Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Anica!


    a koju terapiju si dobila? Euthyrox, koliko mg?
    Nisam za sada ništa. Poslala sam im nalaz, rekli su da dođem 5.2. na uzv i dogovor za protokol. Pa ćemo vidjeti što će mi reći uživo..

    Koliki ti je TSH?
    Sretno i to je iza čoška 
    Lali28 dobrodošla 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Pa Maslacak, gdje si ti??? 🤗 kako je ? Raste princeza? Spremas se za princa pomalo? 😅 (nista nam se Elle i Asli ne javljaju)
    Stela, TIvy...i sve ostale suterminke 💪🏻💛
    Svim curama u svim fazama zelim samo srecu 🍀💪🏻

    💛🧡

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    Bubica1

    Bokić svima, evo i mene konačno 🤗
    Vidim da ima puno događanja ovdje (skroz vas pratim, samo nemam vremena pisati), puno pupica, puno "startalica", a i puno onih koje obavljaju ili čekaju nalaze. Želim vam svima puuuunoooo, puno, puno sreće i da se ostvarite kao mamice ❤️🙏🤞🥰
    Ja sam bila u utorak na GUK profilu, sve ponovo OK, hvala Bogu više ne moram ići, naručili su me sa 37 tjedana u TA. Ali s obzirom da želim pokušati izbjeći inducirani porod, a moj privatni ginić ima CTG, ne mislim se ni pojaviti tamo sve do poroda 😅 Naravno, pod pretpostavkom da će sve i dalje biti u redu 👍 Tu ovi naši svi jako vole inducirane porode, a ja ga se grozim, tako da ću ovaj put izbjegavati trudničku ambulantu u širokom luku 😁
    U srijedu je pregled pa ćemo vidjeti kolko je narasla curka i jel sve i dalje OK ❤️
    Stela, Anii, Maslačak, Korni, Npelica, Sanjuška, Lotti, Sani, Hope, Tikvice, Jurky, Fashionista, Bebolina, Razumna, LeeLoo, Mehro, Luna573 i svima ostalima koje nisam nabrojala, šaljem puse i da ste mi žive i zdrave! Također i svim novim curama koje su tek krenule u ovu borbu, ima vas baš dosta sad 😘
    E da, ima li koja od vas da bi željela preuzeti vođenje liste? Vidim da ne stignem voditi kolko bih htjela pa možda da netko drugo tko stigne preuzme 😊 Skopirat ću sad zadnju koju sam radila pa samo nadodajte nove termine 👍
    Kako si mi ti draga, jel sve spremno haha
    Nisam pohvatala di ćeš rodit? Ja isto na ctg idem u cita, a rodit ću u Dubrovniku, i nadam se sta prije, sad sam već u fazi da jedva čekam. Da, ne bi ni ja inducirani tila, razumim te.

    Molim te napiši do kad si bila u Cita, kad si išla u Dubrovnik u bolnicu i sve informacije za DbK 😂😂 takav je i moj plan jednom kad dođem do cilja. Inaće su svi većina ZG. Sad si me iznenadila, ja ću si slikat ekran za kad mi bude trebalo 😂😂😂

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️SIJEČANJ 2024.
    23.1.
    JURKI32 - ultrazvuk ivf
    24.1.
    NPELICA - ultrazvuk
    SRECA3 - ultrazvuk
    BUBICA1 - ultrazvuk
    29.1.
    GABBY - ultrazvuk
     
    VELJAČA 2024.
    5.2.
    KORNI - ultrazvuk
    SANJUSHKA - dogovor za ivf
    6.2.
    FAITH - ultrazvuk______________________
    .
    .
    Evo ja sam za sada preuzela listu, primam prijedloge i kritike 😁 i ako još netko želi na listu neka se javi da ju popunimo.Vidim da su sada većinom trudnice na listi.. 🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Anica!


    a koju terapiju si dobila? Euthyrox, koliko mg?
    Nisam za sada ništa. Poslala sam im nalaz, rekli su da dođem 5.2. na uzv i dogovor za protokol. Pa ćemo vidjeti što će mi reći uživo..

    Aham uredu. Ja sam sad na 2,73 TSH dobila 25mg Euthyrox, sad jedva čekam nakon mjesec dana vadit krv da vidi jel djelu. 🤷🏻‍♀️

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    SANJUSKA Boze koliko trudnica,bravo svim lavicama 🥰🥰 i sretno nama u postupcima 🥰🥰 Meni je receno da neman nista za zamrzniti,pored odlicne brojke jajnih stanica smrzlica nece biti jer se nisu lijepo razvile do 5 dana, o cemu ovisi kvaliteta jajne stanice,moze li me netko posavjetovati? Koliko puta ste bili na aspiraciji? 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 dan - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Bejbe nadam se da će se tlak stabilizirati 🙏🤞🤗😍 Anii dobro sam, ne mogu se žaliti evo dns sam nakon dugo dugo vremena spavala do 09,30 u šoku sam 🤣🤣 ali mi je baš dobro došlo 🤗😍 dns imam pregled pa ćemo vidjeti što kaže dr 🙈
    Lotti bitno da bebač dođe i da bude sve ok, a sad ako je i takva situacija druge nema nego se pomiriti s tim, sretno 🤗😍
    Bejbe kako si ti, kakva je situacija sa tlakom? 🤗😍 Cure sretno svima u svim fazama da vam ova godina svima donese dugo očekivanu sreću 🙏🤞❤️

    Ej,evo tlak je sad stabilan ,onako po školski ,dali su mi terapiju pa još malo prate . Tako da je to super .
    Ali kako sam ja otpočetka kašljala, opet su me testirali i da imam respiratorni virus,pa sam sama u sobi,nemam posjete i pijem antibiotik. Malo mi je monotono,ne smijem iz sobe😵‍💫
    Sad mi je gori taj kašalj ,ali čini mi se da je malo slabiji ,i da ide na bolje.Bome ti si na samom kraju. Šta kaže dr. Na pregledu?

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Mrvica11

    SANJUSKA Boze koliko trudnica,bravo svim lavicama 🥰🥰 i sretno nama u postupcima 🥰🥰 Meni je receno da neman nista za zamrzniti,pored odlicne brojke jajnih stanica smrzlica nece biti jer se nisu lijepo razvile do 5 dana, o cemu ovisi kvaliteta jajne stanice,moze li me netko posavjetovati? Koliko puta ste bili na aspiraciji?

    Kod mene nikad nije došao taj odgovor.
    Samo su mi rekli da je to nepredvidivo,  to je takav genetski materijal i sl. A i kažu da nakon 3.dana preuzima muški faktor,nije samo JS.Ali ti na njenu kvalitetu možeš utjecati,ima na prvoj stranici koje dodatke možeš uključiti,jer ne vidim jel sad koji uzimaš.
    I cure šta imaju iskustva će sigurno napisat.
    Meni je bio preporučen Solgar Co- Q10,ali baš velika doza.

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Bejbe2018 hvala ti na odgovoru,..Ne uzimam jos nijedan ovo mi je prvi ivf postupak i jos sve ispitujem o svemu,pogodilo me sto nema za zamrznit ali sta je tu je,idemo dalje. Cestitke tebi na ostvarenoj mrvici i zelim puuuno srecee 🥰🥰

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 dan - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Anica ja sam rodila u Du, ako te sto zanima slobodno pitaj.
    Mrvica žao mi je 😔 nadam se da će ti idući postupak biti dobitan 🤗

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.