Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Razuma tebi sam ovo iznad pisala, nije mi povukao tvoj zadnji post čini se :)
    Cure sretno svima i super dan vam želim 💝💝

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Minnie ❤️❤️❤️ zelim ti srecu i da ove godine uspijete. I trebas vjerovati!!! 
    Nije ista situacija, ali trebas slusati sebe i vjerovati. Nas je vecina doktora slala odmah na mpo, ali tad nisam bila spremna za to, vjerovala sam da cemo uspjeti prirodno. I jesmo ❤️ iako sam opet sad u tome, ali Bogu hvala...
    Svima sretno ovaj tjedan 🤗

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Rolica

    Žao mi je da vam je tako ispalo. Da to sam čula za čekanje i slažem se da se kod privatnika to ne bi smjelo događati. Pošto tek krećem, mogu suditi po svom 1. susretu s njim i ostalo što sam čula te se nadati najboljem, naravno ako se ne predomislim do tada i odem negdje drugdje, ne bi bilo čudno xD Puno žena je kod njega ostvarilo odmah trudnoću, naravno puno ih nije uopće, kao i svuda doduše. Čekam novo hzzo izvješće o ivf uspješnosti, baš me zanimaju novi rezultati. Zna netko kada ga odprilike objavljuju?

    Pa moje 2 prijateljice su kod njega od prve ostale trudne nakon što u Petrovoj nisu imale nikakve rezultate. I ja sam u svakoj stimulaciji ostala trudna, i nije on kriv za moje očito loše embrije. Po meni on je svoj posao pošteno odradio. Ali ja sad želim iskoristiti postupke preko hzzo. Bila sam skeptična po pitanju bolnice a na kraju su neke stvari ispale bolje nego kod privatnika ali to sam ja i to je moj doživljaj.
    Lucky ja se trenutno oporavljam od propale trudnoće tj čekam da se do kraja iz čistim i ovo mi je valjda najgori dio to čekanje. Kad si u postupku ili ideš na transfere imaš se čemu nadati, a sad imam osjećaj da samo gubim vrijeme a dani ne povratno prolaze. A dobro i to će proći 

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Mehro hh istina da je netko rekao da će mi 2024 donijeti jednog malog prasca ne bih mu vjerovala🤭 kako si ti? Koji si sada tt? 🤗😍
    Bebolina sretnoo, vidiš kako ta kuja zaj 🙄🤞🤞🤞💪🙏🤗😍
    Medic29 uzivaj u svom blagu 🤗😍
    Bejbe nadam se da će se tlak stabilizirati 🙏🤞🤗😍
    Anice pupo neka se mrva čvrsto primi, drago mi je da si napokon imala bezbolan transfer 🤗😍
    Tikvice ja kao i Anii sve čekam i sad nakon par dana kako nisam stigla na forum evo tebe 🤭 uživaj u svom malom čudu 🤗❤️
    Minnie25 ja vjerujem dok žena ima i jednu svoju jajnu stanicu da vrijedi pokušati, sretno od srca ti želim da uspijete 🤗😍
    Anii dobro sam, ne mogu se žaliti evo dns sam nakon dugo dugo vremena spavala do 09,30 u šoku sam 🤣🤣 ali mi je baš dobro došlo 🤗😍 dns imam pregled pa ćemo vidjeti što kaže dr 🙈
    Lotti bitno da bebač dođe i da bude sve ok, a sad ako je i takva situacija druge nema nego se pomiriti s tim, sretno 🤗😍
    Bejbe kako si ti, kakva je situacija sa tlakom? 🤗😍
    Lucky koka baš mi je drago što si se javila i da uskoro krećeš sad kada imaš lijepu zalihu smrzlića nadam se da si uskoro na listi trudnica 🤭🤗😍❤️
    Jurky, Bebolina sretno sa pikanjem 💪🙏🤞😍🤗
    Sanjushka sretno sa nalazima i da uskoro i ti napokon kreneš 🤞🙏😍🤗
    Maslačak kako si? Ide ta tvoja trakica 🤭🤗😍
    Cure sretno svima u svim fazama da vam ova godina svima donese dugo očekivanu sreću 🙏🤞❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Lucky, Bebolina, Minnie, Stela, hvala cure ❤️ pikanje ide super, sutra ćemo na uzv vidjeti ima li kakvih rezultata 🤞🤞
    Bebolina, pikanje ide dobro? 🤞🤞🥰
    Rolica, hvala na info 🥰
    Sunce, super rezultat..sretno 🤞🥰
    Stela, sretno danas na pregledu 🤞🥰 još malo i stiže malac ❤️
    Cure mi smo danas napokon obavili kariogram, da i to skinemo s liste.. sad čekamo nalaze 🤞
    Sretno svima 😘😘😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Stela_M hvala ti <3 piškit ću za dva dana, to je 7 dan blastice, volim ja znat odma na čemu sam :D
    Jesi li ti spremna? Još maloo <3Jurky32 bravo i ja to jedva čekam 9.2 odradit, da sam mirna. Koliko su vam rekli da se čeka na nalaz?

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Anica!

    Stela_M hvala ti &lt;3 piškit ću za dva dana, to je 7 dan blastice, volim ja znat odma na čemu sam :D
    Jesi li ti spremna? Još maloo &lt;3Jurky32 bravo i ja to jedva čekam 9.2 odradit, da sam mirna. Koliko su vam rekli da se čeka na nalaz?

    4 do 6 tjedana

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Anica!

    Stela_M hvala ti &amp;lt;3 piškit ću za dva dana, to je 7 dan blastice, volim ja znat odma na čemu sam :D
    Jesi li ti spremna? Još maloo &amp;lt;3Jurky32 bravo i ja to jedva čekam 9.2 odradit, da sam mirna. Koliko su vam rekli da se čeka na nalaz?
    4 do 6 tjedana

    Nije strašno, u Splitu su mi rekli 3 mjeseca 

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Razumna

    Rolica

    Žao mi je da vam je tako ispalo. Da to sam čula za čekanje i slažem se da se kod privatnika to ne bi smjelo događati. Pošto tek krećem, mogu suditi po svom 1. susretu s njim i ostalo što sam čula te se nadati najboljem, naravno ako se ne predomislim do tada i odem negdje drugdje, ne bi bilo čudno xD Puno žena je kod njega ostvarilo odmah trudnoću, naravno puno ih nije uopće, kao i svuda doduše. Čekam novo hzzo izvješće o ivf uspješnosti, baš me zanimaju novi rezultati. Zna netko kada ga odprilike objavljuju?
    Pa moje 2 prijateljice su kod njega od prve ostale trudne nakon što u Petrovoj nisu imale nikakve rezultate. I ja sam u svakoj stimulaciji ostala trudna, i nije on kriv za moje očito loše embrije. Po meni on je svoj posao pošteno odradio. Ali ja sad želim iskoristiti postupke preko hzzo. Bila sam skeptična po pitanju bolnice a na kraju su neke stvari ispale bolje nego kod privatnika ali to sam ja i to je moj doživljaj.
    Lucky ja se trenutno oporavljam od propale trudnoće tj čekam da se do kraja iz čistim i ovo mi je valjda najgori dio to čekanje. Kad si u postupku ili ideš na transfere imaš se čemu nadati, a sad imam osjećaj da samo gubim vrijeme a dani ne povratno prolaze. A dobro i to će proći

    Da razumijem sve... i mi ćemo se u nekom trenu prebaciti na hzzo ako ne uspije privatno, ne mislim to plaćati u nedogled :/ Ali za početak si mislim ajde, ako mogu brže ovako postići neke rezultate, nek probamo. I ovako mi pare odoše na razne gluposti, pa sad barem znam da sam uložila u nešto za sebe. Nadam se da je tebi idući dobitan. Jesu ti ikada slali plod na analizu nakon izgubljene trudnoće? Nešto sam načula da to obično rade ako se ponavljaju takve situacije. 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jurky sretno sutra na uzv i super da ste obavili kariogram :D Mi smo naše nalaze čekali dosta dugo, oko 2 mjeseca ako se ne varam. Nadam se da će vama brže stići :)
    Lucky ma tako je, nije bed malo pričekati kad znaš za što dolaziš :))

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.