Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Faith wooow predivna sličica 😍😍🤗 Nek se nastavi dalje u istom tonu 🥰🍀🍀🍀
    Lali dobrodošla i sretnoo 😊😊
    Trudnicee baš vas je puno, predivno je za vidjeti vaše potpise 🥰🥰😁😁

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Tikvica

    Broj poruka: 1064

    Prijavi adminu

    Ne znam otkud bi krenula. Sama operacija je prošla dobro, oporavak je izazovan pogotovo prvi i drugi dan, no sve je to izdržljivo kad usporediš sa paketićem koji si dobio. To je neprocjenjivo, kao što mislim da je spavanje precijenjeno🙆🏻‍♀️😂
    Sami porod (operacija) je prosla dobro, rana savrsena❤️
    Sami odjel babinjača na Svetom Duhu je nažalost tužan. Imaš sestre za roditelje i sestre za bebe. Sestre za rodilje su ok, možeš koliko toliko doći do njih. Sestre za bebe i dojenje su nažalost katastrofa, čast izuzecima ali zaista su rijetke. S obzirom da su sve rodilje pod hormonima i u nekakvim novim ulogama mislim da bi trebali proći komunikoloske radionice i ne raditi posao koji ne voliš. Sva sreća pa je meni osobno bila patronažna prije samog poroda pa je to jedino razlog zasto nisam dobila upalu i kolko tolko znala sto mi je ciniti.
    Sto se tice hrane, smestaja, wc-a nemam kaj trc jer zaista mislim da nisam dosla u hotel i par dana mi je to sasvim izdrzljivo.
    Hrana je bolnicka, meni osobno ok, wc je cist, nije savrsen ali je pl, uvijek je bil owc papira i dezinfocijansa, nazalost to sto je sve starije ne znaci i ds je prljavo.
    Samo napominjem da sam ja osobno jako osjetljiva na cistocu.
    Znaci, za nista nemam primjedbe osim na sestre koje bi nam trebale biti support i pomoci, nazalost to je tesko razocaranje.
    Ovo posem u par navrata i ne mogu se uopce skoncentrirati pa ako vas zanima jos nesto, pucajte dok je frisko u glavi.

    👩🏻43/AMH 4,5 👦🏻46 ok
    12/21- 2 fol, ❌02/22-2 fol, ET2❌ 04/22-5 fol, ET 3,12dnt 213, 13 dnt 305, 17dnt 1226, 9+4💔 01/23- 2 fol,ET-2❌ 02/23 - prir. IVF,ET1❌03/23-2 fol,ET 1❌04/23-6 fol,ET 3, beta 14dnt 247, 16dnt 645❤️27.05.-uzv✅03.06.-uzv❤️16.06.-uzv ❤️✅
    28.06- uzv✅ Qualified180✅💙5uzv+MA scan✅ 21.11 Ctg/AS/uzv✅08.01.TA/ CR/
    13.01.2014. Baby L.💙

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Tikvica

    Ne znam otkud bi krenula. Sama operacija je prošla dobro, oporavak je izazovan pogotovo prvi i drugi dan, no sve je to izdržljivo kad usporediš sa paketićem koji si dobio. To je neprocjenjivo, kao što mislim da je spavanje precijenjeno🙆🏻‍♀️😂
    Sami porod (operacija) je prosla dobro, rana savrsena❤️
    Sami odjel babinjača na Svetom Duhu je nažalost tužan. Imaš sestre za roditelje i sestre za bebe. Sestre za rodilje su ok, možeš koliko toliko doći do njih. Sestre za bebe i dojenje su nažalost katastrofa, čast izuzecima ali zaista su rijetke. S obzirom da su sve rodilje pod hormonima i u nekakvim novim ulogama mislim da bi trebali proći komunikoloske radionice i ne raditi posao koji ne voliš. Sva sreća pa je meni osobno bila patronažna prije samog poroda pa je to jedino razlog zasto nisam dobila upalu i kolko tolko znala sto mi je ciniti.
    Sto se tice hrane, smestaja, wc-a nemam kaj trc jer zaista mislim da nisam dosla u hotel i par dana mi je to sasvim izdrzljivo.
    Hrana je bolnicka, meni osobno ok, wc je cist, nije savrsen ali je pl, uvijek je bil owc papira i dezinfocijansa, nazalost to sto je sve starije ne znaci i ds je prljavo.
    Samo napominjem da sam ja osobno jako osjetljiva na cistocu.
    Znaci, za nista nemam primjedbe osim na sestre koje bi nam trebale biti support i pomoci, nazalost to je tesko razocaranje.
    Ovo posem u par navrata i ne mogu se uopce skoncentrirati pa ako vas zanima jos nesto, pucajte dok je frisko u glavi.

    Ista prica i na Vinogradskoj.Katastrofa su sestre.

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Tikvica

    Ne znam otkud bi krenula. Sama operacija je prošla dobro, oporavak je izazovan pogotovo prvi i drugi dan, no sve je to izdržljivo kad usporediš sa paketićem koji si dobio. To je neprocjenjivo, kao što mislim da je spavanje precijenjeno🙆🏻‍♀️😂
    Sami porod (operacija) je prosla dobro, rana savrsena❤️
    Sami odjel babinjača na Svetom Duhu je nažalost tužan. Imaš sestre za roditelje i sestre za bebe. Sestre za rodilje su ok, možeš koliko toliko doći do njih. Sestre za bebe i dojenje su nažalost katastrofa, čast izuzecima ali zaista su rijetke. S obzirom da su sve rodilje pod hormonima i u nekakvim novim ulogama mislim da bi trebali proći komunikoloske radionice i ne raditi posao koji ne voliš. Sva sreća pa je meni osobno bila patronažna prije samog poroda pa je to jedino razlog zasto nisam dobila upalu i kolko tolko znala sto mi je ciniti.
    Sto se tice hrane, smestaja, wc-a nemam kaj trc jer zaista mislim da nisam dosla u hotel i par dana mi je to sasvim izdrzljivo.
    Hrana je bolnicka, meni osobno ok, wc je cist, nije savrsen ali je pl, uvijek je bil owc papira i dezinfocijansa, nazalost to sto je sve starije ne znaci i ds je prljavo.
    Samo napominjem da sam ja osobno jako osjetljiva na cistocu.
    Znaci, za nista nemam primjedbe osim na sestre koje bi nam trebale biti support i pomoci, nazalost to je tesko razocaranje.
    Ovo posem u par navrata i ne mogu se uopce skoncentrirati pa ako vas zanima jos nesto, pucajte dok je frisko u glavi.
    Ista prica i na Vinogradskoj.Katastrofa su sestre.

    Cestitam Tikvice na bebi L.Mislim cak da nam se isto sincici zovu ako me pamcenje dobro sluzi 💙💙

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Tikvica,dobro si prosla uf....sada dan po dan i samo uzivanje uz malu krofnu🥰....
    Kakvu upalu si mogla dobiti mozes li objasniti?

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Hello curice ❤️ čitam vas čitam, navijam za svaku od vas, ali nemam ništa pametno za reći. Kod mene sve i dalje po starom, veselim se srijedi i druženju sa curkom. Kupili smo kolica 🙈 uletila dobra ponuda, inače nisam mislila ovako rano uzet, ali neka ih. Nek stoje. Uzeli smo per perego 3u1. Umorna sam strašno, I to je sve od mojih trudnickih simptoma. Imala sam sreću pa su me svi popratni sadržaji zaobisli🙈 što ne znači da nisam paničarila zato jer nemam simptoma. Ukinuli mi cyclogest,  prodisala sam. Ispuhala se, i živim život 🤣
    Trudilice,  cekalice,  trudnice i sve ostale šaljem vam veliki zagrljaj❤️ 
    Stela_M, anii208, Bubica, maslačak vi još sitno brojite. Neka sve i dalje bude u redu, uskoro su bebice u vašim rukama ❤️ 
    Tikvica zao mi je da su sestre bile takve kakve jesu, ali najbitnije je da je sve prošlo u redu, i da je klupko sreće u vašim rukicama ❤️ 
    Sanjuska bravo za listu ❤️ neka i cekalice napišu datum vađenja bete, a ja ću ovih dana otvoriti novi vol jer ovaj je postao previše spor. 
    Želim svima puno sreće ❤️ šaljem 🤗 svima 😘 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Curke sretno svima koje ste krenule s pikanjem 🤞🍀
    Mrvica žao mi je da nemate smrzlića. navijam jako za dvije male mrve koje su kod tebe u buši ❤️
    Tikvice nadam se da si se oporavila i da uživaš na max 💙
    Sanjushka hvala ti šta si preuzela listu 🤗
    Npelice, Pbtab, Fashionista, Mehro, Bubica, Stela, Saniii, Hope, Jurky, Bebolina..nemojte se ljutiti, sigurno ću neku (nenamjerno) pozabiti, pozdrav svima ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • amalija41

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Tikvice čestitaaam!
    Cekam cijelo vrijeme da se javiš i potvrdiš da sve ide dobro💪
    Beba je predivna, slobodno posalji jos koju slikicu💙

    41 god, sve ok, M 41
    2/23 aspiracija, 8 js, 6 blastocista, freeze all
    6/23 fet 2 bl, beta 9 dan 11, beta 14 dan 2,5
    10/23 fet 1 bl, beta 9 dan 82, beta 11 dan 250, 13 dan 831, qualified 360 uredan it'a girl 😍

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Tikvice kuma mi je u subotu rodila na sv duhu i kaze da su sestre grozne🙈 jedva da im se mogla obratit. Al koliko sam cula nije ni u drugim bolnicama drukcije na tom odjelu babinjača.
    Reci mi jel te ulovila panika u sali ? Koliko je tocno trajala operacija?
    Koliko dana poslije si pila tablete da ne boli i koliko puta dnevno?
    Imas slikicu miska?🤗  kako ti je sad rana? Boli ili ne?

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Jurky sretno sutra na prebrojavanju folikula. Ja idem u četvrtak na prvi UZV, tad će mi biti 6.dc. 
    Pala danas i druga pikica, evo ide dobro, za sada se sama pikam. Dva dana ću se morati na poslu pikati ali ok, izdržat ću.
    Sanjuška hvala što si preuzela listu. Mene možeš staviti 25.1. 1.UZV IVF
    Tikvice srećom doma ste, i meni je tamo bilo koma i jedva sam dočekala da idemo doma.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.