Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lunaa93

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    lar22

    Pozdrav cure.pratim Vas redovno,ali nikako da se uključim u rasprave 😅. Ovaj mjesec sam krenula sa prvim IVF postupkom. Reagirala sam na Ovaleap 150 j očito i previše. Naime, folikula je oko 30 🫣. Za sutra je predviđena aspiracija i već me lagano lovi strah od boli jer neznam kakva bol me čeka. Bit će samo venska analgezija. Recite mi da li se to da preživit? 😆😆

    Ja sam radila u totalnoj i upola je bilo manje. 😂
    Prezivjeces, drzim ti fige da bude dobar party u labosu. 🍀

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Aria žao mi je.. 😔❤️Luna čestitam! Važno je da je narasla vise od 80%. Naravno da najviše volimo i da smo sigurniji što je bliže 100% duplanju, a ako je preko toga, to nam je najdraže. Izvadi i subotu ako želiš biti na miru (jer tebi sutrašnja neće ništa pokazati, samo njima da si trudna) ali ovo ti je super.. ❤️Angel eyes navijamo najjače za tu jednu ali vrijednu 🥳🥳🤞🏻❤️Lar22 sve se to preživi 😁 ali ja bi na tvom mjestu tražila anesteziju za tako velik broj. Ja nisam nikad imala više od tri tako da nisam mjerodavna ali po onome što cure pričaju, što ih je više, to više boli i naravno duže traje. 
    Ali sve mi to preživimo i zaboravimo za neke više ciljeve.. ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    lar22

    Pozdrav cure.pratim Vas redovno,ali nikako da se uključim u rasprave 😅. Ovaj mjesec sam krenula sa prvim IVF postupkom. Reagirala sam na Ovaleap 150 j očito i previše. Naime, folikula je oko 30 🫣. Za sutra je predviđena aspiracija i već me lagano lovi strah od boli jer neznam kakva bol me čeka. Bit će samo venska analgezija. Recite mi da li se to da preživit? 😆😆
    Ja sam radila u totalnoj i upola je bilo manje. 😂
    Prezivjeces, drzim ti fige da bude dobar party u labosu. 🍀

    🫣u šta sam se ja uvalila. Hvala Vam puno,nadam se da će barem 3 preživjeti s obzirom na endometriozu.
    Čestitke na trudnoći,želim Vam svu sreću 🫠

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Aria žao mi je.. 😔❤️Luna čestitam! Važno je da je narasla vise od 80%. Naravno da najviše volimo i da smo sigurniji što je bliže 100% duplanju, a ako je preko toga, to nam je najdraže. Izvadi i subotu ako želiš biti na miru (jer tebi sutrašnja neće ništa pokazati, samo njima da si trudna) ali ovo ti je super.. ❤️Angel eyes navijamo najjače za tu jednu ali vrijednu 🥳🥳🤞🏻❤️Lar22 sve se to preživi 😁 ali ja bi na tvom mjestu tražila anesteziju za tako velik broj. Ja nisam nikad imala više od tri tako da nisam mjerodavna ali po onome što cure pričaju, što ih je više, to više boli i naravno duže traje.
    Ali sve mi to preživimo i zaboravimo za neke više ciljeve.. ❤️

    Jao,mislim da neće biti izvedivo do sutra ujutro obaviti pregled anesteziologa. A ništa,ne preostaje mi ništa drugo nego da stisnem zube i nadam se da će imati nježnu ruku 😆

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Angel Eyes držim ti fige da se bude jedna ali vrijedna ❤. Jeli to u Cita? Ja sam sutra na UZV. Nisam dobro shvatila da li ti vraćaju embrij nakon 3 ili 5 dana?

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Luna super za betu😍
    Angel eyes eto jedna vrijedna se izborila,sretno sutra da se prikaci uz mamu🥰
    Moj pregled zavrsen, sve odgovara mjerama i da dr tvrdi da sam 13 tjedan kao sto bi i trebalo biti po transferu,ali moj gin mi broji od zadnje m i da imala sam turbulentno jutro posto mi nijedna uputnica nije bila napisana kako treba🤦‍♀️ ali bitno da je beba super😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Lar 22 da se preživjeti. Ja sam oba puta imala folikula dosta, neke su bile prazne a neke pune, Nakraju sam samo priznala one šta su se oplodile, i isto bi mi dali venski koktelčić i bilo bi ok. Samo hrabro i sretno sutra,. Ja sutra imam UZV zadnji pa ćemo vidit kad je aspiracija, zasad doktor misli u nedilju, ali vidit ćemo sutra šta će reći.

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Lar dobrodošla i sretno,  preživjet ćeš ti to, samo hrabro 🤗
    Čokoladica, Luna, Marisha, Kawa, Žuži, Sanjushka, Mala, Tera hvala vam ❤️❤️ 
    Mala, jest u Cita u 11 sam, kad je tebi pregled? Vracaju mi trodnevni
    Tera, drago mi je da je bebica dobro, to je najvaznije 🥰🥰🤗🤗 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Lar 22 da se preživjeti. Ja sam oba puta imala folikula dosta, neke su bile prazne a neke pune, Nakraju sam samo priznala one šta su se oplodile, i isto bi mi dali venski koktelčić i bilo bi ok. Samo hrabro i sretno sutra,. Ja sutra imam UZV zadnji pa ćemo vidit kad je aspiracija, zasad doktor misli u nedilju, ali vidit ćemo sutra šta će reći.

    Super,hvala na utjehi 🙂. A onda se pratimo 🫠. S obzirom na broj folikula koji ste imala jeste li izbjegla hiperstimulaciju? Nekako se potajno nadam ET iako prevladava mišljenje da ćemo ipak ići na freez all

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    lar22

    Mala 33

    Lar 22 da se preživjeti. Ja sam oba puta imala folikula dosta, neke su bile prazne a neke pune, Nakraju sam samo priznala one šta su se oplodile, i isto bi mi dali venski koktelčić i bilo bi ok. Samo hrabro i sretno sutra,. Ja sutra imam UZV zadnji pa ćemo vidit kad je aspiracija, zasad doktor misli u nedilju, ali vidit ćemo sutra šta će reći.
    Super,hvala na utjehi 🙂. A onda se pratimo 🫠. S obzirom na broj folikula koji ste imala jeste li izbjegla hiperstimulaciju? Nekako se potajno nadam ET iako prevladava mišljenje da ćemo ipak ići na freez all

    Lar u kojoj si klinici? Čudi me da te nisu pitali za anesteziju jer vidim da imaš i endometriozu. Ja bih kao i Sanjushka tražila anesteziju, možda još nije kasno stigneš nazvati i pitati. U svakom slučaju neka je sa srećom i da te ništa ne boli, javi kako je prošlo 🤞🏻

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.