Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barrrbi

    Barrrbi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    riamaro


    Hvala na podijeljenom iskustvu.
    Kako si hendlala folikulimetrije i sve ostalo bez bolovanja?Luna, budi jaka. Nadajmo se najboljem ishodu

    Iskreno imam odlične poslodavce i kolegice. 
    Šefica mi je za svaku folikulometriju rekla da uzmem slobodan dan ali sam obavila i vratila se u smjenu ili izašla malo prije s posla. Od dana transfera nisu mi dali da radim sve što i inače i uskakale i uzimale sebi više posla makar nije trebalo. I onda sam radila jos 2 mj dok mi nisu našli zamjenu. 
    Na prošlom poslu su kolegice prigovarale i dokaz da je žena ženi vuk izjava bila "Zašto bi mi radile duplo za nju, sama si je kriva što ne može imati djece." i onda kad ih sretnem danas pozdrave a ja samo prođem dalje.

    👩34g-PCOS,AMH-29 pmol/L;D vitamin-55(8/22)
    🧔‍♂️36g-Oligoastenozoospermia (9/24)
    Vinogradska
    4 neuspješna postupka❌❌❌❌
    👦-iz IVF/ICSI (2023)
    Vinogradska
    Konzultacije 9/24✅
    Postupak- 2/2025 za bebu br.2🙏

  • riamaro

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Barrrbi

    riamaro


    Hvala na podijeljenom iskustvu.
    Kako si hendlala folikulimetrije i sve ostalo bez bolovanja?Luna, budi jaka. Nadajmo se najboljem ishodu
    Iskreno imam odlične poslodavce i kolegice.
    Šefica mi je za svaku folikulometriju rekla da uzmem slobodan dan ali sam obavila i vratila se u smjenu ili izašla malo prije s posla. Od dana transfera nisu mi dali da radim sve što i inače i uskakale i uzimale sebi više posla makar nije trebalo. I onda sam radila jos 2 mj dok mi nisu našli zamjenu.
    Na prošlom poslu su kolegice prigovarale i dokaz da je žena ženi vuk izjava bila "Zašto bi mi radile duplo za nju, sama si je kriva što ne može imati djece." i onda kad ih sretnem danas pozdrave a ja samo prođem dalje.

    ISUSE BOŽE. Zar doista netko to može izjaviti?! 
    Dobro da si sada u zdravom okruženju. 

    Ja AMH 23,6 | MM asthenozoospermia
    - pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF ⏳

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Drage moje ženice sretno svima ovaj tjedan! ☺️❤️
    Moja M je stigla, 09.10. Kontrolni Ultrazvuk i dogovor za trensfer. 🥰🍀🙏🏻  Jedino sam jos u dilemi vratit jedan ili dva. 🤭
    Sanjushka mozes me staviti na listu ☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Moje druskanje je dobro proslo, beba po mjerama za tjedne, samo se mrda i mase i nismo uspjeli dobit slikicu, i da stize nam decko😍😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima u ovom tjednu tko šta ima. Kod mene su od 4 jajne stanice dvije bile za oplodnju,razvijaju se dobro. Ostavit će ih embriolog do srijede da sa se napravi prirodna selekcija i vrati najbolji embrij,to će biti 5 dan. Tako da mene najvjerojatnije čeka u srijedu transfer. Ja sam se vratila na posao,Radit ću danas i sutra pa od srijede me nema. Malo sam pospana,ali tako mi uvijek bude mada krenem sa cyclogestom 🙈

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    02.10.2024.- mogući transfer 🫶🏻🤞
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 216

    Prijavi adminu

    Drage moje zavrsena histeroskopija..bilo je bolno previse...mucnina,vrtoglavica,grcenje ruku, prste nisam mogla ispraviti..prestrasno..ali rekli su mi da nije bilo polipa i da su malo zagrebali..moze li mi neko to objasniti. Doktor kaze da je sledeci ili onaj drugi ciklus najbolje krenuti u postupak..samo sto ja necu moci sledeci. Koje je vase misljenje

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Drage moje zavrsena histeroskopija..bilo je bolno previse…mucnina,vrtoglavica,grcenje ruku, prste nisam mogla ispraviti..prestrasno..ali rekli su mi da nije bilo polipa i da su malo zagrebali..moze li mi neko to objasniti. Doktor kaze da je sledeci ili onaj drugi ciklus najbolje krenuti u postupak..samo sto ja necu moci sledeci. Koje je vase misljenje

    Ajme meni, žao mi je da ti je bilo tako. Meni stvarno nije bilo tako strašno, stvarno mi je žao 😔

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 216

    Prijavi adminu

    Deb

    Tanjanja27

    Drage moje zavrsena histeroskopija..bilo je bolno previse…mucnina,vrtoglavica,grcenje ruku, prste nisam mogla ispraviti..prestrasno..ali rekli su mi da nije bilo polipa i da su malo zagrebali..moze li mi neko to objasniti. Doktor kaze da je sledeci ili onaj drugi ciklus najbolje krenuti u postupak..samo sto ja necu moci sledeci. Koje je vase misljenje
    Ajme meni, žao mi je da ti je bilo tako. Meni stvarno nije bilo tako strašno, stvarno mi je žao 😔

    Hvala ti, bitno je da je zavrseno ❤

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Drage moje zavrsena histeroskopija..bilo je bolno previse…mucnina,vrtoglavica,grcenje ruku, prste nisam mogla ispraviti..prestrasno..ali rekli su mi da nije bilo polipa i da su malo zagrebali..moze li mi neko to objasniti. Doktor kaze da je sledeci ili onaj drugi ciklus najbolje krenuti u postupak..samo sto ja necu moci sledeci. Koje je vase misljenje

    Tanjanja zao mi je da ti tako grozno bilo. Pa di si radila histero i jesi dobila ikakve ljekove?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1351

    Prijavi adminu

    Cure ja sam gotova. Imamo 9 jajnih stanica, sad samo da se cim vise njih oplodi 💫
    Nakon pozitivnog testa uvodimo heparin, a do tad cu uzimati aspirin.
    Sad idem doma jesti pizzu 😂🙈

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.