Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Anči ako te mogu utješit ja sam u fobitno imala vitamin d oko 72

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Larisa20

    Poštovane,
    nova sam i imam pitanja. Unaprijed se ispričavam na upadu.
    Imam 25 g., svi nalazi supruga i mene uredni. Pokušavamo vec 1g. i 7.mj. Nisam imala prijašnjih trudnoća, kao ni biokemijskih.
    Sadaovaj mj obavljam privatno sono HSG.
    Odlučili smo se na daljnju obradu za humanu reprodukciju u Zg.
    U koju ustanovu se javiti? Ne bi da me negdje netko zavlači.
    Dobila sam preporuke za VV/Merkur, Petrovu bolnicu i privatno Polikliniku Škvorc.
    Molim Vas Vaša iskustva kako se obratiti.
    Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.


    Hej, dobrodošla, ne moraš se ispričavati na upadu 😊
    Ja mogu podijeliti svoje iskustvo iz Petrove, jer sam sve postupke tamo odradila. Uputnicu za prvi pregled ti daje tvoj primarni ginekolog i onda se naručuješ za pregled preko maila: predbiljezbe.cef.gin@kbc-zagreb.hr
    Imaš na njihovoj web stranici popis doktora koji rade na Zavodu za humanu reprodukciju pa ako imaš želja ili preporuka mislim da možeš navesti kod kojeg dr. želiš na prvi pregled i konzultacije. Na web stranici imaš i popis pretraga koje su ti potrebne za postupak, neki od nalaza vrijede po godinu dana pa se možeš pripremiti da doneseš nešto sa sobom na prve konzultacije, dok neki vrijede 6 mjeseci pa nije loše pričekati da vidiš ako ćeš krenuti u postupak kad će to biti, jer postoje liste čekanja. 
    Ima dosta cura na forumu koje su i u VV i kod Škvorca, pa će podijeliti svoje iskustvo s tobom. 
    Sretno i ako imaš drugih pitanja, samo navali 😀

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Ajme kaj se sve izdogađalo u par sati 🤭!
    DomLeon ženo čestitam! Srce mi je tuklo dok sam prolazila tvoje postove❤️🙈.  Od super testica, do bete, pa onda straha da nije negdje zalutalo, pa do doktora koj te umiruje da bude sve ok. I naravno da bude, slusaj doktora❤️!
    Rainbow drzi se! Lako je nama reci “proći će i tih mjesec dana”, ali stvarno hoće. Idemo skupa u veljaci❤️!
    Anči pa i ti imas dobre vijesti! 75 stvarno nije lose, dok pogledas od kolko si krenula, ovo je super. A da ne govorim da će do postupka biti top💪.
    Sunny petak je blizuuuuu🤞❤️🍀!

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Sunny_

    Anči 💕

    Sad malo gledam i vidim da je izrazen inače u drugoj mjernoj jedinica..ali obo sta meni piše ne mogu nigdje nać..nasla sam nesto slično sto bi značilo da ovih mojih 22 znači kao inače 75 🤔 ssd tek nis ne kuzim 🤦🏽‍♀️

    Da, moj je u nmol/L i u tim jedinicama treba biti iznad 75. Ovo tvoje kad se prebaci u nmol/L ispada oko 70. Nisko je, al nije dramaticno kao 22 😁 sad ti ampule svaki tjedan + prsni 2 put tjedno i better you sprej i bit ce top 💪


    Sunny, ajd mi molim te reci kako to preračunavaš? I meni piše kao i Anči, u jedinici ųg/L 38.4
    I ja sva izbedirana kako mi je nisko nakon 3mj ampula 🤔 pa zadnjih 2-3 tjedna uzimam po jednu ampulu tjedno, a između oleovit 10kapi. Kad sam prvo njih dobila, rekli su samo 3-4 kapi, nije ni čudo što nije pomoglo. I obavezno magnezij uz vitD, meni je doktorica preporučila Mg direkt

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    “Misli dobro, pa će dobro i biti” 🙏

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Rainbow a kolko je bio endo a kolko folikuli? Jel ono bila ovulacija nakon tamne trakice?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    I pls ponovi na koji dan ciklusa je bila ona tamna trakica?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Anči & Miss_Ivy, hvala na podršci, od sutra napadam s čajevima. Ali baš me živcira što stalno nešto 😩
    Ma bio je danas drugi doktor na uzv, ali on radi po svom. Znate i same kako je to kad te netko vodi i zna tvoj slučaj i onda upadne netko drugi 😏

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    “Misli dobro, pa će dobro i biti” 🙏

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Sani88

    Anci da ipak ti nije tako strasno nisko, zato je bitno provjerit u kojim je mj jedinicama nalaz, doktorima je bitno da je u intervalu ali mi tu znamo koliko je dobro za implantaciju 😁, taman ti to do postupka dignes..
    Rainbow ja sam u stimuliranom na 14dc uvela utrice a 19dc transfer
    Rebekanisam bila u takvoj situaciji ali mi se par sati ne cini kao neka greska 🤷‍♀️, ako sam dobro skuzila jedan dan si popila u 10, frugi u 13h? Sta doktor veli, osim sto koluta ocima 😁?
    Razumnanemas sta lagat, na konz mozes otic bez obzira na fet, tek ce te na razgovoru upisat za postupak, tada ne smijes imat smrzlice u drugoj klinici pri upisu.. Ja im rekla da imam fet za odradit, ali da se zelim narucit na konzultacije i dali mi termin.


    Pa da nisam bila u terminu.. osim kolutanja je rekao da to nije dobro i da je vazno u isto vrijeme.

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Anemona

    Sunny_

    Anči 💕

    Sad malo gledam i vidim da je izrazen inače u drugoj mjernoj jedinica..ali obo sta meni piše ne mogu nigdje nać..nasla sam nesto slično sto bi značilo da ovih mojih 22 znači kao inače 75 🤔 ssd tek nis ne kuzim 🤦🏽‍♀️

    Da, moj je u nmol/L i u tim jedinicama treba biti iznad 75. Ovo tvoje kad se prebaci u nmol/L ispada oko 70. Nisko je, al nije dramaticno kao 22 😁 sad ti ampule svaki tjedan + prsni 2 put tjedno i better you sprej i bit ce top 💪

    Sunny, ajd mi molim te reci kako to preračunavaš? I meni piše kao i Anči, u jedinici ųg/L 38.4
    I ja sva izbedirana kako mi je nisko nakon 3mj ampula 🤔 pa zadnjih 2-3 tjedna uzimam po jednu ampulu tjedno, a između oleovit 10kapi. Kad sam prvo njih dobila, rekli su samo 3-4 kapi, nije ni čudo što nije pomoglo. I obavezno magnezij uz vitD, meni je doktorica preporučila Mg direkt


    Tvoje je onda 90-100..
    30-60=90-150
    Ja sam bila nasla na internetu…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Avocado

    Sunny ❤ sretnoooo 🙏🙏 navijam 🙏🙏🤞🤞
    Domleon čestitam 😊
    Rainbowti si u Beti jel da? Onda se pratimo s fetom u 2mj 🤗🤗😁 bolje pricekati ako sad nije sve kako treba…bit ce iduci mjesec 🙏
    Ančiti bome svašta piješ…vidi da nije možda previše toga svega, pogotovo tipa ashwaganda i slično 🤷‍♀️

    Ja se naručila u Betu na uzv i konz… nadam se da ce mi odlucit uvest i decortin zbog pozitivne ane… ugl veselim se 😊🤗


    Bas mi je drago da si dobila termin 😁
    A ja ti to sve pijem sad unazad mjesec dana mozda..i to imam rasporedeno svaki drugi dan tablete..jedino ove sjemenke i prah uzimam svaki dan jer pijem smoothie…
    Samo vitamin C ,magnezij,novalac i melatonin svaki dan…
    Po ovom svemu ispada da mi je bio oko 50, a sad je oko 70 tako da zadovočjna sam..nakon kutije ampula..i sad pijem jos dvije kutije znaci moglo bi doc do 100…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.