Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Panda.

    Kacusha bravo za sve 3 i nadam se da se među njima krije dobitni! 🥳🥰🤞
    Annboleyn žao mi je zbog cijele situacije u kojoj si se našla. I ja bi bila razočarana i frustrirana na tvome mjestu, ali isto se ne daj prepustiti lošim osjećajima. Samo neka se makar oplode sve i da na kraju ispadne sve u redu. 🤗🤞😊😘
    J_b sretno sutra!!! Da bude što više kvalitetnih 🥚🤞🤗
    Rainbow Hope to su već slatke muke. 🤭 Jesi saznala kad je uzv? Sorry ako si pisala jer nisam baš uspjela sve pohvatati. 😅 Šaljem 😘😘😘
    Dreamer baš mi je žao. 🙁 Nadam se da se u preostalim 🐧krije onaj dobitni. 😘🤗

    Kod mene nema posebnih novosti. Danas je 6 dpt i osjećam se ok. Osim što me jučer malo jače zabolilo dolje, a prate me i dalje lagani grčevi. Znam da je sve to normalno pa se ne zamaram tim. Nemam neki osjećaj i dalje pa što bude. 🤭


    Sretno, radis li test prije bete? 💖

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Kacusha

    Panda.

    Kacusha bravo za sve 3 i nadam se da se među njima krije dobitni! 🥳🥰🤞
    Annboleyn žao mi je zbog cijele situacije u kojoj si se našla. I ja bi bila razočarana i frustrirana na tvome mjestu, ali isto se ne daj prepustiti lošim osjećajima. Samo neka se makar oplode sve i da na kraju ispadne sve u redu. 🤗🤞😊😘
    J_b sretno sutra!!! Da bude što više kvalitetnih 🥚🤞🤗
    Rainbow Hope to su već slatke muke. 🤭 Jesi saznala kad je uzv? Sorry ako si pisala jer nisam baš uspjela sve pohvatati. 😅 Šaljem 😘😘😘
    Dreamer baš mi je žao. 🙁 Nadam se da se u preostalim 🐧krije onaj dobitni. 😘🤗

    Kod mene nema posebnih novosti. Danas je 6 dpt i osjećam se ok. Osim što me jučer malo jače zabolilo dolje, a prate me i dalje lagani grčevi. Znam da je sve to normalno pa se ne zamaram tim. Nemam neki osjećaj i dalje pa što bude. 🤭

    Sretno, radis li test prije bete? 💖


    Cure jek neka dobila kao terapiju i utrice i Duphaston? Ubi me taj progesteron 😁

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Kacusha

    dreamer ❤

    ❤️J_b😺

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Ako nešto ne volim..to je piškit testove..
    Samo jednom sam ugledala tu drugu crtu..dotad se samo snješko bjelic pojavljivao.. mozda da pričekas vađenje bete? Mozda je samo zakašnjela reakcija? Ne želim ti budit lažnu nadu..al ja bih pričekala ..

    U meni bude tinjala još nada do bete u petak, žalosna jesam ali šta mogu. Velim, baš sam se ponadala jer od prije dva dana imam kao neke lagane grčeve. Psiha čini čuda 😔

    Svima nam prvi poraz najteze padne 💔 Ali stvarno imas puno smrzlica, ok godine tako da je bebica tu negdje 🍀💖


    Da prvi put je najteže 😑 Bude se sve posložilo kako mora biti 🤞

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    anii208

    dreamer ❤

    Angeleyes

    dreamer ❤

    Cure moje, ako ja dobro računam danas mi je 9ti dan poslije transfera. Po vašim iskustvima na trakici bi se već trebalo nešto vidjeti. Evo ja napravila dns test i nažalost kod mene se ništa ne vidi 😪

    Bude malo tugica kad vidiš bijeli test, ali vjeruj mi da nema mjesta za tugovanje. Ni meni prvi nije uspio, nekako sam i imala osjećaj jer mi nije bila dobra terapija. Vidim da imaš zaleđenih, ideš dalje i već si u plusu što ne moraš na stimulacije. Vjerujem da imaš dobitnih, držim fige za dalje! 🤞🏻😊❤️

    Hvala ti puno na podršci. Samo neznam dali da nešto mjenjam tipa u uzimanju suplemenata ili sl. Mislim da sam se stvarno dala u ovaj fet. Možda jednostavno nije bilo suđeno ovaj put 🥰

    Ovo ti je prvi transfer, koliko sam skužila?

    Samo pozitivno 🙏🏻 Koliko se sjecam idemo kod istog doktora. Neznam kakav je tvoj dojam o njemu, ali ja tom covjeku bezgranično vjerujem. Toliko sam čula pozitivnih priča i pozitivnih ishoda konkretno za procese koje je on vodio, da je meni trenutno jedna od svjetlijih tocaka u cijeloj toj prici oko procesa to što mi je on doktor. Iako imam svojih kriza i jos sam u procesu prihvacanja da mi sjedne sve sto me ceka🙏🏻


    Da, prvi put mi je pa je i zato teže 🙈 Mislim da nemamo istog doktora. Odnosno moja je doktorica. Ja sam isto zadovoljna s svojom. Smatram da je stimulacija pogođena, imamo još 5 smrzlića za još 3 pokušaja. Tako da, samo se moraju zvijezde posložiti 😊🤞

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Kacusha radit ću test idući tjedan, ali još nisam odredila kada. Skupljam hrabrosti u međuvremenu jer imam fobiju od tih testova. Nikad nisam imala pozitivan test pa mi teško vjerovati da me sad čeka drukčiji scenarij. Ne mogu još zamisliti. 🙈 Što se tiče terapije, ja sam dobila Cyclogest. Ne osjećam neke posebne razlike od utrića. 😅

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesela Sarmica

    Vesela Sarmica

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Panda.

    Kacusha radit ću test idući tjedan, ali još nisam odredila kada. Skupljam hrabrosti u međuvremenu jer imam fobiju od tih testova. Nikad nisam imala pozitivan test pa mi teško vjerovati da me sad čeka drukčiji scenarij. Ne mogu još zamisliti. 🙈 Što se tiče terapije, ja sam dobila Cyclogest. Ne osjećam neke posebne razlike od utrića. 😅


    Panda, meni je beta u subotu, odnosno radit ćemo u petak. Ja sam odustala od kućnih jer su mi prošli put radili stres i dali lažnu nadu jer sam imala lažno pozitivni, od Brevactida ili Decapeptyla.
    Nažalost, danas sam sigurna da ništa…. I ovaj put mi na očekivani dan mene počeli boljeti jajnici… Još gajim nadu ali manju.
    Do danas nisam imala nikakvih posebnih simptoma osim što me želudac boli još od prije punkcije pa sam zadnjih nekoliko dana slabog apetita, sve što inače volim (zdrava variva i salate) nije mi se jelo, slala sam muža po Mcdonalds 🙈 kojeg nisam ljubitelj i kečap doma mi je imao bezveze okus, po paradaj sosu običnom, povratila sam sladoled… Pa sam se nadala da su to prvi znakovi, ipak… A preživjeti do bete ali ako se pojačaju bolovi jajnika…. Nema se čemu nadati. :-(

    👩🏼33, AMH uredan, vjerojatno začepljenje i oštećenje jajovoda uslijed peritonitisa

    👨🏽 31 azoospermia (mislim - značajno smanjen broj i slaba pokretljivost)

    5/22 IVF, Gonal 225, 8 oocita, 2 embrija

    6/22 IVF, Gonal 300, 10 oocita, 2 embrija + 4 🐧
    Blagi/umjereni hiper

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Anči ❤️❤️❤️
    Iman i meni je tako, najgore mi je u vožnji i kad pojedem, ali to su baš slatke muke 🥰
    Panda 29. 6. je prvi uzv, jedva čekam tvoj testić 🤗
    Razumna a zašto su ti zamrzavali trodnevne?
    Kachusa ja sam imala Utrogestan + injekcije Prolutex, užasno mi je to, plakala sam bez razloga neke dane, baš teško podnosim, ali sve će se to na kraju isplatiti 💪 kad imaš sutra?

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Vesela Sarmica mislim da se ne bi trebala toliko oslanjati na simptome jer smo stalno pod lijekovima i teško je razaznati “prave” od “lažnih”. Razumijem tu strepnju dok čekamo betu i osluškivanje svake promjene, ali ne treba se prepustiti negativnim mislima. Nadu ne smiješ gubiti do kraja. 🤗 Pokušaj se othrvati lošim mislima i samo hrabro dalje. 💪❣️
    Rainbow Hope vrijeme uvijek sporo prolazi kad nešto iščekuješ, ali sigurna sam da ćeš uskoro čuti onaj najdraži zvuk. 💓💓 Nadam se da ću i ja tvojim stopama pa da se pratimo u narednim mjesecima. 🥰❤️

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    Razumna

    bejbe2018

    Razumna

    Drage žene koje ste podijelile svoje mišljenje u vezi moga posta, puno vam hvala na tome 🥰 iako je grozno to što prolazimo utjesno je znati da nismo same. Kako Ujevic kaže : “Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti koji nepoznati od tebe žive tvojim životom.”
    Meni je najstrašnije što idem na te transfere a ništa se ne događa dok kod drugih žena barem neki pomaci ali ne valja se mjeriti sa drugima.
    Muči me i okolina koja zna da idem na MPO pa se iscudava kako nema rezultata…. Pa da mi je jednostavno postati mama nebi bila tu gdje jesam

    Razumna jeste sve detaljno provjerili, da se nije negdje neki nalaz potkrao pa je u njemu stvar.

    A za okolinu, ja sam posebno alergicna kad se miješaju u tuđi život, to je tvoja osobna stvar i tvoja dobra volja da si to. Dijelila s njima.

    Što se nalaza tiče sve je bilo ok. Isla sam na svoju ruku provjeravati štitnjaču i bilo je sve ok.
    Dr kaze da je to pitanje dobrog embrija jer sam iz drugog transfera ostala trudna i sa trudnoćom je sve bilo ok dok bebi nije stalo srce.
    Planiram u 8 mj ponoviti sve nalaze jer mislim promijeniti kliniku pa će mi trebati


    Ček oprosti, nisu ti tražili nalaz TSH?
    🤔

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Sani88 🙏🍀🤰

    Dreamer zao mi je 😔, odtuguj koliko ti treba i ides po svoje 🐧, btw betu mozes raditi i ranije ,pogotovo kad su blastice u pitanju. Sto se suplemenata tice kod FETa ti je bitan jedino D vitamin, jer jedino on dokazano utjece na implantaciju, provjeri ga i podizi ako ti je nizak, dok ostali suplementi su ti za kvalitetu js, a tvoji embriji su vec “uzgojeni” .
    Curke hvala na navijanju 😘😘😘😘
    Rainbow iduci UZV je u utorak 😘


    Doktorica mi tako napisala na otpusnom pismu za betu pa ću pričekati petak. Što se tiče vitamina D, koristim onaj u spreju. Sad mi je preko 100 mada sam čula od cura da neki doktori preporučuju preko 200 da bude 🤷‍♀️

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 5.mj 2024. 🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.