Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ka_Kate

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Cestiam svim curama koje su ovih dana imale uspjesne aspiracije, oplodjene stanice, transfere i pozitivne bete 🥰
    Mi smo u cetvrtak bili na konzultacijama u Mariboru kod dr. Reljica. Dogovorili smo se da idemo u postupak u 8. mjesecu. 
    Buduci da je u nalazima koje imam vidio da kada sam vadil prolaktin je bio povisen 678 mIU/L rekao je da napravim profil prolaktina (vadjenje 3 puta svakih pola sata) da vidimo pravo stanje i da mu posaljem nalaz. Ako bude povisen opet dat ce mi tablete za snizavanje prije nego krenem u postupak. 
    Jako je detaljan i to mi ulijeva povjerenje, s obzirom na moj AMH bitno mi je da ne gubim vrijeme i sve na sto mogu utjecati odmah popravljam. 

    👩 37
    👨 38
    6/2021 pokusavamo
    AMH 0,4pmol/l
    4/2022 biokemijska
    22.10. +
    23.10. Beta 45
    25.10. Beta 152
    Prvi pregled: 17.11.

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Sani88 koji rezultat, nadam se ludoj zabavi u labosu 💪🍀👍
    Anci treba bas napuniti baterije, divno je to malo mjesto ❤️🌈
    Maus nadam se da te osjecaj ne vara iako se trodnevni jos 2 dana razvija u blastociatu, mozda je tvoj malo ubrzao 💕
    Annboleyn odlicne vijesti!!! Nadam se da je malac tip top 🐧✨

    Pa je bio malo napredniji za treci dan kao treba biti 8st a naš je bio 12st ali ipak je prebrzo za implataciju.

  • Avatar Doria

    Doria

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Sani88 🙏🍀🤰

    Jb, Iman, Rainbow, Linda, Darliv, Avocado, Anemona,Annboleyn, Kachusa i ostale curke hvala vam 😘😘😘😘😘
    Annboleyndrago mi je zbog blastice, eto jos jedan korak ste presli 🤗
    Curke koje ste koristile Prolutex ,Sunny, Rainbow ,vas sam zapamtila, gdje ste narucivale? Od transfera sam dobila kao terapiju, 2 ampule dnevno, pa sam skrenula u kvartovsku ljekarnu i narucila, mada me cijena sokirala 😏

    Sani prolutex imas uvijek u ljekarni Čurković u ulici Pokornoga kod kvatrića. Da, cijena je paprena, 833kn za 7 komada...

    👱‍♀️ 40g , neprohodni jajovodi👨‍🦱 49 g , savršen
    1️⃣. Prirodni IVF/ET , 04/2021 ❌
    2️⃣ IVF/ICSI stimulirani,04/2021❌
    3️⃣prirodni ICSI,05/2021 ❌
    4️⃣stimIVF,05/2022nema ❄, ET 2× 3dnevni
    8DNT +, 11DNT beta 69, 13DNT 142.1
    UZV 20.6. Imamo Mrvicu 8.7. ❤ 15.7. 21mm
    29.7. Imamo 4cm ❤️
    12/2023 Lucijan ima 10 mjeseci 💙

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Doria

    Sani88 🙏🍀🤰

    Jb, Iman, Rainbow, Linda, Darliv, Avocado, Anemona,Annboleyn, Kachusa i ostale curke hvala vam 😘😘😘😘😘
    Annboleyndrago mi je zbog blastice, eto jos jedan korak ste presli 🤗
    Curke koje ste koristile Prolutex ,Sunny, Rainbow ,vas sam zapamtila, gdje ste narucivale? Od transfera sam dobila kao terapiju, 2 ampule dnevno, pa sam skrenula u kvartovsku ljekarnu i narucila, mada me cijena sokirala 😏
    Sani prolutex imas uvijek u ljekarni Čurković u ulici Pokornoga kod kvatrića. Da, cijena je paprena, 833kn za 7 komada…

    Ja sam u ljekarni Pablo, prosle godine, placala oko 550kn kutiju sa 7 ampula 🤔 mozda onda nije ista cijena svuvdje. Sani najbolje nazovi par ljekarni i pitaj koja je cijena kod njih. Pablo, Filipović i ona ljekarna u Gundulicevoj znam da drze Prolutex

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Linda86

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Sunny drago mi je da je sve dobro, a kao sto kazes, bar cete odraditi covid potvrdu. Bebaci rastu, kaze neka aplikacija da su velicine limete 🤭 Iduci tjedan imamo mini anomaly, nadam se da ce sve biti u redu. ❤️

    '86., AMH 8 pmol/L, FSH 13; '83., savrsen
    1. IVF stimulirani u 10/21. ➡️ 4 js, ET 2x3dn; beta hcg 14dnt 42.8; 16dnt 196; 18dnt 695; 20dnt 1933; 22dnt 3648 ➡️ smedarenje, bolovi, hitni gin. prijem 6+1: UZ- ektopicna (beta 21210), lpsc salpingektomija, nema 🐧
    2. IVF stimulirani u 3/22. ➡️ 6 oplodenih, ET 2x3dn ➡️prokrvarila 12dnt, nema 🐧
    Prirodna trudnoca, jednojajcane blizanke rodene s 35+4/7tt u 12/2022❤️❤️

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Panda drzim fige za ponedjeljak iako je crtica obecavajuca  🤭🤞🤞🤞🤞🤞🪄🪄🪄🪄🪄🪄🪄❤️😘😘😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da cetrotide peče..
    Fragmin tj.heparin..još gore zlo.. 😭
    Ja se divim mamama koje su se morale pikat cijelu trudnocu.. nisam znala da si je moja sister to dala 273 puta.. peče ko vrag..

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • jesamnisam

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kopiram pitanje ovdje,posto sam postala u starom threadu.Cure, ne znam da li pisem na pravu temu. Zanima me da li je koja nakon uspjesnog postupka pila 3x dnevno duphastone, odnosno, od punkcije pa 10 tjedana?Zanima me da li ste samo naglo prestale piti ili ste mozda kroz 11.tj polako pocele smanjivati dozu s 3 na 2 na 1 ? 
    Nekako se bojim samo naglo prestati,a ne bih ga ni produljivala,navodno moze stetiti bebi 
    .. Imam dojam da obicni ginekolozi ne znaju bas ,ova moja mi je rekla da pijem i kroz 12. pa smanjujem, ali nista konkretno. A na otpusnom pismu iz klinike za umjetnu oplodnju pise 'prestati po ulasku u 12.tj'
    Ja se bojim da mi progesteron naglo ne padne... Sta vi mislite?

    ° 18.05. -pozitivna beta :)))
    ° 04.05. transfer 2. dan (mini ICSI) .
    ....
    ° 2021 - Nizak AMH ; mm:teratospermia

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    ❤️J_0209_b😺

    Ja sam mislila da cetrotide peče..
    Fragmin tj.heparin..još gore zlo.. 😭
    Ja se divim mamama koje su se morale pikat cijelu trudnocu.. nisam znala da si je moja sister to dala 273 puta.. peče ko vrag..

    Suosjecam 😁 Probaj prije malo istrljati ledom. 💪

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2086

    Prijavi adminu

    Linda86 naravno da ce sve biti u redu 🥰 ides se druziti sa svojim bebicama 🥰 
    J_b hahaha a nisu bas ugodne svaki dan, al ja ih vecinu dana vise i ne osjecam. Samo mi masnice izlaze od tolikog pikanja 🙄 stavi led prije i nakon uboda. To ublazi peckanje i razvoj masnice.

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    9/24 FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.