stanica, a nakon toga neka bude crazy party u labosu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Marisha sretnooooo danas i neka ide sve po planu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️ Hvala na pitanju, dobro sam. Pripremamo se za našu dugicu princezicu.🌈👑💜💜
    Jurky kraljice od ❤️ najiskrenije čestitke!😘😘 Dobrodošao maleni princ Toma!👶💙💙 Uživajte u svakom danu, zaslužili ste!😘😘🤗🤗❤️❤️
    Luna sretnooooo sutra!🙏🙏🍀🍀❤️❤️
    Svim lavicama sretnoooooo, najsretnije!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Evo me hvala svima na divnim željama. Ni jedan od 9 nije puknuo al samo 4 stanice izvadene ostalo prazno.
    Cak su i oni rekli da su očekivali vise.

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    sanjushka

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    RUJAN 2024.30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk
    MARISHA - ultrazvuk ivf
    SANJUSHKA - aspiracija
    MOLLY8 - aspiracija
    LUNOLINA - aspiracijaSretno nam svima danas..🤞🏻❤️

    Auuuu pogle listu!!! Cure sretno na aspiraciji, držim fige i navijam na najjače!!!! Ja sam ravno sa puta, nitko me na avionu nije pitao za lijekove. Uhvatila sam da nam je Jurky rodila  Korni ne mogu otvoriti sliku ali vjerujem da je beba prekrasnica  Sanjushka nadam se da muž neće pokleknuti 🤞🏻
    Evo i mene sa pregleda, imamo 6 jajčeka, lijevi jajnik kao i inače ništa ali ok, nisam ni računala da će išta biti. Podebljali smo sa Menopurom i Cetrotidom, u četvrtak UVZ a aspiracija najvjerojatnije u subotu 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    Molly8

    Evo me hvala svima na divnim željama.Ni jedan od 9 nije puknuo al samo 4 stanice izvadene ostalo prazno.
    Cak su i oni rekli da su očekivali vise.

    A što su ti rekli osim toga da su očekivali više? Kako si ti i kako se osjećaš? Držim ti fige da se sve 4 oplode 🤞🏻❤️

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/bPXXnGC
    Cure stavljam da vidite zadnji plan stimualcije i ovaj friški. Da li bi se po tome moglo zaključiti da su mi prijašnji lijekovi bolje odgovarali za rast ili to nema veze? 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Marisha

    Molly8

    Evo me hvala svima na divnim željama.Ni jedan od 9 nije puknuo al samo 4 stanice izvadene ostalo prazno.
    Cak su i oni rekli da su očekivali vise.
    A što su ti rekli osim toga da su očekivali više? Kako si ti i kako se osjećaš? Držim ti fige da se sve 4 oplode🤞🏻❤️

    Nisu jos puno govorili. Sutra cemo znat jesu se oplodile. Zahvat je bio ok bolan al dobila sam dvije inekcije prije i sad su mi dali kroz infuziju nesto za bolove jer me poslije vise bolilo nego tokom zahvata. 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 495

    Prijavi adminu

    Molly8

    Marisha

    Molly8

    Evo me hvala svima na divnim željama.Ni jedan od 9 nije puknuo al samo 4 stanice izvadene ostalo prazno.
    Cak su i oni rekli da su očekivali vise.
    A što su ti rekli osim toga da su očekivali više? Kako si ti i kako se osjećaš? Držim ti fige da se sve 4 oplode🤞🏻❤️
    Nisu jos puno govorili. Sutra cemo znat jesu se oplodile. Zahvat je bio ok bolan al dobila sam dvije inekcije prije i sad su mi dali kroz infuziju nesto za bolove jer me poslije vise bolilo nego tokom zahvata.

    Javljaj nam sve, sada se odmori doma, izležavaj 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖
    05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc
    (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim IVF ratnicama. Marisha htjela sam komentirati za protokole. Mislim da ovaleap i gonal imaju isti hormon, a sad u kojoj formi točno, da li je identično, ne bi znala. Klinike vole malo mijenjati protokole i lijekove ako sa jednim nije išlo, da probaju nešto drugo. Iz mog iskustva, stvarno sam kroz postupke imala različit broj jajnih stanica, s tim da je na kraju baš upalila blaža stimulacija, brojnost jajnih stanica nije pokazivala i njihovu kvalitetu. Ono što mi je još bilo različito u zadnjem uspješnom postupku u odnosu na sve prethodne, je drugi progesteron, Cyclogest umjesto Utrogestana. Ne znam jel to učinilo kakvu razliku, ali ja sam barem imala filing da mi taj Cyclogest puno više paše od Utrogestana.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • kjk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene <3, molim vas da mi kažete kako vam se čine moji testići za trudnoću, je li danas presvijetla crtica? transfer blastice je bio 23.9. Puno hvala!
    https://ibb.co/FxBMkcm 

    kjkl

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.