Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Jurky hvala, moram si malo isplanirati odlaske u Zg..
    Marisha s obzirom da sam dva puta vadila u dva dana, na prvom nalazu je 2,84 - to je 2. dan ciklusa bez tableta. 
    Na drugom, 4. dan ciklusa, kada sam počela piti tablete je 3,31, to im nisam ni slala jer su rekli da je nalaz realniji bez terapije i da pošaljem taj 2dc.

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Faith prekrasna slikica ❤️❤️❤️ čarobno ❤️ 
    .
    Krenula s potrebnim pretragama i već su me prvi nalazi razočarali, u 2 mjeseca TSH skocio s 2,5 na 4. Ponoviti ću opet nalaze, a ako bude trebalo pojačati Eutyhrox. Možda ipak brzamo sa svime, treba tijelu da se oporavi od izvanmaternicne. Ali kako lako i ovakva sitnica razočara, a tek sam na početku puta.

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Ali testosteron mi je jaaako visok (4,94, a ref.vrijednosti su 0,29-1,67), ne znam kakvog to može imati utjecaja na sve skupa. 
    Pročitala sam negdje da DHEA podiže testosteron pa pretpostavljam da to ima veze jer ju pijem 75mg na dan..

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Jurky hvala, moram si malo isplanirati odlaske u Zg..
    Marisha s obzirom da sam dva puta vadila u dva dana, na prvom nalazu je 2,84 - to je 2. dan ciklusa bez tableta.
    Na drugom, 4. dan ciklusa, kada sam počela piti tablete je 3,31, to im nisam ni slala jer su rekli da je nalaz realniji bez terapije i da pošaljem taj 2dc.

    a koju terapiju si dobila? Euthyrox, koliko mg?

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Bokić svima, evo i mene konačno 🤗
    Vidim da ima puno događanja ovdje (skroz vas pratim, samo nemam vremena pisati), puno pupica, puno "startalica", a i puno onih koje obavljaju ili čekaju nalaze. Želim vam svima puuuunoooo, puno, puno sreće i da se ostvarite kao mamice ❤️🙏🤞🥰
    Ja sam bila u utorak na GUK profilu, sve ponovo OK, hvala Bogu više ne moram ići, naručili su me sa 37 tjedana u TA. Ali s obzirom da želim pokušati izbjeći inducirani porod, a moj privatni ginić ima CTG, ne mislim se ni pojaviti tamo sve do poroda 😅 Naravno, pod pretpostavkom da će sve i dalje biti u redu 👍 Tu ovi naši svi jako vole inducirane porode, a ja ga se grozim, tako da ću ovaj put izbjegavati trudničku ambulantu u širokom luku 😁
    U srijedu je pregled pa ćemo vidjeti kolko je narasla curka i jel sve i dalje OK ❤️
    Stela, Anii, Maslačak, Korni, Npelica, Sanjuška, Lotti, Sani, Hope, Tikvice, Jurky, Fashionista, Bebolina, Razumna, LeeLoo, Mehro, Luna573 i svima ostalima koje nisam nabrojala, šaljem puse i da ste mi žive i zdrave! Također i svim novim curama koje su tek krenule u ovu borbu, ima vas baš dosta sad 😘
    E da, ima li koja od vas da bi željela preuzeti vođenje liste? Vidim da ne stignem voditi kolko bih htjela pa možda da netko drugo tko stigne preuzme 😊 Skopirat ću sad zadnju koju sam radila pa samo nadodajte nove termine 👍

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    SIJEČANJ
    NPelica UZV 24.01.
    Sreca3 UZV 24.01.
    Bubica1 UZV 24.01.
    Gabby UZV 29.01.
    VELJAČA
    Korni UZV 05.02.
    Faith UZV 06.02.

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Anica!


    a koju terapiju si dobila? Euthyrox, koliko mg?

    Nisam za sada ništa. Poslala sam im nalaz, rekli su da dođem 5.2. na uzv i dogovor za protokol. Pa ćemo vidjeti što će mi reći uživo..

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Bokić svima, evo i mene konačno 🤗
    Vidim da ima puno događanja ovdje (skroz vas pratim, samo nemam vremena pisati), puno pupica, puno "startalica", a i puno onih koje obavljaju ili čekaju nalaze. Želim vam svima puuuunoooo, puno, puno sreće i da se ostvarite kao mamice ❤️🙏🤞🥰
    Ja sam bila u utorak na GUK profilu, sve ponovo OK, hvala Bogu više ne moram ići, naručili su me sa 37 tjedana u TA. Ali s obzirom da želim pokušati izbjeći inducirani porod, a moj privatni ginić ima CTG, ne mislim se ni pojaviti tamo sve do poroda 😅 Naravno, pod pretpostavkom da će sve i dalje biti u redu 👍 Tu ovi naši svi jako vole inducirane porode, a ja ga se grozim, tako da ću ovaj put izbjegavati trudničku ambulantu u širokom luku 😁
    U srijedu je pregled pa ćemo vidjeti kolko je narasla curka i jel sve i dalje OK ❤️
    Stela, Anii, Maslačak, Korni, Npelica, Sanjuška, Lotti, Sani, Hope, Tikvice, Jurky, Fashionista, Bebolina, Razumna, LeeLoo, Mehro, Luna573 i svima ostalima koje nisam nabrojala, šaljem puse i da ste mi žive i zdrave! Također i svim novim curama koje su tek krenule u ovu borbu, ima vas baš dosta sad 😘
    E da, ima li koja od vas da bi željela preuzeti vođenje liste? Vidim da ne stignem voditi kolko bih htjela pa možda da netko drugo tko stigne preuzme 😊 Skopirat ću sad zadnju koju sam radila pa samo nadodajte nove termine 👍

    Bubice ❤️❤️ Sretno na uzv sutra, čekamo slikicu.. 🤗
    .
    Evo ako se nitko drugi ne javi za listu mogu ja pokušati.. Ako ima netko tko je redovit neka slobodno preuzme, meni se zna dogoditi da ne stignem na forum dan-dva. 
    Iako sad krećem u postupak pa ću biti malo redovitija ovdje. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Bok svima 😊
    Prvi put pisem. 
    Pokušavamo godinu dana otprilike, mozda koji mjesec vise, i nista. Mužu je slabija pokretljivost, a meni amh 0.86. Danas sam 2. dan ciklusa i isla sam na folikulometriju, izgleda puuuno bolje nego sto je nalaz. Imam dosta tih folikula na svakom jajniku. Dobila sam Gonal F 150 jedinica sad za pet dana pa opet na utz. Prvi put mi je i nadam se da će bit uspješno 😊

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    Stela_M

    Mehro hh istina da je netko rekao da će mi 2024 donijeti jednog malog prasca ne bih mu vjerovala🤭 kako si ti? Koji si sada tt? 🤗😍
    Bebolina sretnoo, vidiš kako ta kuja zaj 🙄🤞🤞🤞💪🙏🤗😍
    Medic29 uzivaj u svom blagu 🤗😍
    Bejbe nadam se da će se tlak stabilizirati 🙏🤞🤗😍
    Anice pupo neka se mrva čvrsto primi, drago mi je da si napokon imala bezbolan transfer 🤗😍
    Tikvice ja kao i Anii sve čekam i sad nakon par dana kako nisam stigla na forum evo tebe 🤭 uživaj u svom malom čudu 🤗❤️
    Minnie25 ja vjerujem dok žena ima i jednu svoju jajnu stanicu da vrijedi pokušati, sretno od srca ti želim da uspijete 🤗😍
    Anii dobro sam, ne mogu se žaliti evo dns sam nakon dugo dugo vremena spavala do 09,30 u šoku sam 🤣🤣 ali mi je baš dobro došlo 🤗😍 dns imam pregled pa ćemo vidjeti što kaže dr 🙈
    Lotti bitno da bebač dođe i da bude sve ok, a sad ako je i takva situacija druge nema nego se pomiriti s tim, sretno 🤗😍
    Bejbe kako si ti, kakva je situacija sa tlakom? 🤗😍
    Lucky koka baš mi je drago što si se javila i da uskoro krećeš sad kada imaš lijepu zalihu smrzlića nadam se da si uskoro na listi trudnica 🤭🤗😍❤️
    Jurky, Bebolina sretno sa pikanjem 💪🙏🤞😍🤗
    Sanjushka sretno sa nalazima i da uskoro i ti napokon kreneš 🤞🙏😍🤗
    Maslačak kako si? Ide ta tvoja trakica 🤭🤗😍
    Cure sretno svima u svim fazama da vam ova godina svima donese dugo očekivanu sreću 🙏🤞❤️
    Heeej, dođem svako par dana, nikako te potrefit da se malo ispricamo haha
    Nisam nista pisala kako nisam imala šta, a bome od male ni kad 🤣
    Brojim sitno, a sitna je i bebica, na zadnjem pregledu ispalo da mi malo kasni, al valjda će bit sve ok, sad je pitanje samo oce bit carski ili vaginalno. Ne znam sama šta bi si poželila, možda vaginalno zbog male, da sam prije sposobna dizat 13 kila vragolastog denisa haha
    Kako si ti, brojis i sitnije od mene 🤣🤣 jel sve spremno, di ćeš rodit, šta ima nova općenito?
    Poz svim curamaaa, Sani, Tikvica, Razumna, Domleon i ostale drage moje ❤️❤️

    Draga sitno brojis..samo nek je beba dobro.. ja sam nakon 5 dana vec pocela Juliu dizat i Bogu hvala sve je ok.Naravno nisam pretjerivala igrale smo se na podu sjedecki💕.Jesi si sve pripremila ? 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.