Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Hvala curke 😘😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Razumna

    🍀🐧DOMLeon💊💉🔬♥️

    Da al ja sam u brizi curke jajovodi neprodhodni dijagnoza.a takva beturina neznam narucena sam na uzv u petak u pola 11 do tad cu skrenut

    A zasto se ti sikiras?
    Čestitam 🥳 ide ti odlično. Opusti se i uživaj trudnice!
    Rebeka Luci je stvarno čovjek. Ne vjerujem da će mi kod ikoga biti kao kod njega, ali jebe me radno vrijeme. Jednostavno mi je to previše


    Da da jasno i ja dijelim isto misljenje.. nego me sad panika uhvatila oko tih tableta… dali sam uprskala..

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Meni došo nalaz d vitamina, al bolje da ni nije 🤦🏽‍♀️ samo 22 🤦🏽‍♀️ znaci kutija ampula i samo za 5 se digo…ufff valjd ce se podić do treceg mjeseca..


    Koji točno d vitamin piješ i kojom frekvencijom? I koliko dugo?

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Iman

    Iman

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Sani hvala ti na tim rijecima ❤ dovest cu se u red svakako zbog narednog FETa i zbog sebe 😊

    👩 31 godina - sve ok
    🧔30 godina - azoospermia
    10/21 - aspiracija
    20.12.21 FET 2 blastociste - beta 11dpt 9.2, 19dpt 31, 23dpt 452 - vanmatericna 💔
    8.6.22 FET 2 blastociste - 7dpt +🍀
    ❣beta 1. 20.6. (12dpt) - 1884.8 ♡ 💞
    ❣beta 2. 22.6. (14dpt) >3000 ♡🍀
    UZV. 19.7. (7+6) ❤❤ 🙏🍀
    Heparin 0,4 💉 - od 23tt heparin 0,6
    Panorama ✔ curica 💗 i decko 💙
    01/2023 Stigla naša dva sunca ❤💙

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Wow DOMLeon, draga moja, kao da sam osjećala da ćeš nam se javiti s pozitivnim testom! Baš si mi razvedrila dan 🌈 Samo neka sve bude školski, šaljem ti veeeliki zagrljaj 😘🤗🙏🤞💖
    Miss_Ivy, čestitam 🎉🎉🎉
    Rainbow, žao mi je, ali razumijem te. Bolje pričekati savršene uvjete nego isprobavati bezveze.
    A kod mene nikad kraja 🙄 odrađen danas 1.uzv za fet, negativan pcr. Ali doktorica na bolovanju i sad navodno neka cista na jajniku 😞😞😞
    Sljedeći uzv u pon, pa ćemo vidjeti jel otišla i što dalje

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    “Misli dobro, pa će dobro i biti” 🙏

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Domleon iskreno, je beta bas bas ogromna ali ako nemas bolova mislim da bi trebalo bit sve uredu…brzo ce oetak..mozda vidis i dvije mrve nikad se ne zna 🤭
    Rainbow uzimala sam te kapi 2 mj i nije se pomaknuo ni za jedan… 🤷🏽‍♀️ Eh sad meni je bila doza 5 kapi..mislis da dignem pa da vidim sta ce bit? 🤔
    Zao mi je zbog feta ali bit ce sljedeci mjesec dobitno sigurno 🤞
    RebekaB uzimam sad svaki drugi dan tablete od 2000 j.d valjd ce narast…
    Tiki ajme velika curkaa 😍 jel sad sve uredu? 
    Nisam spremna 🙈 znas da nikad nismo spremna na to sve 🙈😅
    Nikita pa vidi mogu ti rec da se vidi utjecaj…ja sam inače osoba koja je 24/7 napeta, stalno neke crne misli, i kad je sve najgore kopka me neki crv i neda mi da se opustim kako treba..anksioznost, depresija, aritmija, napadaji panike na dnevnom nivou, ali odkad to sve koristim puno mi je lakse…opuštenija sam i preko dana pjevušim pjesme u sebi, a ne da razmisljam o glupostima..spavam ko beba bez budenja i ruznih snova…sad me samo zanima dali ce toliko dobro utjecat i na jajne stanice…koristim melatonin 2 mg, malu zlicu sjemenki konoplje, shatavari prah isto malu zlicu, ashwagandha tablete, amalaki tablete, magnezij, vitamin c,d, e i b12, Q10 i magnezij i novalac…
    Moja ginekologica kaze da je to dobar vitamind, a vidjet cemo sta ce rec mpo sljedeći mjesec.. 
    E daa za viagru sam bas nedavno pročitala i ostala sam paf 😱 ja sam čitala neko istrazivanje di se koristi vaginalno..jel mislis na to ili ima i neki drugi način 😂
    Monkica uzimala sam oleovit kapi-ništa, neki sprej isto nista..sad sam uzimala D vital ampule mjesec dana i digo se za 5..sad uzimam te ampule i svaki drugi dan tabletu od 2000…
    Ivana ne usudim se 🙈 jer i ovo vec uzimam na svoju ruku..
    Asli kako si naam ti? 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    DOMLeon wait whaaaaaaat??? Kako dobrooo, predobrooooo 😍😍😍😍 ajme čestitam. A mi se tu trudimo izbjec koronu, pfff fail 🤣 Kužim tvoj strah, al mislim da bi na tu betu vec imala neke znakove (bolove, krvarenje) da nije na pravom mjestu. 
    MissIvy, Hani čestitam na lijepim vijestima 😊🍀
    Rainbow_Hope ❤ bolje i odustat nego glavom kroz zid. Znam da boli. Ali brzo ce iduci ciklus. Grlim 😘
    ______
    Ja sam bila danas na prvoj folikulometriji 11dc, folikul na lijevom jajniku 12mm, endo 6,3mm. Uzv opet u petak i pon pa cemo vidjet 😊 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sunny jos malo i 🐧 je kod tebe na sigurnom 🤭
    Rekla sam ti ja da cemo mi bit zajedno trudne..kad nam nije onda uspijelo, uspijet ce nam sad 💪🤞 ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Anči koje su ref vrijednosti za D vit na tvom nalazu? Ugl bi vit D trebao bit visi od 75, pa ne kuzim kako ti gin moze rec da je tvoj dobar? 🤷‍♀️ osim ak nije u nekim drugim jedinicama. Meni je isto malo cudno da uzimas dugo dodatak, a da ti je D vit tak nizak. Ne znam dal njega nesto moze maskirat? Probaj sto prije vidjet sa mpo dr da ti uvede ampule ❤

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Sunny jos malo i 🐧 je kod tebe na sigurnom 🤭
    Rekla sam ti ja da cemo mi bit zajedno trudne..kad nam nije onda uspijelo, uspijet ce nam sad 💪🤞 ❤️


    😍😍😍😍😍😍😍 daaaaaaa 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.