Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Bok cure :)
    Jurky tako se blizi dolazak tvog malog. Doci ce neces se ni okrenut i sve ovo ce bit samo jedno sjećanje za prepričavanje 🥹💓
    Angel eyes bas mi je zao za negativni test, nadam se i drzim fige da ipak bude nesto. Ako ne sad, onda da ne odustate jos🤞🏻💓
    Luna bas me ugodno iznenadila tvoja vijest, drzim fige i tebi za super napredak bebice 🤞🏻🤞🏻
    Ivy nadam se da ce tamniti do vikenda 💪🏻🥰 
    Kako zezaju te bebice Uh sta je to tesko. Sve ste super cure i sretno svima! ❤️

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jurky, drago mi je da si na sigurnom i da si primila preventivno inekciju, nadam se da si sad bar malo mirnija. ❤️
    Dreamer i lunolina, super za uredne nalaze kariograma 😍
    Angeleyes zao mi je za minus.. imas kakve planove za daljnje pretrage, histeroskopija ili nesto ? Grlim ❤️
    Sanjuska, lunolina, angeleyes, zuzi, luna, stela, jurky, hvala cure moje , evo cekam red jos 🥰
    Ivy i meni ovaj test izgleda tamnije, sretno dalje ❤️
    Lali, leti bome i tvoja trakica 🥰

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • doki2703

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u 8.mjesecu sam bila u prvom stimuliranom postupku, samo 2 js, dobivena jedna kako su rekli savrsena blastocista, ovaj mj isla u FET i nista od toga. Inace sam iz Osijeka i ovaj postupak je bio u Osijeku, za sljedeci postupak imam plan ici u Zagreb, ali ne znam odakle bih krenula, pa me zanima imate li preporuke za bolnicu ili nekog odredjenog doktora/doktoricu? Ima li netko ovdje da iz Osijeka ide u postupak u Zagreb, koliko se puta mora ici? I dali se moze skratiti dolazenje kad bih se recimo pojavila sa svim nalazima odmah, tj.dali bi priznali nalaze napravljene u Osijeku ili se bas miraju raditi kod njih? Hvala vam! 😊

    👨🏽-94.god-oligozoospermia
    👩🏼-94.god-‘23.-vanmat.-jajovod✂️-endom.-AMH 7 pmol/l
    pokusavamo 3 god.
    📍KBC Osijek-ICSI 08/24-(Ovaleap, Orgalut.)- 2js- 1bc
    FET 09/24 ❌

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Angel eyes tako mi je žaj radi negativnog testa, isplači se i neman šta drugo da ti rečem, suosjećam s tobom iz dubine srca i sa svakim negativnim testom ili betom ovde jer znam koliko je to velik udarac za svaku od nas. Drži se i nemoj odustajat. Vidit ćeš da iza svake kiše dolazi sunce i doći će i naše.

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Kawa

    Jurky, drago mi je da si na sigurnom i da si primila preventivno inekciju, nadam se da si sad bar malo mirnija. ❤️
    Dreamer i lunolina, super za uredne nalaze kariograma 😍
    Angeleyes zao mi je za minus.. imas kakve planove za daljnje pretrage, histeroskopija ili nesto ? Grlim ❤️
    Sanjuska, lunolina, angeleyes, zuzi, luna, stela, jurky, hvala cure moje , evo cekam red jos 🥰
    Ivy i meni ovaj test izgleda tamnije, sretno dalje ❤️
    Lali, leti bome i tvoja trakica 🥰

    Da, stvarno leti! Nevjerojstno je to.. kad se samo sjetim da sam u 3. mjesecu plakala i mislila hoce li se meni to ikada ostvariti..Zaboravila sam tebi napisati vidim imas uzv! Sretno ❤️🥰

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jurky nadam se da ce se malac ipak strpiti jos koji tjedan 💕
    Ivy meni se ova crtica cini malo tamnija i punija, drzim fige da nastavi tamnit 🤞
    Angeleyes zao mi je zbog minusa 😔
    Kawa sretno danas!

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Luna, Jurky, Divna, Lunolina, Lali, Kawa, Mala, Sage hvala cure, divna ste podrška 🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    Luna promaklo mi je iskomentirati tvoju zadnju betu ,kod tebe je baš igra živaca, držim 🤞 da budeš naše forumsko čudo sa dobrim ishodom koje cemo prepričavati🙏.
    Slee ništa od moje spontanosti ,pokušala sam al ne ide 😂. Vjerojatno idući ciklus ćemo pokušati, ako me što ne omete 🤪..
    Stela 😘 za tebe i L ❤️
    Doki2703 dobrodošla 🤗, na prvim stranicama teme imaš preporuke za hzzo klinike, a ovdje će ti svatko preporučiti onu gdje je uspio tako da su preporuke subjektivne.  Privatne klinike preko hzzo možeš nazvati i pitati kad bi mogla na listu jer svugdje se čeka po par mjeseci ,a nalaze većinom priznaju svugdje samo ne smiju biti stariji od godinu dana, mislim da je ista stvar i sa bolnicama kad su u pitanju liste,ali nek se jave curke koje znaju točno. I racunaj na minimalno 4-5 dolazaka kad kreneš u postupak. Sretno 🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Sanii jesi li ikad cula da netko pocinje sa stimulacijom 4.dc? Hoce li se meni folikuli moci probuditi tako kasno?I znas li zasto moze biti previsok progesteron u folikularnoj fazi? Ja sam googlala, ali nista pametno nisam nasla. Imam neku svoju teoriju, ali tko zna je li tocna 😬

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Deedee87

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vadila sam krvnu grupu i Rh faktor, što znači Antigen C+, E-, c+, e+, K- ??? Da li netko zna? 
    Hvalaaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.