Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Lotti tebi se onda bebac naknadno okrenuo ili ti je vec i V reko da je okrenut prema unutra i da cekate dal ce se okrenut kako treba ili ces na carski? Taj dio nisam polovila dobro.
    Kako se danas osjecas? Jel te manje sve boli? Kako se snalazis s bebanom?🤗

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Stellice i Lotti, čestitam vam od srca i drago mi je da ima i dobrih i pozitivnih iskustava i priča s poroda ❤️🥰 Brzo se oporavite i ljubite i mazite svoje bebice 😘
    Lotti, točno znam kako ti je, i ja sam nakon poroda jedva čekala ići doma 😊 Još samo dva dana izdrži 🥰
    NPelice, drago mi je da je bebica i dalje dobro i da lijepo raste 😊
    MiliPe, super brojka, a kakav je bio party u labu, jesu ti javili kolko ih je oplođeno? 😁
    Monny, ne mogu ti pomoći u vezi tvog pitanja, ali ti od srca želim da na kraju sve prođe dobro ❤️🙏
    Tweety, kako je kod tebe, ima kakvih naznaka da je porod blizu?
    Anii, i ti si nam od sutra službeno u terminu, još malo 🥰
    Jurky, Bebolina, nek samo rastu folikulići, sretno sutra na UZV-u, i još vas ima za sutra, nisam upamtila nickove 🤭🙈 Sretno svima! 🍀

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Lucky hvala ti za info o cijeni kod Lucija, da racunam da ce nas izaci tako nekako 🙏
    Cure koje imate sutra uzv, sretnoo! Tipkajte novosti ♥️💪

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • koki_7

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cure koja su vaša iskustva ili savjeti što odabrati od privatnih klinika:
    IVF poliklinika (dr.Šimunić i ostali), 
    Škvorc
    Beta+
    Ili neka preporuka....

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ketyx

    Suncenadam se da ce se i ove dvije spore razviti do blasta :) Jesi ih pitala da ih zamrznu na jednom ili dva nosaca?
    Sanjushka ja dnevno jos pijem 4000 od prije dva tjedna🙈 jedino na dan kada uzimam ampulu ne pijem. Kaze dr.V da on redovito tjedno uzima 25000 preko zime a po ljeti na svaka dva tjedna kako bi si odrzao vitamin d iznad 120.

    Hvala draga. I tebi i svima ovdje🤗
    Javili su nam da smo dobili jos dvije blastice tako da imamo sveukupno 4 i imamo sa cime raditi.🙏 Nisam pitala za nosace😏 pretpostavljam da na jednom jer je u startu dogovoreno da se vraca iskljucivo po jedna. 
    Da se ubacim sa cijenom kod privatnika, evo mi smo platili cijeli postupak+lijekovi i 2 smrzlica 2400E. Ako nekome treba pomoc. Ali smo odusevljeni pristupom i doktorom. 
    Sretno svima🤗🤗❤️❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Pozz Koki_7 
    Nemam puno iskustva s poliklinikama 
    Mogu ti samo reci svoje iskustvo , 
    Do sada imam odrađene dvije inseminacije , i sada prvi postupak IVF , punkciju i trasnfer , sve sam radila u Poliklinici Škvorc , inseminacije mi je vodio dr.Škvorc , postupak do sada dr.Lana , ja sam sa svime zadovoljna , uslugom , odnosom prema pacijentu , stvarno nemam zamjerke , evo za sve ostalo cemo vidjeti kako ce se odvijati , ali od mene topla preporuka za Škvorc, nadam se da sam barem malo pomogla 🤗

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Žuži


    Bok Molly8, vidim da si između ostalog pitala i za doktora Mrsica. Ja sam kod njega, bila sam prvo u KBC-u Split kod njega, a kad se prebacio u Cita, otišla sam za njim tamo. Meni se sviđa kao čovjek i kao stručnjak, izravan je, kaže onako kako je, a i simpatičan je pa se znamo i nasmijati iz svu muku😅 svakako cijenim njegovo mišljenje


    Super, i meni je na prvu bio drag i kako si rekla izravan, a to meni pase. Dugo se mislim kbc ili privatno ali na kraju smo se odlučili da za ovu opciju.. 
    Zna li netko koliko se čeka ako se ide preko bolnice (Split) taj podatak nikako ne mogu naci? 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Stela draga čestitam od srca 💙🥰😘 sad ti slijedi najlipši period... 🥰🥰🥰
    Tikvice maleni je pravi bonbončić.. 🍬💙🥰 Cure uživajte i brz oporavak vam želim...
    Ja sam jutros bila na folikulometriji, imamo 2 folikulića, pa ćemo vidit kako će to izać i oće biti tu što...Dobili smo još malo terapije 💉, pa u ponediljak opet uzv... 🙏🏻❤️ 

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

  • Ania

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Nisam popamtila kome sam čestitala, pa evo čestitam novim mamama 😀 
    Curama kojima slijedi Uzv držim fige za što više folikula :)
    Pitanje; znam da se već pisalo ali ne mogu naći, pa molim preporuku kako je najbolje konzumirati smokve u maslinovom ulju? Hvala Vam.

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, ET 1 trodnev., beta 0
    Čekamo FET...

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Bebica ja sam radila HSG i zamolila sam svoju doktoricu za anesteziju iako to nije praksa.. poenta HSG-a je da dok se to radi ukoliko ima nekih smetnji i zacepljenja, boli jako.. ukoliko je sve ok onda i ne boli ali ne vrijedi ni rizikovati...jer unaprijed ne znas kako ces proci..ja sam dosta citala prije nego cu raditi..neko kaze ne boli neko kaze da ta bol nije humana..tako da eto i moja doktorica se slozila da to moze da bude bolno.. srecno

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.