Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Bebolina, neka je napokon stigla 💪 sretno s pikanjem 🤞🤞🥰
    Ja sam si sinoć prvu pikicu dala 🤞🤞
    Razumna, sretno zmaju 🤞🥰
    Sanjushka, kad tvoje postove čitam, koda sebe slušam, uvijek se nešto u zadnji tren zakomplicira.. držim 🤞 da će se sve brzo stabilizirati 🥰
    Mrvica, pupice sretno 🤞🥰
    Sunce, super brojka, držim 🤞 za dobar party u labu 🥰
    Annboleyn, samo istisni zrak i bit će sve u redu, imaš na youtube-u nekoliko videa baš za Menopur kako se primjenjuje, pa pogledaj ako nisi sigurna.. sretnoo 🤞🥰
    AngelEyes, 🤞🤞 da svi nalazi budu dobri 🥰
    Cure, jedno pitanjce.. Bi li ja sad kad sam se krenula pikati trebala napraviti pauzu sa Shatavari prahom i smokvama u maslinovom ulju? Ne znam može li to čemu smetati. To inače uzimam već neko vrijeme za visoki FSH. Pa ako netko zna.. hvala..
    😘😘😘😘😘 svima

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Hvala cure puno❤️☺️
    Mrvica11 pratimo se. Javit cu kad cujem koliko se oplodilo🙏
    Bebolina2024 mužev spermiogram je uvijek bio dobar- normo. Ali me pogodilo kad su mi rekli da temperatura jako utjece na spermij. Doslovno je bio na aspirinima i vitaminima dok nismo to spustili. Ali cijelo vrijeme uzima Almagea Man formulu. Ona nam se kod njega pokazala super. Tako da ne brini. Ako je njemu bio sad na "frisko" sa temperaturom dobar, bit ce i kod vas😇

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Medic prvi put je dosta kasno utvrdjena izvanmaternicna, dobro sam izvukla zivu glavu. Nije bilo sanse za spas jajovoda. Tom prilikom su mi ocistili drugi jajovod od polipa. Par godina iza sam provjerila prohodnost tog jajovoda, bio je ok i uspjela prirodno ostati trudna te godine. Preklani prirodno uspjeli doci do 7tt, srce kucalo ali nastupio spontani. Ali ocito je jajovod i dalje bio prohodan. I godinu nakon toga ponovno izvanmaternicna koju sam skontala odmah i reagirala dok se jos nije ni vidio plod na uzv. Ipak nisu uspjeli sačuvati jajovod, ili je bilo na nezgodnom mjestu ili se nesto zakompliciralo. Nije bas da su doktori pricljivi bili iza, bolje mi je da ne razmisljam puno o tome.

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Jurky hvala 🥰

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Medic u biti nakon operacije vise nisam doktora koji me operirao vise potrefila u viziti, a drugi ti bas ne znaju reci niti pise u otpusnom ali s obzirom koliko su ga tesko skontali na uzv, negdje je bas bilo na nezgodnom mjestu. Jednom prilikom cu doci do info ali mozda bolje da zaboravim i idem dalje.

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    Mrvica neka se čvrsto primi barem jedan 😁🤞🏻🥰
    Sunce neka ih se što više oplodi 🤞🏻❤️
    Jurky 😂 ma nek nam se i komplicira samo neka nam na kraju sve uspješno završi 🤞🏻☺️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Lelli97

    Lelli97

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bokic curke, ja danas imam nekakav iscjedak, M bi trebala za 2 dana doc😩 nekak se nadam da nece doc, a ako dode, onda krecemo na Spermiogram pa dalje.. 

    👸🏼27
    🤴🏻44
    👧🏼3yrs🎀🩷

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Ania

    Ja sam kod dr. Luetić, znamo kako je sve kao na traci, ali nadam se da će sve biti ok. Želim ti uredne nalaze, a možda se i popratimo s postupcima :)

    Pa dr Luetic je baš super. Meni je radila fet. Bila je jako draga (meni je to bio 9 transfer, bilo mi je teško i dosta svega a muž mi je pisao poruke da sam njegov borac i da Bog daje svoje najteže bitke svojim najjačim ratnicima... A ja sam plakala ko budala, ridala i takva došla na transfer. A onda mi je dr L rekla da je normalno da sam emotivna i poslije transfera mi je rekla da sam sad trudna i da mi čestita, i fakat sam ostala trudna). Istina je da je u bolnici sve kao na traci ali mi ni kod privatnika nije bilo bolje. Dr obavi 5 folikolometrija u pola sata. Sve žene koje znam su dobile terapiju gonalom. U bolnici je bilo puno čišće (šta je je, npr u onoj sobi gdje se čeka na red, gdje je ona slika sa ženama iz Osijeka, svaki put u sudoperu i na onom stolicu budu prljavi ginekološki instrumenti 🤮🤢, ja znam da se to mora negdje prati, ali kaj to stvarno mora biti tamo? Eto ja sam takvo 💩od žene da bi htjela da kad plaćam neku uslugu da sve bude uredno i da ne gledam krvave instrumente. A možda to nekim ženama ni ne smeta 🤷).
    Hvala na lijepim željama, kad sam upoznala Jurky mogu i tebe ( ozbiljno žene, ja sam upoznala barem 5 žena sa ovog foruma).
    Medic29 sa obzirom da je ivf totalno neprirodan i da stvarno na "čudan" način radimo najprirodniju stvar na svijetu, definitivno nam treba svaka moguća normalnost. Meni je u prvom postupku i trudnoći bas falio alkohol i baš sam se grozno osjećala zbog toga što ne pijem a svi piju, onda sam odlučila popiti prigodno i sad mi alkohol uopće ne fali. Valjda kad nešto moramo prisilno onda sve bude i gore, tako da sad samo opusteno.
    Annbolyn drži se. Nebu ti ništa i da si si uspricala koji mjehurić zraka. Pa nije u venu. A mi smo i onako puni plina🙈.
    Žene moje hvala na lijepim željama. Ovo je naša godina 💪svima ćemo pričati :24 kad smo bile trudne… 💙🙏💙

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Tikvica

    Broj poruka: 1064

    Prijavi adminu

    Drage moje lavice, hrpa je stranica, preletila sam, ali ne stignem sada loviti🙈
    Zanima me kakva je situacija sa Stelom i Anii jeste uzbudjene? Nadam se da nisam nesto propustila u ovom tjednu koji nas je izuo iz cipela, doslovno.
    Duzna sam jos napisati iskustvo sa Sv. Duha i budem sutra, ovih dana sam bila cesto sama i tesko se organizirati tak oda mobitel prakticki nisam u tih tjedan dana niti uzela u ruke. Uzivam u svakom trenutku, upijam svaku sitnicu, jer zaista su neprocjenjive.
    Vec sam 100x rekla, sretno svima, neka 2024. bide vasa godina.
    Tipkam sutra i saljem slikicu naseg najdrazeg stvorenja 🙏🌏💙

    👩🏻43/AMH 4,5 👦🏻46 ok
    12/21- 2 fol, ❌02/22-2 fol, ET2❌ 04/22-5 fol, ET 3,12dnt 213, 13 dnt 305, 17dnt 1226, 9+4💔 01/23- 2 fol,ET-2❌ 02/23 - prir. IVF,ET1❌03/23-2 fol,ET 1❌04/23-6 fol,ET 3, beta 14dnt 247, 16dnt 645❤️27.05.-uzv✅03.06.-uzv❤️16.06.-uzv ❤️✅
    28.06- uzv✅ Qualified180✅💙5uzv+MA scan✅ 21.11 Ctg/AS/uzv✅08.01.TA/ CR/
    13.01.2014. Baby L.💙

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Drage moje... Prije svega Tikvice čestitam od sveg srca!!! 🥰🥰 I svim ostalim trudnicama... 🎀💝Nisam dugo pisala, jer skoro nisam imala ni što. Bili smo na ljetnoj pauzi, nakon toga smo se odlučili za dr. Šparca.. Izvadili smo kariotip, budući da je moje stanje s AMH jako loše, pa je dr. tia vidit kakva je genetika, da znamo na čemu smo, to je Bogu hvala bilo uredno.... Al normalno, sve se to čeka, pa nam se sve malo odužilo, pa je uz to jedan ciklus vještica preskočila. I sad je evo napokon, od sutra krećem s Femarom, pa ćemo vidit reakciju. Dr. nam ne daje neke prevelike šanse, al ajmo probati... Uglavnom nas šalju na donaciju jajnih stanica, još ćemo razmislit što ćemo... Dragi bi bez problema, a jaaa, uffff ne znam... Još se mislim.. 🤭🤭 Oprostite na dugom postu... 💓 Sretno svima u ovoj borbi.. 💪🏻🫶🏻

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.