Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Draga Jurky cestitam na vasem malom princu!! Pratila sam tvoju pricu od pocetka i znam koliko si popratnih stresova imala... Drago mi je da je sada sve proslo ok.. Mazi se sa bebicom i uzivajte kao obitelj :)) I zelim ti sto brzi oporavak.🥰Sanjuska i Lunolina sretno danas cure, nek bude dobra berba🍀Ostalim curama takoder zelim svu srecu u postupcima, a i trudnicama naravno.
    Nadam se da se sve dobro drzite❤️

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Loli drzim fige za dvoje stanice da se lijepo razviju 🤞🏻 Lunolina super berba ❤️

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Tanjanja27

    Drage moje zavrsena histeroskopija..bilo je bolno previse…mucnina,vrtoglavica,grcenje ruku, prste nisam mogla ispraviti..prestrasno..ali rekli su mi da nije bilo polipa i da su malo zagrebali..moze li mi neko to objasniti. Doktor kaze da je sledeci ili onaj drugi ciklus najbolje krenuti u postupak..samo sto ja necu moci sledeci. Koje je vase misljenje
    Tanjanja zao mi je da ti tako grozno bilo. Pa di si radila histero i jesi dobila ikakve ljekove?

    Dali su mi tabletu za bolove, ali imam osjecaj da nista nije pomoglo.. ne mogu reci da sam bas veliki heroj po pitanju boli ali je bas bilo jako, jako..😟 Ne zivim u Hrvatskoj, ja sam iz Banja Luke i radila sam na klinickom centru..Doktor je zaista bio vrlo fin, i svo vrijeme je pricao samnom, ali ipak bol je uzas..nakon nekog vremena pocinjem da osjecam trnce u rukama i onda su mi se i prsti zgrcili..mucnina, vrtoglavica.. nigdje to nisam procitala pa nisam to ni ocekivala.. trajalo je sigurno pola sata i vise..sad se osjecam bolje, sve je popustilo, ali svakako jedno tesko iskustvo

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Nella2909

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozz cure evo da se i ja malo uključim u komunikaciju.
    Trenutno sam na IVF kod škvorca, danas ide štoperica u srijedu aspiracija..
    Pratim pomno vaša iskustva i navijam za sve na najjače ❤️
    Nisam se nešto uključivala ali to ne znači da sve ne pratim  i nisam upućena…
    Držim fige svima, jake smo mi! ❤️

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Tera čestitam ti na zdravom dečkiću.. Neka sve ostane super do kraja..  🤞🏻🥰❤️
    Loli nadam se da će obje izdržati do srijede.. 🤞🏻❤️ čudi me malo da sve puštaju do 5. dana, obično kad ih je manje jednu vraćaju treći, a ostale puste.. 
    Tanjanja žao mi je da je bilo bolno.. 😔 Ajde barem si to odradila tako da se nadam da je sljedeći put dobitan.. 🤞🏻❤️
    Lunolina ❤️🥰🤞🏻🤞🏻 sve znaš.. 😁😊❤️
    Wildflower ❤️🥰
    ______
    I ja sam obavila, imamo 4 stanice 🥳🥳🥳
    Muž je i dalje normo, nije ga prehlada poljuljala.. 😁
    Bilo je 5 folikula na desnom, jedno je bila cista, druga 4 su imala stanice. Punktirao je i lijevi, to je bilo dosta bolno ali nije bilo ništa. Rekao je da je morao probat, da bi se grizao da nije ni probao. 😊
    Ja ne znam, ja sam stvarno prezadovoljna sa svima tamo, sestre su divne, sve je na nekom višem nivou (a bila sam i u B+ prošli postupak koje je isto privatna poliklinika)..
    Još samo da se to lijepo oplodi i da imamo nešto za vratit.. I da ja ne poberem muževu prehladu.. 😁🤞🏻

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳
    sanja18388@gmail.com

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Jurky cestitam ti na malom princu, puno si se namucila u trudnoci i sad uzivaj sa svojom malom bebicom 🤗
    Sanjushka to je super rezultat, a sad su u rukama najboljeg embriologa tako da samo opusteno i pozitivno. Poslije transfera obavezno grijanje nogicama. To ne zaboravi. 🤞🤣

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Jurky imaš pozdrave I cestitke od Tikvice i njenog lavica 🤗
    Sunce oslabljen imunitet je čak dobar za FET tako da ja ne bih pravila pauzu, da je u pitanju stimulacija je druga stvar, jer onda sve utjece i na nase hormone, ovulaciju, jajne stanice...
    Nina1985 zanimljivo mi je to da hormoni (fsh I lh) mogu utjecati na zube i desne, prvi put čujem,ali nadam se da su sad problemi iza tebe. Vezano za tvoj upit, zapravo ovisi koliko imaš antralaca, prije koju godinu zaista poliklinike na ugovoru nisu primali žene s manjim amh sto je bilo zapravo diskriminirajuće, ali mislim da su se aktivistice Rode izborile za ujednačena prava za sve, a sa niskim amh zapravo blaga stimulacija daje skoro isti rezultat kao I puna tako da se zaista isplati probat. Na listu svejedno ideš kao da si u stimulaciji a to znaci par mj cekanja, a kod niskog amh vrijeme je najdragocjeniji resurs.
    Marisha Ovaleap i Gonal u sastavu imaju istu djelatnu tvar, oba sadrže čisti fsh, a koliko vidim isto si i reagirala zasad na njih. Nek budu sve zrele 🤞
    Srculence a kako su ti zamrznuti? Embriji se vraćaju onako kako su zamrznuti u slamčicama, jedan ako su po jedan obadva ako su dva...
    Tera i još jedan dečko 🤭,u debeloj su prednosti na našem forumu čini mi se 🤭 čestitke 🤗
    Tanjanja pisale smo često tu da bolnice nažalost rabe zastarjelu opremu, čudno je sto su ti uopce radili bez anestezije , dok privatnici ipak malo više ulažu pa tako imaju suvremene i "tanje" histeroskope i pretraga uopce ne boli, barem mene nije. (Npr u bolnicama je većinom histeroskop promjera 6mm a office histeroskop je promjera 3mm). Zagrebali su tj uzeli su uzorak za phd analizu pa ćeš kroz koji dan dobit i nalaz. Ja sam išla odma sa idućim ciklusom u FET, zapravo je bolje ići čim prije dok je dole sve frisko i čisto nakon pretrage.
    Lunolina odlična brojka ,nek ih se što više oplodi 🙏🤞
    Nella2909 dobrodošla I sretno 🤗
    Sanjushka pa to je najbolji rezultat do sad 😍, samo nek se sve oplode i nećemo biti sad skromne, nek bude i za smrzlića ☺️🙏

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Sani u kojoj si ti fazi? 
    Ja sve cekam da stare cure ispratim 🤭 pa da se prebacim na neke druge teme 
    Nadam se da ce Lunolina i Sanjushka pokrenuti pozitivan val kod dr R koji ce se nastaviti dalje🤞🏻

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Sanjushka, molly i lunolina bravo, super za staniceee, nek se sve oplode, makar i jedna je vrijedna, ali nek ih je cim vise.. 🤞🤞
    Ja vam ne mogu opisat kak je mene strah, da su folikuli popucali, a ako nisu da budu prazni.. Mislim vjerojatno nam je svima tak i sve se borimo s tim mislima prije aspiracije... Uhh, sutra u ovo doba budem pametnija

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)

  • Nella2909

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Plavuša - razumijem te skroz i meni cijelo vrijeme to u glavi i baš me stres pere🙈
    Ti si isto kod Škvorca jel tako? Ideš uz opću anesteziju ili?

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.