Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Jurky sada si na sigurnom :) sretno da ostane sve tako kako je i da beba sto dulje ostane kod mame
    Kawa nemoj se vec stresirati oko toga :) ja sam bila na 5+6 i vidjeli smo srce kako titra.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Curke, sve čitam i pratim, ali nemam što pametno napisati. 
    Jurky, drži se i čuvaj sebe i bebača! Sad si na sigurnom i vjerujem da će sve biti u redu 🤞🏼❤️🤞🏼❤️🤞🏼
    Kawa, ja sam bila na prvom uzv isto dosta rano s 5 + nešto i tad smo vidjeli da je bebac na pravom mjestu i čak u jednom trenutku jedan mali titraj. Bit će to sve u redu, beta se lijepo poduplala. Javi ako ćeš vaditi treću, znaš da volimo brojke 🙈❤️🙈❤️
    Ostale curke, želim vam svima puno puno sreće! Doći će svjetlo na kraju tunela ❤️❤️❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Tera, Angeleyes, Žuži, Jurky hvala cure❤️♥️🥰
    Kawa☺️🥰nekako se loše osjećam kad dugo ne pišem i onda želim svaku od vas popratiti, znam koliko meni to znači, vaša podrška je sve♥️♥️♥️♥️hvala ti😍🫂❤️😘 Čestitam na dobrom duplanju, super je to, samo opušteno i strpljivo do UZV-a, ponovi za svoj mir ako misliš da treba🤗baš sam sretna zbog tebe 😍♥️🥰
    Žuži bitno da si obavila na kraju, super su ti nalazi, veselim se tvojim konzultacijama ♥️ 😘 🥰☺️
    Sadiegreen čestitam na dečkiću 💙 🩵 🎉 i na urednom nalazu☺️🥰🥰🥰😘
    Jurky je super je bilo♥️ drago mi je da je beba dobro, žao mi je što si u velikom strahu i što si otvorena, javi što su ti rekli, nadam se da će beba ostati što duže, drži se🫂♥️😘
    Lali super je slikica 😍😍😍❤️☺️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    👣👣👣👣
    Kod mene je sve u redu i odgovara tjednima, užasno je loš UZV kod moje ginekologice, ali pokazala mi je malo bebicu. Spol nisam saznala jer je bebica bila okrenuta leđima i u položaju turskog sjeda🤣rekla mi je ginekologica da je zanimljivo što muški odmah šire noge i pokažu spol, a curice se skrivaju🙈nadam se da ću saznati na Anomaly-u, bitno da je zdrava bebica. Ono što mi je još rekla je da sam zatvorena, da je posteljica straga, ali da će se povući nakon nekog vremena i da je to ok i da je hematom nestao🥰 Utrogestan i dalje moram koristiti, bar do sljedećeg pregleda, ali sam ju tražila ove za piti jer mjesecima nosim dnevni uložak, hvala Bogu da je dole sve u redu i smanjila mi je dozu🤗jako me razveselilo kad sam ju pitala da li i dalje moramo apstinirati kad već nema hematoma, jel možemo barem probati🙈 pa mi je rekla nemojte mi baš visiti sa stropa, bez ludih poza i samo nježno, pa smo se zajedno nasmijale🤣🤣🤣tako da sam od danas izrazito sretna i zadovolj(e)na 🤫🙈🤣🫠 kako su mi bile natečene noge, rekla je da si kupim tlakomjer i svaki dan dva puta dnevno mjerim tlak i zapisujem u bilježnicu i ako bude iznad 140/90 da odem hitno u bolnicu😔nadam se da do toga neće doći i da će sve biti dalje u redu🙏🏻♥️ pitala sam bila za Anomaly privatno imate li možda preporuku za ZG? Ljubim vas sve♥️🥰😘😍https://ibb.co/94QGptH ovo je najbolje što sam mogla skrinati iz videa☺️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Leona drago mi je da si se lijepo odmorila i uživala 🥰 bravo za dobar pregled ❤️ znači, danas je svakako bio sretan i uspješan dan 🤭❤️ neka tlak bude dobar i ne zeza 🤞
    Sadiegreen čestitam na pišonji 💙 sad opušteno dalje i uživaj max ❤️
    Darli drago mi je da ste nakon svega uspjeli ❤️ 
    Kawa bravoo 🤗 izvadi ti i treću betu pa ćeš biti mirnija do pregleda 🍀🍀
    Jurky baš mi je žao da si stalno pod nekim stresom.. pod nadzorom ste i biti će sve okej 🍀neka frajer ostane što duže kod mame u buši 🍀 drzi se ❤️
    Lali super fotkica 🥰🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Sadiegreen, tako je, sve za bebicu.. i radije ću biti tu nego kod kuće jer mi je bolnica 40km udaljena, tako da tu sam mirnija i sigurnija 💙
    Lali, hvala ti ❤️ sličica je super 🤗
    Wildflower, Jabukica, Leona, hvala cure ❤️
    Leona, drago mi je da je sve u redu.. uživaj sad 🥳🤗 nadam se da će i sa tlakom biti sve u redu.. super mu/joj je poza.. ja sam danas na uzv vidjela koliko se moj zapravo miče, vrti se cijelo vrijeme 😁

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    korni

    Leonadrago mi je da si se lijepo odmorila i uživala 🥰 bravo za dobar pregled ❤️ znači, danas je svakako bio sretan i uspješan dan 🤭❤️ neka tlak bude dobar i ne zeza 🤞
    Sadiegreenčestitam na pišonji 💙 sad opušteno dalje i uživaj max ❤️
    Darlidrago mi je da ste nakon svega uspjeli ❤️
    Kawabravoo 🤗 izvadi ti i treću betu pa ćeš biti mirnija do pregleda 🍀🍀
    Jurky baš mi je žao da si stalno pod nekim stresom..pod nadzorom ste i biti će sve okej 🍀neka frajer ostane što duže kod mame u buši 🍀 drzi se ❤️
    Lali super fotkica 🥰🥰

    A tako mi je suđeno valjda 🤷‍♀️ hvala ti ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Leona super za hematom. Meni je gin i dalje propisao istu dozu Utrogestana 🙄 Mislim da kad ovo završi ne želim vidjeti dnevni uložak do teške starosti. 
    Ja sam anomaly radila u Beta+ kod dr. Lovrića. Sve je odrađeno (po mom osjećaju) dobro. Pokazao mi je svaki prst, svaki organ. 

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Jurky pa joj...znam da je banana biti u bolnici i ležati, mene je to isto zadesilo u trudnoći. Jesi sama u sobi ili imaš cimericu? Imaš sve što trebaš? U kojoj si bolnici?
    Sanii da, ja sam upoznata s problematikom hydrosalpinksa, ali osim tog inicijalnog razgovora prije ivfa gdje mi je dr spomenula da se to nekad makne, više se nismo vraćali na tu temu. Iskreno, ja sam pitala svoju primarnu ginekologinju, doktoricu koja me vodi tijekom ovih svih postupaka pa doktoricu sa zavoda koja mi je znala raditi uzv, pa čak i doktora nakon te izvanmaternične i svatko od njih mi je rekao da u mojem slučaju to nije potrebno micati. To ne znači da ne bi pristali to napraviti da ih zamolim, ali još uvijek nisam zrela u glavi da se odlučim na taj korak. Zametak je možda prestao rasti i bez obzira na taj moj jajovod koji je, osim u toj izvanmaterničnoj, uglavnom nevidljiv i ne prikazuje se na uzvu. Možda je bila kromosomska greška, možda nešto deseto. Meni je od bete to sve bilo čudnjikavo jer sam osjećala da se simptomi stišavaju i jednostavno me pratio taj neki loš osjećaj. Prvi uzv mi je baš dao neku nadu, ali eto, bila je lažna. Bit će sve ok. Osjećam da će ovo biti ako ne kraj našeg puta do druge bebe, onda jako blizu toga.
    Sunce oprosti, nisam znala da si vegetarijanka. Drž se.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Hvala svima na ljubavi 💙 kad svojima kažem kako je NIPT uredan, kažu mi da su to i očekivali. Osim partnera i vas ovdje nije bilo neke pretjerane reakcije, a meni kao da je pala planina s leđa.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.